Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Izvid hematoloških preiskav

Izvid hematoloških preiskav

Hvala vam za odgovor.Nevem zakaj me ne da osebna zdravnica naprej do imunologa ali  hematolog ….ker zdsj traja ze 2 meseca tako stanje…in gredo izvidi ba bols potem cez en teddn ponovno ko so bli..pijem dovolj…ne kadim…ne pijem alkohola…imam pa astmo ki hodim redno na kontrole je urejena…slikanje pljuc tudi vredu.Mogoce je rak?ker me nic ne boli sam vrtoglavica…slabo pocutje na momente…pa mal povisana temperatura ponavad ob isti uri.ker si 2 meseca vse zapisujem..Imela sem antibiotik in za cas antibiotika amoksiklav je bilo stanje bols ko neham vzet antibiotik se ponovno slabse pocutim.

Spoštovana

Nekatera stanja zahtevajo več časa, da se uredijo. Prepričan sem, da bo tako tudi pri vas. Prav tako sem mnenja, da bo osebna zdravnica ustrezno ukrepala v primeru poslabšanja stanja. Da bi šlo pa kar za rak, pa je izjemno majhna  možnost. Zato brez skrbi oz. se poskušajte sprostiti, kajti tudi duševno zdravje še kako vpliva na splošno počutje.

LP

hvala.Sem res malo pod stresom ker 2 meseca samo lezim razen ko je treba na kak pregled grem ven…ne vozim avto …ne upam…prej sem bla skos aktivna od jutra do vecera…pogresam sluzbo…pogresam druzbo vse pogresam kar sem prej opravila zdaj ne zmorem…obcutljiva sem ratala na svetlobo…..vse me moti vsak hrup…zvok…zelim da cimprej se pozdravim ker to da sem not ni dobro zame cutim da se slabsa vse..jutri grem ponovno kri dat in javim rezultate.Zelim da se cimprej najde diagnoza da dobim zdravila da grem v sluzbo nazaj in da sem ponovno dobre volje.Zdaj samo lezim…okol zdravnikov grem nicesar vec me ne veseli ne zelim niti obiskov ker ne prenasam vec nicesar..Samo se studiram kaj mi je.Upam da me bodo poslali naprej da se cimprej najde vzrok.

New Report

Close