Najdi forum

KIRBY sesalec

Na vašem mestu bi 3 x premislil, preden bi ga prodal. S tem sesalvem boste res spucali. ostali v glavnem dvigajo najfinejši prah, posesajo pa isto kot metla. Pa še 3 x več elektrike pokurijo. Da o čiščenju jogija sploh ne govorimo.
Če vam bo kdo ponudil 250 EUR ne mislite, da se norca dela. Za toliko se to kupuje. In žal tudi prodaja. Rajši kupite nove vrečke iz katerih ne smrdi tudi po letu dni, pa skoraj 100% filtrirajo.
To je samo moje mnenje.Mercedesa se na kar tako od hiše in zamenja za jugeca.

Imela sem starega Kirbija (star je bil 10 let) in je bil res težak za delo vendar sem bila kljub temu zadovoljna. Lani sem zamenjala starega za novega in morma povedat da sem navdušena. Posesa VSE!!!!!!!!Ampak res vse. Ima pogon na zadnjih dveh kolesih, čisto enostavno se gor dajo ostali prikčljučki.

Lahko povem da je odličen. Doma imamo psa – dolgodlakega in perzijske mačke, pol veste kolk dlak je po kavču in tepihih, Kirby posesa vse do zadnje dlake in smetke. Jaz ga ne dam za stran za nobeno ceno. Edina pomanjkljivost ki jo ima je, drage vrečke, sicer pa meni ki sesam vsak dan drži ena vrečka mesec pa pol do dva mesca.

lp

Glede menjave vrečk, je ni treba menjat na 14 dni če sesaš tepihe pa tla. Saj po moje drekov ne sesan noben. V nogo vrečke kjer je filter kapneš dve kapljici kakega dišečega olja al pa v vrečo streseš Kirbyevo dišavo-prah pa ne smrdi čisto nič. Vrečke so res drage samo so velike in držijo dlje ko 14 dni. Pa tudi če paš anti alergenski prah znamke Kirby ki ga daš eno čajno žličko v vrčeko sesalca, diši prijetno in uničuje bakterije.

Kala28,
se strinjam z vami, da je sesalec super stvar za tiste, ki ga imajo kje uporabit. Meni nikjer ne koristi. Glede na to, da je šamponirka super stvar za tepihe in sedežno, sem razmišljala sedaj pri keramiki o polirki, ampak tudi ta se ne sme (pre)pogosto uporabljat (glede na kup pripomočkov: odmaševat cevi ne mislim, prav tako ne mislim pleskat stanovanja / če veste o čem govorim)…..tako da, prodajam ga. Res pa je, da me vse mine, ko pomislim na to, koliko bom na tem sesalcu izgubila, je pa kot nov…
Upam, da bom našla kupca, ki bo nadalje zadovoljen, kot ste vi zapisali zase.

Prijeten dan.

Tudi na keramiki pa laminatu se prah nabira. Še posebej pozimi. In kirby vam ga bo res spucal. Ostali vam ga bodo dvignili v zrak in ga boste lahko vsak dan posebej občudovali. Še posebej če mate izbrane temnejše barve. Pa jogije tudi imate najbrž ne? Ste kdaj v temi posvetili z baterijo in udarili po njem? Probajte to isto potem, ko ga boste dvakrat v razmaku 14 posesali s Kirbyjem.
Če bi se odločili, da ga obdržite, si nabavite najnovejše vrečke (načelom niso dražje od prejšnjih), ki zadržijo tudi smrad. Lahko jih imate več mesecev, pa ne boste nič opazili med sesanjem (smradu namreč). Tudi to je pri Kirbyju zgodovina.
Moj prijatelj se odloča za nakup le-tega. Če želite, mi lahko na zasebno sporočilo poščljete, kakšno ceno ste si zamislili pa bova vidla. Lep dan

Kirby ni slab, je pa verjetno nekoliko predrag. Mi imamo SPEEDY-ja že več kot 15 let in smo z njim zelo zadovoljni.

