Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Kako shujšati 10 kg v enem mesecu

Kako shujšati 10 kg v enem mesecu

Drage dame. Ce ima katera zeljo shujsati na zdrav in hizer nacin, sem definitivno pravi naslov. Ce katero zanima me lahko mirne volje kontaktira in sicer preko maila
[email protected]

Hej sicer ne vem ampak eni ženski je iz 100 kil shujšala v enem mesecu! Crtala je vs sladkor iz jedilnika. Za zajtrk in večerjo je jedla samo jogurt in pol zemlje kosilo pa polovico obroka (kosila)

Upam da sem vam v pomoč

Tablete za hujšanje – http://greencoffeeplus.si Hotela sem samo povedati, da je Bureno ekstra! Shujšala sem 13 kg v slabih 2 mesecih, kilogrami pa niso se vrnili.

Zdravo
Zanima me, kako shujšati v trebuh in noge?
Jem dokaj uravnoteženo (ker sem študentka včasih mi čas ne dopušća da kaj pojem)..jem vse ampak po Malo ..brez sladkarij in izumikam se bele moke..kar se da pijem veliko vode..zadnje čase veliko tečem vsaj 45 min na dan.
Po teku pa trebušnjaki in podobne vaje.
Kilogrami pa ne gredo dol :(..

Si pomislila mogoče, da se ti gradi mišična masa in zato kilogrami ne gredo dol? Raje si meri obseg po telesu kot pa kilograme (izgubljene cm), bo bolj realna slika napredka v tvojem primeru. Glede trebuha in nog pa obstaja veliko različnih vaj malo pobrskaj po internetu pa bo 😉

Jaz sem tudi shujšala z integralno metodo od Sinkope in sem sveža oboževalka akupunkture. Kile so kar letele dol, sicer se mi je vmes za en teden ustavilo, ampak potem pa spet. Prej sem jih imela 75, zdaj pa jih imam pa ponosnih 56 🙂 Ta isti aparat pa zdaj še uporabljam za odvajanje od kajenja. Jaz sem preprosto navdušena!

A lahko prosim razložiš, o čem govoriš?

Vaš link

Meni je uspelo -12kg 😀 Pazila sem na hrano, telovadila nekje 4x na teden cca 30min na dan, ker mi čas ne dopušča več in prvič probala uporabit en paket body slim. Dejansko mi je ta ful pomagal, vem da če ga ne bi imela, bi shujšala, vendar ne po mojih pričakovanjih. V bistvu moram rečt, da nimam apetita po določeni hrani, kar je cilj.
Zdaj redno pijem iz tega paketa le še čaj in vlaknine, ker paketa ne potrebujem več, saj so kile že doli 🙂
Jem pa 5 obrokov na dan. Ko se lotiš, potem se telo navadi in je itak lažje.

Toliko če hoče katera pokukat o čem govorim: http://www.biostile.org/izdelek-kategorija/hujsanje/

LP

Jaz pa iskreno priporočam Garcinio Cambogio G Complex. Dvomim, da je 10 kg na mesec zdravo in sem vesela, da je bilo malo bolj počasi – 20 kg v 4 mesecih. Pomembno je, da se niso vrnili. Aja, pa sploh nisem nic zraven delala, mogoce kaksen dodaten sprehod. 😀

Hitro hujšanje je za organizem najhujše. Drugače pa..
Sladkor, oz prigrizki (Slani in sladki) ,vse kar se v telesu pretvori v sladkor(bela moka…) rdeče meso … Ukinit iz jedilnika za 1mesec.
Zamenjati morsko jodirano sol,če je še niste za himalajsko sol,vinski kis za jabolčni kis in moko za pirino moko. To so zgolj osnove.
Potem pa konopljine proteine 30min pred vadbo in 30min po vadbi v vašem primeru tek ,ker delajo tako cele mišice.

Zjutraj je najboljše da jeste beljakovine rastlinske in kakšne zdrave maščobe… po 18.uri zvečer se ne je več …to so osnove 🙂
In pa voda voda voda… 2L/dan …samo vode… pa ne na eks..ampk npr 2dcl/ura

Zakaj beljajovine pred in po vadbi? Meni je trener na fitnesu svetoval PO vadbi.
Ali za zajtrk lahko npr. 3 jajca?

Konopljine proteine svetujejo 30min pred vadbo in 30 min po vadbi.
O katerih proteinih pa sta govorila vidva pa ne vem,tudi vsi trenerji niso isti 🙂
Pravilno je izgubiti maščobo in pridobiti maso, s proteini kot jih zdaj oglašuje 50% facebooka pa več kot očitno ni tako glede na to da vsi zgledajo kot da imajo 150kg,še ženske ne zgledajo več ženske.

Z jajci je tako, da eni priporocajo 5-6 jajc na dan, eni pa dva na teden. Zdaj pa je vprasanje komu verjames.
Jaz sem vzela zlato sredino in pojem 2 na dan, kaksen dan tudi nobenega, ker vseeno bolj verjamem najnovejsim raziskavam, da je jajce popolno zivilo.
Pa zakaj ne bi smeli jesti po 18. uri? To je po mojem mnenju napacno razmisljanje. Clovek mora predvsem upostevati svoj bioritem, dnevni razpored aktivnosti in temu prilagoditi prehrano. Moj glavni dnevni obrok je npr. ob 19h, ker ob 17h sele pridem domov.

Ha ha Tomo, Faca si ha ha
Si pa napisal resnico …verjamem, da bi hujšanje uspelo ha ha

Bejba, s tvojimi izjavami delaš škodo ljudem, ki iščejo pomoč

Glej nic ni nemogoce ce mislis shujsat shujsaj ampak zato rabis dolocen cas. Ce se ze mislis lotit tega se loti. Velika sem 158 cm in imam 45 kg kar je vec kot odlicno. Vse kaj moras je se hvalit npr. “Kako sem lepa danes” pol celotne teze temji na sebi kako sam gledas sebe. Ce se celi cas zmerjas in joces pred ogledalom kako si grda ti zbije samozavest in nebos za sebe naredila nic tako da preden zacnes s kako dieto se probaj pocutiti odlicno v svoji kozi in se spodbujat. 👍🏼🙂🙃

Zdravo mi lahko na meil napisete kako to pijete in kje [email protected]

Shujsas lahko tako da si vzames en dan da samo jes jogurte mlecne izdelke drugi dan samo zelenjavo treti dan juhe…….pozor ce en dan samo jes drugi dan nic si se bol debel

Shujsas lahko tako da si vzames en dan da samo jes jogurte mlecne izdelke drugi dan samo zelenjavo treti dan juhe…….pozor ce en dan samo jes drugi dan nic si se bol debel

New Report

Close