Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Piskerček, boš videla koliko jih bo in kakšne kakovosti. Jaz bi se v primeru da bi bila lepa blastocida npr. odločila za 1 ampak do tega na žalost še nisem prišla.

Zelim-si takoj gres lahko po zamrznjencka ce imas ETZ brez terapije (naravna ovulacija). Prvi dan M javis in cez 9 dni mas prvi odvzem krvi. Potem te spremljajo vsak dan z uz in analizo krvi. Cez cca teden dni mas transfer (5 dan od ovulacije-nictega dneva). Upam da bos dobila pozitivne novice iz Rima. Kolk so ti jih pa poslali na diagnozo? Meni sta se od 5ih vrnila zdrava dva, tretji nepregledan in 2 bolna. Zdaj tecem 2 krog in upam da je to moj borec! Racunam na transfer prvi teden junija.

Pri mlajših ženskah priporočajo vnos 1 zarodka, predvsem tudi zaradi zmanjšanja tveganja v nosečnosti in možnosti prezgodnjega poroda. Sem tudi brala, da lažje “nacentrirajo” na tisto najbolj optimalno točko, če je zarodek samo en. No, realnost je pa taka, da se je težko odločit, samo za enega, ker je že tako možnost, da se prime zelo majhna.

Zelim-si…mislim, da ne bi mogla bolje napisat.

Luca2015. .ups..sm pomešala.😃😃ah..tako tako..brezvoljna sem.še jutri zadnjič hormoncke pol 16.5 pa ultrazvok..😃ti pa se kar ne sekiraj..pridejo dnevi..k smo čisto brez volje..pa živčki delajo svoje😃😃
24+mocnooo držim pestiii😃😃
Orhid..še mau..pa bos spet v akciji😃😃
Upanje2..ne sekiri se za doze..zdej je kar je..sej se sproti učimo.kdaj imaš ultrazvok?a ti si v lj?

Jutr imam prvi uz v Lj, ja.

Hvala banana2 upajmo da je ne bo hihihi

Ojla punce!
Jaz danes zadnji dan spikanja,jutri uz. In upam da v nedeljo punkcija.Poln kufer imam ze teh inekcij in sem sitna, pa utrujena,pa se kaj bi se naslo😅 24+ in Luca ne obupat,mislim na vaju in drzim mocno pesti,vse bo ok. Luca kateri dan po et si zdaj?
Banana danes koncas ze z inekcijami?? Al sem slabo prebrala..
Zelim si ti pa res mores imet polno mero potrpezljivosti,vsaka cast.

Aja Banana ti imas iui..zdaj mi je kliknilo:)

Pomlad84, 8 lepih zarodkov so poslali na testiranje, sicer pa sem imela od 18-ih, 13 oplojenih, 5-im žal ni ratalo. Upam, da je bilo teh 5, tistih slabih in da nama ostane čimveč zdravih zarodkov. Kako pa da je bil pri tebi en nepregledan? Koliko časa si čakala na odgovor z Rima?
Jaz sem ravno zato upala, da me pokličejo čimprej, ker sem že dobila m. in če bi bilo vse po sreči bi šla že ta mesec lahko na ET.

24+ mislim, da si zadnjič ti rekla, da jemlješ B kompleks ane? Zdaj mi bo zmanjkalo folne, pa sem mal gledala po vsebnosti drugih prenatal tabletah in ima Jamieson kar 1,000 µg folne kisline. Tako, da verjetno ni nič narobe če jemlješ B kompleks hkrati pa še Novalac, ki ima folne manj..Upam, da se nisi prestrašila zadnjič.

Upanje2, srečno na UZ. Saj ti bodo tam povedali kako napreduješ, po potrebi ti bodo povečali odmerek.

Banana2, saj bo, itak da bo!

Alta, upam da boš čimprej na vrsti. Sicer pa nimam kaj, kot da počakam. No saj je RenKo tudi na istem 🙂 Kar malo odleže, ko veš da nisi čisto sam v tej situaciji, čeprav vsem iskreno želim, da bi uspelo!

24+😃😃😃😃🌹🌹
Alta1..ja Iui..v lj.ja vrjamem..da si sita teh vseh inekcij.tudi jaz jih imela v dveh postopkih.sedaj tabletka in stopka.je malo lažje noroo zoprno je vse to.
Upanje2..aha..no super.pol bomo pa alta1,Upanje2 in jaz tam približno dobile datum za test😃😃jupii

24+😃😃😃😃🌹🌹
Alta1..ja Iui..v lj.ja vrjamem..da si sita teh vseh inekcij.tudi jaz jih imela v dveh postopkih.sedaj tabletka in stopka.je malo lažje noroo zoprno je vse to.
Upanje2..aha..no super.pol bomo pa alta1,Upanje2 in jaz tam približno dobile datum za test😃😃jupii

Je tako 😀😀😀👍. Upam da bodo jutri rekli da je vse ok. Komaj čaaaakaaam!!!!

Zelim si… Nee jaz jemljem samo novalac…. Mislim da je dolenjca pisala da jemlje tifol in B kompleks…. Se je pa se ena javila da jemlje b kompleks pa se ne spomnem katera hehehehe…..

aja ups, mogoče je bla pa res Dolenjca 🙂 No skratka, ni nič narobe če te dva kombiniraš 🙂 Čeprav je verjetno čisto dovolj jemat samo te prenatal kapsule, ker vsebujejo baje čisto dovolj vitaminov.

Ma jaz zaenkrat samo to jemljem…. Ce sedaj ne uspe potem bom verjetno zacela se z vsem tistem kar so punce dolgo nazaj omenjale…. 😉😉

Jaz bom porabila folno do konca, potem grem pa na te prenatal verjetno. Sem jih v preteklosti že jemala, ko sem bla še naivna, da bo ratalo po naravni poti. Sem pomoje že tok prepojena s to folno kislino 🙂

Zelim si,Katere pa so te Jamieson tablete?
Jaz jemljem novalac

Jaz sem tudi nekaj časa te od Jamiesona jemala, pa tudi vse dodatke imam njihove (zink, C vitamin, B kompleks, Omega 3…), ker sem še za mojga vzela. Jaz porabim zdaj profertil, pol imam pa še samo folno, tudi od Jamiesona za porabit. So pa te Prenatal zlo vredu!
Drugače pa je moj imel še slabšo spermo zdaj v tem postopku (zaradi tega imava tudi ICSI), jaz sem pa poleg vsega jemala še matični mleček in ni blo nobenih rezultatov. Tko, da jaz ne dam več veliko na to!

New Report

Close