Živjo, moji starši so nedavno kupili nov sesalec aqua viva, ki je bil sicer zelo drag, ampak ko sem ga poskusila tudi sama, ga ne bi zamenjala za nič na svetu!
S tem sesalcem resnično lahko počistiš vse, kar želiš!!! Nisem mogla verjet da celo pomaga pri prehladu, saj če odstraniš vse cevi in podobno, ostane samo majhna “škatla” z vodo kot osvežilec zraka. Bila sem prehlajena, v vodo sem dala kaplice evkaliptusa in kar svežo kamilico in si ga v spalnici prižgala!! nisem mogla verjet, naslednje jutro sem imela odmašene sinuse in nos!! Da ne govorim o globinske čiščenju jogija!! Če ga ne misliš kupiti, bolje da ne poskusiš posesati vzemtnice, ker ko sem se je lotila jaz… potem šele ugotoviš na čem ležiš, grozno!! Pomiva celo okna, pasjo dlako….. Res, staršem sem rekla, da sta nora, ko sta mi povedala da sta dala zanj 2.000 €, zdaj pa ga bova v bližnji prihodnosti kupila tudi s partnerjem, sigurno!!!

Anna 666- tako dela tudi elektrolux(na primer) za 180€. Ti si jih kupi 3-jaz grem pa raje za ta denar mnogokrat na morje ,pa nimam nobenih težav s sinusi…

hallo,tudi jaz imam sesalec kirby in je zelo malo rabljen star 2 leti, je zelo dober,pa bi ga rada prodala,ker ga ne rabim več.Če koga zanima se naj javi, pa se dogovorimo za ceno.

[email protected]

za 3000e grem na bali,mali,tahiti,maui…oz.kamorkol k se na i konča za 5 tednou pa uživam..doma nej se pa nabera prah kokr če…moj elektrolux use zmore:))

Še moje mnenje,
Vse kar ima vrečko ali kakršen koli filter samo dela prah.

Sam imam najboljši aparat za čiščenje in zdravje v domu – Pro Aquo.

Če si kdo želi mu lahko uredim brezplačno predstavitev pa se prepričajte sami.

LP

ŽIVJO!
Kako ste ljudje zanimivi mi imamo tudi pro-aqua in ga ne bi menala za noben denar pa imam tudi drugega philpsovga ampak ko sem probala tega sem ga takoj zamenala ni mi žal pa to je to kar je prov da gre tehnologija naprej in da se razvija.Kdor pa hoče se pa itak sam odloči.

Živio!
Pri nas imamo Kirby od leta 1989!!!!! Dela enkratno, motor je bil že renoviran, z njim smo vsi (mož in otroci) zadovoljni, ker ga vsi uporabljamo. Imamo pa še dva – letlnik 2008. Aparat Kirby dela zelo dobro, vendar ga je potrebno znat uporabljat. Sicer pa za tak aparat takšna cena, sicer bi v teh letih (od leta 1989) morala kupiti kar nekaj novih sesalcev, ker noben ne zdrži toliko let. Sicer pa, vse kar se prodaja z akviziterji stane nekaj več in je zelo dobro (posoda AMC,…..).

Mi kupimo neke dišeče kroglice pri Marval Koper, ki jih streseš v vrečko in potem je O.K.

Če rabite izkušeno, natančno in zanesljivo čistilko na domu, za generalna oz tedenska čiščenja ali potrebujete likanje perila, me lahko pokličete na tel. št. 040 338 264. Plačilo 7 – 8 eura / ura z mojim cistilima. Lep pozdrav!

Živjo. Anna999 če te zanima mi prodajamo sesalec aqua viva za 1500 evrov. Kupila ga je oma 13.7.2010 , vendar je na žalost umrla. Zdaj prodajamo sesalec, ki je kot nov saj je bil rabljen le okoli 10 krat. Sesalec ima še 3 letno garancijo in vključuje tudi set za pranje.
Lep pozdrav

Trenutno najbolši sesalec po mojem mnenju je Proaqua ki je edini sesalec na tržišču brez filtra. Najbolše pa je da ni nobenih stroškov z vrečkami in filtri je zelo enostaven napram drugim sesalcem.No saj ubistvu je to že cel čistilni stroj ne sesalec =)…Če bo koga kaj zanimalo naj pokliče 040 893038

Pozdravljeni, zaradi selitve pordajam sesalec Kirby..Zelo mi je zal samo selitev je in se ga moram znebiti. Ni boljsega sesalca, ce je vas otrok bolan, ali pa ima kdor koli kaksno alergijo. Moras ga znati uprorabljati in ena vrecka je lahko 6 mesec za normalne uporabnike sesalca.Je zelo praktican in zelo enostaven.

