Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Kako shujšati 10 kg v enem mesecu

Kako shujšati 10 kg v enem mesecu

am…. mene bi zanimalo, glede glukomannana. 180 kapsul, si bova s prijateljico razdelili na pol. Torej jih bo meni ostalo 90. V navodilih pise da moram vzeti 3 kapsule na dan, enkrat do dvakrat. Tablet bom imela le za en mesec. Mi bo uspelo shujšat? hvala vam za pomoč

jaz imam pač 61.7 in mi vsi pravijo da sem debela .velika sem 165cm zelim priti do 50 ni vazno kako hitro samo da pridem

Pij samo donat

Prosila bi tole gospo ko je pila alojo vero ce mi pise na [email protected]

kero aloevero pa, in koliko

Zdravo

Poglej , jaz sem imela kar podobne težave in mi je pomagalo da nisem več jedla nic zvečer in tudi samo zelenjavo in sadje čez dan kajti to mi ni dajalo tiste prave energije in tako sem telo prisilila da porablja odvečno maščobo. S tem pa sem pokurila tudi 2-2.5 kg tedensko ker sem hodila v fitnes. Zelo pa mi je tudi pomagal tale izdelek v katerem pisejo točne mere hrane, sadja in načrtov vadbe… no skratka vec o tem si lahko prebereš na tem blogu in res priporočam -> https://health71289039.wordpress.com

Spostovani,

Hvala vam, da se z nami podelili izkusnjo. Se pa na tem forumu izogibamo kakrsnemu koli oglasevanu ali promociji izdelkov “za hujsanje”. Super, da je vam izdelek pomagal, vas pa prosim, da link umaknete.
Lahko opisete – to bo zelo zanimivo verjamem za vse bralce – kaksna tocno je bila vasa izkusnja – kako ste zastavili, kako ohranili motovacijo, kako ste ravnali, ko ste
Zacutili hrepenenje po sladkem ali slanem, kaksne spremembe v zivljenjskem slogu tudi, koliko gibanja in kaksna intenzivnost … resnicno, vsaka izkusnja je dobrodosla, brez promocij.

Se lahko strinjate s tem?
Pozdrav Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

Uporabniki ne moremo urejati svojih prispevkov, ko jih oddamo, to lahko naredite samo moderatorji.

Lep pozdrav jaz bi pa nekaj vprašala, vsi poznate aplikacijo Snapchat in danes se je zgodilo da se je moja prijateljica slikala gola da bi videla razliko od pred lani svojega telesa in slikala se je na Snapchat in potem ni sploh vedela da je to bilo poslano na njen story se pravi da lahko na storyu vsi njeni prijatelji vidijo to sliko videlo jih je približno 35 ljubi par ljudi je sliko shranil v telefon in zdaj te osebe pošiljajo to okoli ali bi moja prijateljica lahko te osebe prijavila policiji kaj bi se zgodilo? bi bilo kaj kazni? bi lahko odšli v zapor? če kaj veste prosm da hitro napisete. Lp

ŽIVJO. TRENIRAM ROKOMET 5-KRAT NA TEDEN STARA SEM 14 LET SEM ZELO MALA ZA SVOJA LETA 157 CENTIMETROV IN TEHTAM 57 KILOGRAMOV. SEM ZELO PRETEŽKA ZA SVOJO VIŠINO IN BI RADA SHUJŠALA ZA VSAJ 10 KILOGRAMOV. SEM ZELO DEPRESIVNA ZARADI MASTNE HRANE KI JO JEMO V ŠOLI SLADKARIJ  KI SE JIM NEMOREM UPRETI.NAJRAJE BI SE UBILA. IMA KDO KAKŠEN PREDLOG KAKO SHUJŠATI HITRO?

HVALA LP <3

Če misliš da si težka jas sem isto stara in imam 88,7 kg

 

New Report

Close