Najdi forum

KIRBY sesalec

Živjo vsem ljubiteljem Kirby sesalca!

Primorana sem prodati dva sesalca. Če si ga kdo želi naj me kontaktira! Nataša, e-mail: [email protected]

1. sesalec:
Kirby Ultimate G sesalec (oglas na bolhi: http://www.bolha.com/elektricni-sesalnik/kirby-ultimate-g-sesalec-oglas1273902257)Prodam dobro ohranjen sesalec Kirby Ultimate G, letnik 2003 z vsemi pripadajočimi dodatki + enoto za poliranje tal in enoto za globinsko čiščenje avtomobilov s katero se očistijo zelo dobro tudi mucke, dlake in ostale stvari na obleki.

S sesalcem Kirby Ultimate G lahko zelo enostavno in brez napora očistite stene, stropove in vrhnje dele omar, saj se del cevi da prilagoditi vsem potrebam. Prav tako se zelo enostavno čisti tudi pod sedežno garnituro.

Enota za globinsko čiščenje zelo dobro očisti tepihe, postelje in ostale preproge polne praha in umazanije.

Ostali pripomočki pa so razvidni iz slik.

Aparat je bil pred kratkim servisiran.

P.S.

Prodam še ta drugega, ki pa je eno generacijo mlajši in izgleda kot nov. Uporabljal ga je moj dedek v zelo majhnem stanovanju.

2. sesalec pa je malo starejši in zelo dobro ohranjen.

Pozdravljeni!
Z ženo sva kupila sesalec pred tremi leti. Z njim sem zelo zadovoljen, saj je zelo močan in posledično tudi učinkovit. Res je največja slabost tega aparata njegova teža oz. mobilnost. Vendarle pa to pretehta njegova učinkovitost. Še enkrat, s sesalcem sem zelo zadovojen in ni res, da ga je teško uporabljati, le znanje rokovanja z njim je potrebno. Težava se pojavlja pri potrošnem materialu. Ravno danes sem kupil vrečke za omenjeni sesalec. Pakirane so po 6 kom, cena pa neverjetnih 98 evrov. Res je, da jih bom imel dovolj za naslednjih 5-6 let, porabimo namreč eno na leto, vendar pa je to absolutno preveč za enkraten nakup. Najbolj učinkovito bi bilo pakiranje 2-3 vrečk. Če tak paket pakiranja obstaja pa ne vem. Prosim, če mi lahko kdo odgovori ali obstaja paket manjši paket pakiranja, ker tega prodajalca ne mislim več klicati, ker je bil neprijazen.

Nastavite si svoj profil tako, da boste lahko prejemali tudi zasebna sporočila. Ja, obstaja rešitev. Pa še pol cenejša… In zaradi takih “prodajalcev” majo ljudje doma sesalce iz supermarketov namesto kvalitetnih, da bi si stanovanje resnično očistili, namesto da le tratijo elektriko. S 400 W, kolikor porabijo kirbijo od G8 naprej, “ta poceni” sesalci niti skozi vrečko ne predihajo.

Soseda, ki je nekoliko “mahnjena” na sesalce, jih ima kar tri : KIRBY, VORWERK in XTR-SPEEDY. Pravi, da ima vsak svoje slabosti in prednosti, kot vsaka stvar.

Vrečke za sesalce Kirby lahko kupite v spletni trgovin http://www.sesalec.net

nekoč, pred cca. 10 leti sem delal predstavitev kirbyja v kozmetičnem salonu in sem ženske najbolj razveselil s tem, ko sem jim s kirbiyem odmašil odtoke.

Imam ga dobrih 11 let. Z njim redno sesam. Globinsko sesanje je res dobro vse drugo je pa – nepotrebno. za prenašat je neroden in pretežak s tem se strinjam. Cena je pa vsaj 2 krat previsoka. Razlog je v izjem,nem zaslužku beri pohlepu uvoznika in šefov!!! Sicer bi stal vsaj 2 krat manj. S tem je natanko tako kot je z vsem v Sloveniji. Zaslužki uvoznikov in davki državi so porazni, v te smo edinstveni na vsem svetu.
Vrečke stanejo kot kakšen sesalnik! A so oni nori ali kaj. Zato imam menjano v 11 letih šele tretjo vrečko. ko je polna se nese ven in previdno izprazni (na roko rokavico in gre)…in se natakne nazaj in tako nekajkrat dokler ne oslabi in jo je potrebno zamenjati z novo. Kdo bo pa to kupoval lepo vas prosim, eno vrečko po 10, 15 evrov?? Pa ja nisi čist prifuknjen.

Torej, je dober, neroden a kvaliteta to odtehta, cene pa ne, je ABSOLUTNO predrag. Ste slišali pohlepni uvozni tajkuni? PREGREŠNO IN PRETIRANO DRAG!!

Živjo…

Kirby sesalec ima zgolj eno samo lastnost in to je ta, da je res rahlo predrag in predragi so tudi rezervni deli zanj. Drugače pa sesalca, ki bi imel toliko priključkov skoraj da ni in ni res, da je ne vem kako težak za nošenje (za par minut sesanja na teden, se da potrpet). Kar pa ni napisala nobena od prejšnjih pisateljic je pa to, da ima veliko boljši vlek, kar pomeni, da brez težav pobira razno-razne smeti, ki jih ostali sesalci ne poberejo. Drugače pa ja globinska krtača je zakon…..