Za info me kontaktirajte na mail:[email protected]

Pozdravljeni. Starša sta pred leti kupila Kirby sesalec, ki sta ga zelo malo uporabljala, zdaj, ko sta se preselila, pa sploh nič. Sesalec bi rada prodala.
Če je kdo zainteresiran, naj me kontaktira na mail: [email protected]

No, da še jaz nekaj napišem na to temo.

Meni je kirby všeč, ker je tipičen primer ameriškega inžiniringa in ker so mi mašine take in drugačne všeč.

Doma imamo Kirbya, ker ga je moji babici prodal nek siten akviziter, ki jo je prepričal, da bo kar konec sveta in sonca, če ne bo za ta stroj plačevala XX let po XX evrov, mark ali karkoli je že takrat bilo. In zgodilo se je tako.

Mi smo ta stroj, Kirby G4 zdaj star cca 10 let podedovali, in ga recimo uporabljali poleg štirih raznovrstnih sesalcev za občasno sesanje.

Nedavno pa se je zgodilo, da je moja punca sesala z njim in ji je zadeva crknila in ni več delovala.

Jaz ga nisem niti pogledal, sem pa klical na kirby, kjer so mi pojasnili, da njihovi “serviserji” hodijo po terenu in, da pridejo pogledat kaj je narobe kar zastonj!?! Ta zastonj mi je zasmrdel do neba, ampak sem si rekel okej naj bo.

Ko je bil “serviser” pri nas doma, je ugotovil, da smo sesali brez notranje vreče (v resnici se je zaradi prepolnosti odtrgala s kartonskega nosilca in je smeti filalo direkt v vrečo iz blaga) in, da je zaradi tega zaribal in crknil motor.

Strošek po njegovo: Vreča iz blaga 160€ + servis motorja okoli 400€

Predlagal pa je, da dam nevem 900 ali celo 1900€ in dobim nov stroj, on pa mi tega vzame v račun za 400€.

Jasno akviziterskega dela ni pozabil naresti in je skoraj prepričal celo družino, (mene ob njegovem obisku ni bilo doma, sva se pogovarjala po telefonu) v nakup novega praktično enakega sesalca z malo drugačnimi nalepkami.

Ko sem prišel domov, sem stroj preveril in ugotovil, da se je zlomil samo jeziček na cevi, ki pritisne malo varnostno stikalo, stikalo sem pritisnil z izvijačem in voila stroj dela.

Po tem sem spet klical akviziterja, ki se mi je opravičil, češ, da ponavadi je problem, da motor crkne, povedal pa mi je tudi ceno za novo cev, vrečo in vrečke. Spet vseskupaj okoli 500€ samo ena papirnata vrečka je kao 20€..

Sprašujem se, če so ti ljudje normalni sploh..

Na ebayu sem našel vrečke, ki skupaj s poštnino po kosu pridejo okoli $2, raztegljiva 6m nova original cev pride $40, vrečo iz blaga sem pa ločil od plastičnega dela, namočil za en dan in jo vrgel v pralni stroj in je kot nova s tem, da lepše diši.

Bogi tehnično nepismeni ljudje, na katere se ti krvosesi prilepijo.

Kirby je odličen in zelo kvaliteten sesalec.
Res škoda, da te izdelke pri nas tržijo ljudje, ki ceno dvignejo za (v primeru vrečk) 14x (ŠTIRINAJSTKRAT!!!!!!!!11).

V takih primerih obžalujem, da nismo v srednjem veku, kjer bi se verjetno našla kakšna vzgojna metoda za take “trgovce”.

New Report

Close