Najdi forum

Julij 2009

oj

nam so rekli do deset kapljic ob napenjanju tako da mu jih kr po žlički dajem. se kr umiri ko zličko zagleda ko ve da bo sladkorček za njega….
sej sladkor poganja tako da pri nas še malo ureja prebavo..

lp

ojla julijke!
ja kje pa ste – no z mano vred. čisto smo pozabili na naš čvek. verjetno so nas naše bebice okupirale. mi smo stari že 3 mesece in 12 dni. imamo se super. ponoči spimo celo noč. včasih se niti ne zavedma, kakšno srečo imama. tako da se res spočijemo. 15. 10. je bil prvič cepljen – ni bilo nobene reakcije. v treh mesecih in 1 tednu je zrasel za 11 cm in se zredil za 3060 g. smo pridni.
kako ste pa kaj ostale? bebice zdrave?

lep pozdrav

oj levinja lepo da si se spomnila na naš cvek.
Pri nas smo trenutno vsi hudo prehlajeni, na posvetovalnici sva bila 14 dni nazaj in je imel 62cm in težek je bil 6080g. mam malo občutka da so dojeni otroci malo težji, a naš je res tak “atlet” pa še pri hrani je kar izbirčen. Cepili ga niso ker je že kazal znake prehlada in verjetno tudi v ponedeljek nebo nič bolje tako da nevem kaj naredijo potem s tem cepljenjem? ali ga toliko casa prestavljajo da je otrok zdrav? se je pri vašem pojavil kak stranski učinek ali pa mu je kaj zmedlo ritem?
dohtarca mi je rekla da ga nesmem še preveč pokonci drzati a imam kar težave pri tem mali sili v pokončno držo da bi čimveč videl, jaz sem pa kar v mali dilemi glede tega. z rokicami izvaja že vse mogoče, obrača se mi med spanjem na bok, ravnokar se mi z ritanjem premika po sedežni…
noč je že celo prespal od 20 tih do 5ih,6ih, sam zdej ko je prehlajen se mi pa dvakrat zbudi zarad nosa in potem pač hoče še mal jest tako da mamo spet vstajanje. Malo imamo težave z spanjem podnevi. tako težko zaspi, joka veliko preden zaspi “vzrok je zmatranost”a zaspati nemore kar dviguje svoje učke in komaj gleda naokoli. čez dan nam spi od 5 ur do 1 ure pa še to 4× po 15 minut.

res res kako ste še vse ostale se dobro držite?

ojla nata111 – ja tud naš ima 6170 g in 61 cm. ga pa še dojim, občasno zveče mu dam malo beba nsetle dodatka in potem spi celo noč. se pa ne zbuja. ceplenje prestavijo menda, da je ok.
naš ni imel nobene reakcije po cepljenju-je dobro prenesel. tudi nočnega ritma mu ni spremenilo. meni pa je patronažna rekla, da je lahko v pokončnem položaju, samo še z oporo – torej mu držim še glavico – malo no. tudi pri sedečem položaju je enako. če se nasloni na mene, ni nič narobe.
vidim pa, da imate podobne težave kot mi, kaj se tiče spanja podnevi. naš komaj zaspi, če smo doma….se joče in je že tako utrujen, da komaj gleda…ampak zaspi pa ne….pomagamo si s čajekom…če ga odpeljem ven z vozičkom pa je ok…potem pa spi …verjetno mu ustreza zrak in vožnja…
sem se pogovarjala tud z eno sosedo, ki je tudi julija rodila, pa ima podobne težave glede spanja čez dan…očitno je to zdaj takšna faza..
no, meni je ok…samo da ponoči spi…

pozdravček

oj

Ma ja sej sam da je ponoč mir. voziček pri nas tud pali, sam je problem ko je slabo vreme, al pa zdej si ga sploh neupam vn pokazat, ker se tale prehlad že 14 dni vleče. res komi čakam da mine.
pali pri našmu tud da ga nosimo v enem položaju sam problem je ker pol on misli da ga boš skoz nosil in je cela štala če pogrunta da si se vsedu…pa naj še kdo reče, da se ga neda razvadit ko je majhen …. mam filing da je naš že…in kako nas že vleče za nos… ha ha ha :)) ma jaz sem tud slišala da je za tolko stare že kul malo bolj pokončni položaj sam se mi zdi da so tele dohtarce in naša doktrina kr mal preveč obsedeni s hendlingom….
jaz sicer nisem ker smo tudi mi zrasli pa niso ravno znanosti iz tega kako nas bodo nosil delal..
lp

Pozdravljene!
Po dveh letih od kar je z mano naš sonček se javljam tukaj gor. Škoda, da smo pozabile na naš klepet. res bi bilo zanimivo izvedeti, kako so naši nadebudneži. 9. 7. je naš Teo upihnil drugo svečko. Pravi falotek je. Debatira in naju vsak dan spravlja v smeh. Kako pa kaj ostale???

Lp

New Report

Close