Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Kako shujšati 10 kg v enem mesecu

Kako shujšati 10 kg v enem mesecu

kje se ga pa da dobiti ta gel aloa vero pa kakšna je cena

Lahko probaš Be-Light, poglej na http://www.be-light.si ,deluje! Ampak to je pomoč… če ješ zvečer sladkarije nič ne pomaga.

ravno sem hotela odpret forum na to temo… ker me res zanimajo izkušnje glede tega izdelka… predstavitev na linku je dobra, a jaz sem vseeno skeptična…

če kdo to uporablja, mi naj sporoči

lp

Ob hitrem hujšanju se ti bodo joški povesili, koža bo mlahava, obraz pa upadel. Ne ga srat!!!

Heei**

Sm Tina in stara sm 14 let. Tehtam 58kg visoka pa sem 166cm. Mislim oz. vem da imam čisto preveč kil za svoja leta in velikost.
sama sebi se zdim ful debela, do poletja pa bi shujšala 6kg. Ukvarjam se s športom(ples, sprehodi, tek, učasih tudi kolesarim), čim manj sladkarij poskušam jest.
Prosila bi vas da mi malo pomagate z nasvetii!! Bi vm vrnila uslugo ampak saj vidite da še sama sebi nevem pomagat kaj šele vam.
Zato bi vas prosila, če kdo ima izkušnje s tem, pozna razne diete, kakšne tablete, bilo kaj drugega naj mi prosim odpiše na moj naslov: [email protected]
Iskreno vam bm hvaležna če mi pomagate z. sm vam že zdej!!!!
PROSIM POMAGAJTE MI!!!!

Hvala, Tina

Heei**

Eii a to res pomaga??
kaj bi mi lahko prosim povedala kje se to kupi in koliko stane??
Zelo bi ti bila hvaležna!!!!
Če ti ie mi pošli podatke na moii naslov [email protected]
Ravno 6kg si želim izgubiti v 1 mesecu.
Če bi imela čas bi mi lahko tudi poslala jedilnik?? ali kakšen nasvet napisala??
če mi boš pomagala res HVALAA!!!

užiwejj, Tina.

Tina, preberi si prvi prispevek v tej temi; http://med.over.net/forum5/read.php?93,5287017 To je moj nasvet.

Drugače pa mislim, da nisi ravno debela. Morda ti ni všeč tvoja oblika telesa, kar pomeni, da bi bilo bolje stopiti na rolarje (tukaj dela celo telo), kot pa se samo sprehajati ali iti kdaj na kolo. Roko na srce, še nekateri dedki in babice so bolj aktivni. Če greš kdaj v hribe samo gledaš z odprtimi usti kako maširajo v breg.

Ne glej toliko na tehtnico. Tudi več kilogramov je lahko zapeljivo in zdravo razporejeno po telesu.

Tina kaj res nimaš časa malo pobrskat oz prebrat par postov niže..o zdravem hujšanju je toliko napisanga,toliko vprašanega/odgovorjenega s strani strokovnjakov..punca le malo časa si vzemi,malo poste preberi in preštudiraj.
sigurno boš veliko našla,pol si pa lepo prehrano poštimaj,pa migaj še naprej.to je bistvo,ni bljižnjic,zato ne z glavo skozi zid 😉

stara sem 22 let imam 100kg, rada bi shujšala ampak nikakor mi ne uspe…shujšam pa se zopet zredim,… skoz sem lačna ,…obupana,… mi lahko pomagate

stara sem 22 let imam 100kg, rada bi shujšala ampak nikakor mi ne uspe…shujšam pa se zopet zredim,… skoz sem lačna ,…obupana,… mi lahko pomagate

Tijana, tukaj je kar nekaj nasvetov glede zdrave prehrane… Kot pravi memmi, treba si je vzeti čas, se malo potruditi in pobrskati med posti za pravimi informacijami pa boš sigurno našla kaj uporabnega… Edin nasvet ki ti ga lahko dam je to da se ne loti nikakršne diete, kot si verjetno že sama opazila se kilogrami po prenehanju diete vrnejo… Pa še kak zraven…

Če ješ mastno hrano lahko poskusiš s kapsulami alli… http://www.alli.si/?src=ppc&site=google&cmpid=1a&kw=”ali”&match=Exact
Ampak vedi da so te le za pomoč pri hujšanju, zaradi tega ker jih boš uživala še ne boš shujšala… Hujšanja se je treba lotiti “v kompletu”… Vsakodnevno gibanje, jej malo in 5x na dan, ti garantiram da nikoli ne boš lačna… 🙂 Pa saj to vse že verjetno poznaš a ne? 🙂

No, če ti nič drugo ne pomaga se lahko odločiš tudi za operacijo… Tukaj imaš veliko informacij… http://med.over.net/forum5/read.php?93,5244334
Prebereš si lahko še temo Operacija želodca…

Pa veliko uspeha pri izgubljanju odvečnih kilogramov… 🙂

tudi jaz moram shujšati!velika sem 174 in teška 77kg, sem mamica 2sinčkov (mlajši je star eno leto) in stara sem 25let. Čisto nič nisem zadovoljna z svojo težo, res imam teške kosti in mi veliko ludi pravi da sploh nisem debela a kaj ko bi jaz rada padla na 70kg če se da še kak kg dol. HUJŠAM Z LIMONO OZ. LIMONINIM SOKOM VSAK DAN ENA LIMONA Pa me zanima če je to pametno toliko limone popit, po šesti uri nič ne jem, pa tudi dopoldan samo sadje….no zdaj sem v enem mesecu in pol zgubila 4kg, preveč počasi gre to..