To je sporočilo moškega, ki sesa. Morda je včasih pametno poslušati tudi moškega, ki kaj zna….

Lp

Vse lepo in prav, če akviziterji s tem ne bi služili takih bajnih denarcev, da so pred leti kar službe pustil, dans pa na cesti, ker vsi vejo, da je ta Kirby sesalc čist predrag in da lahko za nižjo ceno dobiš bistveno bolj pripročen sesalec. Zakaj so pa puščal službe? Ja zato, ker so z njihovo prodajo služil bajne denarce, ker je takšna marža na en komad. Res, uspelo jim je nasrati dovolj ljudi in upam, da ga ne prodajajo več. Saj ok, čisti, ampak čisti tudi tisti, ki je 3/4 cenejši 😉

Sesalnik je odličen. Je brez konkurence – absolutno brez! Vendar je pa 10 krat predrag!! In to ga bo pokopalo, nič drugega. Imam ga več kot 10 let in porabil vsega le 2 vrečki.
Ja dragi moji malo se je treba znajti in misliti s ta gornjo glavco! Vrečka se da velikokrat očistiti prahu in smeti v njej saj je iz veliko plasti in se ne raztrga kar tako. Vrečko lepo izpraznit smeti in to je to. Tako ji podaljšamo rok uporabnosti zelo dolgo. Kdor pravi, da vrečko menja na 14 dni je pa res tele od teleta!

Če Kirby kaj ne deluje pokličite servis Kirby. Ta pride in na lepi nanj neko nalepko in stroj že zopet deluje. Kaj je to ne razumem vem le, da deluje.

Je absolutno predrad o tem sploh ni debate.

Je pa izjemno dober, kot je že nekdo zgoraj omenil (moški). Strinjam se, da velika večina ljudi z njim ne zna delati zato sploh ne pozna njegovih adutov in velikih sposobnosti, predvsem ženske jamrajo in stokajo. Kdor zna z njim delati ugotovi, da je Kirbi sesalnik fenomenalen. Povozi, kot za šalo, vsak drug sesalnik.

Moje mnenje Kirby je brezveze moji ga imajo od l 2003 pa šetašča ima ,pa še to jaz sem ga prodaja tam nekje leta 2003 in popolnoma izkoriščanje in izpiranje možganov, denar skorj nič samo drobtinice dobiš apparat pa pretežak preglasen, vrečke predrage, boljše je na koncu imeli metlo tepihov ven dati in namesto tega denar ja plačati nekomu da ti čisti dom:)

Kirby je daleč najboljši sesalnik na svetu. Daleč. Dejstvo je, da jih proizvajajo jih že 100 let, pol že vejo ,,,
Mama ga ma 20 let pa dela v nulo. Jaz sem si ravno kupil novega za svojo hišo. Fantastika od sesalca, sedaj lahko tudi z njim pomivam parkete in ploščice in je takoj suho. Res da je bil star malce težji, nov je dosti lažji, praktičen, gre skoraj sam. Cena je pa odraz kvalitete. Denar se itak zapravi za nekaj, enkrat reskiraš in maš. Če nisi pokvarjeni tajkun imaš v življenju samo tisto kar si kupiš. Kateri pa ga ne veste uporabljat pa se ga naučte, da vam nebo stal 15 let v omari…

Kupila Kirby Avalir. Mož plačal. Dela v nulo. Prezadovolna.
Ne jamram. Gospodinja sem. Delam. Delam pa lažje…

Pokličite 041611708 in dobili boste poceni vrečke za Kirby

Eden sesalec je sigurno najboljši na svetu. Za mene je to Kirby ker:
1.posesa v nulo
2. je lahek za uporabo in hiter za delo
3. zelo dolgo nam ostane čisto
4. zagotovljen servis in potrošni material na dom
Če bi pa gledala samo skozi finance, pa bi rekla da sigurno ni ravno poceni, čeprav kaj pa je poceni danes? Glede na to, da smo imeli drag vodni sesalec, še prej pa vorwerk, sem s kirbijem daleč najbolj zadovoljna.

Pozdravljeni. Vse za sesalec KIRBY na enem mestu – vrečke po akcijski ceni, rezervni deli, odkup, zamenjava za nov sesalec in še kaj…

Kontaktirajte nas na [email protected]

Z veseljem vam bomo pomagali!

Vse za sesalec KIRBY na enem mestu!

Rezervni deli
Zamenjava za nov sesalec oziroma odkup
Servis
Vrečke po akcijski ceni…

Kontaktirajte nas na [email protected]

Z veseljem vam bomo pomagali.

Pozdravljena Realistka,

me veseli da ste zadovoljni z sesalcem Kirby, imamo zdaj akcijo vrečk či jih potrebujete
3 KOM 30 EUR
6 KOM 50 EUR
10 KOM 80 EUR

Pa tudi vse rezervne dele, prosim kontaktirajte me na tel 031291045 Julie

New Report

Close