Shujšate lahko komot tudi s tem da jeste. jst npr. jem veliko mastne hrane in ogl. hidratov pa sem šla na dieto ki je bila sestavljena največ iz beljakovin(meso),zelenjave, sadja. V 6dneh sem shujšala 4 kile. Res ne hujšat tko da ste sam na npr. sadju raj razmislte kaj vas redi pa to odstrante iz jedilnika.

lep pozdrav vsem skupaj

mam problem nč ne delam doma in nocm jt vn sm 168 visoka in mam 77 kilogramov nevem kaj nej naredim redno se sprehajam in pijem toliko vode da mi je kar slabo rada pa bi shujšala
kako

hvala za odgovor

Zgleda bolj kot slana šala. Imaš veliko o tem napisano, le čas si vzami in preberi.

halooooo…..mal pomoči plis….mam 16 let in čez 3 tedne grem na morje kjer sm pred neki časa spoznala enga fuuuul luškanga tipa pa fuuul sva se zaštekala, pa me zanima koko bi lahko svojo postavo najbol spremenila… mam 70 kg vlka pa sm 167cm…sam jst mam močnejše noge…pa široke boke pa trbuh, drugač pa v pasu sem suha-rada bi vsaj zgledala mal bol vitka…..če ma kdo kak nasvet kako vadbo al pa kej..drugač pa zdrav se prehranjujem kokr se le lohk…torej plis….<3

Iskreno, izgubiti deset kilogramov v enem mesecu je precej neumno. Kot že povedano, hitro lahko izgubiš voljo do hujšanja, če ti je najljubše prepovedano. Ne samo, da moraš biti hudo vztrajen, če po dieti izgubiš nadzor in ješ kar vsepovprek, se kilogrami kaj hitro vrnejo. Takrat je ves trud zaman.
Drugače pa saj veš: ne pretiravaj z oglljikovimi hidrati (torej, žal mi je, ne jej belega kruha, pečenega krompirja, testenin z mastnimi omakami …), odpovej se sladkarijam in sladkim pijačam. Kot že stokrat slišano: pij veliko vode, jej sadje in zalenjavo ter razmigaj svoje telo. Nič novega torej. Če torej nimaš posebnih zdravstvenih težav, posebne diete ne potrebuješ.

sem stara 14 let in sem debela..oče mi pravi da sem postala ”bajsa” mama pa prav tako..sem velika 168cm in tehtam 64kg..imam debele noge ! prosim pomagajte mi da shujšam v enem tednu,kako?

Draga Tiija!

Si se tudi zredila v enem tednu? Dvomim. Računaj na to, da izguba telesne maščobe (pa čeprav še tako majhna) ni stvar, ki se lahko zgodi v enem tednu. Eno je shujšati 5 kil, saj že samo na račun izgubljene vode, ki se zadržuje v telesu, lahko toliko izgubiš. Druga stvar pa so maščobe – te namreč ne gredo zlahka s telesa. Sicer bi bilo verjetno prav, da izgubiš kako kilo, a zate mnogo bolj primeren način je telovadba, ki pa žal ne daje rezultatov v enem tednu.

Lp

Tija,
jaz bi najprej za ušesa tvojega očeta in tvojo mamo! Še nekam razumem, če kako pikro izrečejo vrstniki, ampak starši! In to na račun postave!?? Jaz imam sina samo leto mlajšega in res mu kdaj rečem “lenoba”, ker si to zasluži. Ampak ko je bil debel, mu enkrat samkrat nihče od domačih ni rekel “bajsi” ali kaj podobno žaljivega. Uf, nisem mogla mimo tega.
Drugače se pa strinjam z Lenko, v enem tednu ne moreš veliko storiti. Lahko se začneš ukvarjati s kakim športom (pa naj te vsaj malce veseli, ok?), malce pa popazi, da niso količine na krožniku prevelike, da ni preveč sladke in mastne hrane, predvsem se pa pazi fast-fooda. Prepričana sem, da veliko veš o zdravi prehrani.
Začni počasi, z majhnimi koraki in ti bo uspelo. Zagotovo!
Pa tudi mami (očetu) povej, kako se počutiš in kaj si želiš. Njuna dolžnost je, da ti pomagata in te vzpodbujata. In če ne bosta sodelovala, ju pošlji k meni v šolo!

PS: pri 168 cm in 64 kg zagotovo nisi bajsa, pa tudi suhica ne. Morda imaš le kak kg viška, največ 5 kg, verjemi. In s 5 kg viška ni NIHČE bajsa.

New Report

Close