Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

luca2015, 24+ – držim pesti za vaju in tudi vse ostale!
tandan – čestitke za dvojno srečo! uf, pa so se začele pojavljati pozitivne novičke 😀 mesec maj je pač naš mesec;-)
drugače pa, saj človek ne ve kaj bi pomagalo oz. pripomoglo. včasih narava nakloni tudi čudeže, tako da izgubljena bitka še ne pomeni izgubljene vojne 🙂

jaz imam sedaj od danes tudi uradno potrnjeno nosečnost. še vedno kar ne morem verjet (5t in 2d)… upam, da bo lepo napredovalo pri nas useh 😉

Saj pomoje nebo nč hudga če dam danes 25 več. Včerej sem prekasno pogruntala. Bom pač danes zvečer dala 250 pa bo.

Dolenjca, cestitam se enkrat. Lepo nosecnost ti zelim. Uzivaj v busiju. 😘

Dolenjca… Uzivaj v nosecnosti in ne pozabi drzati pesti tudi za nas😋😋😋😊😊😊😊😍😍😍😍

Vprašanje punce, moj ET se bliža (odštevam minute) 🙂 – sobota zjutraj. Dajem si Estimo ob 6ih in 18ih. Kaj pa zjutraj v soboto? Si dam al ne? K je reku da bom po transferju imela vecjo dnevno dozo..
In pa, stara sem skor 28 (to je moj prvi IVF) in brala sem da vstavljajo po dva zarodka samo zenskam po 35. Ce imas zeljo pa seveda ce jih imas dosti 🙂 , mi lahko tudi meni vstavijo dva?

Piskercek, jaz sem v Dravljah in si dajemo Estimo tudi na dan transferja zjutraj. Po transferju pa začneš z Estimo na 8 ur. Za zarodke se pa odločiš sama koliko ti jih bojo vstavili. Jaz tudi nisem nad 35, pa so mi na mojo željo vstavili 2, ker vrjetno ne bi tadrugi dočakal na zamrzovanje. Koliko si imela celic, se ne spomnem?

Piskercek seveda si vstavis estimo tudi na dan ET po tem pa z njo nadaljujes ob 14h in ob 22h….. Vstavijo pa ti lahko dva to je tvoja odlocitev…

Dolenjca..res srečno in lepo nosečnost ti želim 😃😃
Luca2015. ..oprosti..sem mislila da si napisala da si bla 2x v dravljah in 1xmaribor..in si tam ostala!?a sm se zmotila?!
24+…kako si?

Jojjj mene pa danes tako zvijaa kot da se bo vsakcas prikazala M…… Groza..!!!

24+ neeeee, saj veš da je maj naš!!!! sami plusi bojo pokal naokrog! Kateri dan si danes???

Banana, ne ne…jaz sem od začetka v Dravljah, sedaj v 3.postopku. Mislim pa, da sta sli iz Dravlj Orhid in pa Tandan (nisem pa čist ziher). Kako se ti držiš?

Alta, UZ danes?

Ko bi le bil!!! Danes sem 8. Dan menstruacijo pricakujem jutri ali pa v soboto……. Danes me pa tako stiska dol malo v jajcnikih potem me tam preneha in me zacne boleti v maternici katastrofaa cisto isto kot pred menatruacijo….. Pa se nek pritisk imam v glavi kot da me bo se ona zacela boleti….. Ne morem verjet cist sem ze obupala…. Ehhh……

24+ pomoje so samo živčki, samo pozitivno! navijam zate!
Pri meni pa na žalost še kar nič novic, sem danes klicala in pravi, da ni nič nenavadnega da traja toliko časa in da me bojo že poklicali ko pridejo rezultati. Res sem upala, da bom lahko šla že maja na prvi transfer, samo bo zame zgleda šele junij tisti..
PGDjevke, kateri dan po m. te približno naročijo na pregled in na transfer?

24+ ne se dat…saj bo! Držimo pesti vse. Pa da ne bo treba hodit v hosto po klope a veš! ;))))
Zelim-si… tole čakanje more bit tud moreče. Sej več kot poklicat pa vprašat itak ne moreš. Drugače če ne bo šlo v maju, bo pa junij tud 123 tukaj. Drži se!

Ma ja sej vem, samo najbolj me žre, če bojo slučajno slabe novice..potem bi se v tem času vsaj že lahko pripravljala na nov postopek-če bi vedela, tako pa ne vem kaj me sploh čaka. Najbolj me pa frustrira to, da po vsem tem času, čakanju, še niti nisem prišla do prvega transferja..

Luca, ne, nisem jaz sla iz Dravelj, jaz sem od začetka na GK LJ.

Piskrcek, v GK LJ pod 30 ne moreš izbrati 2 zarodkov (vsaj kolikor je meni znano).

24+, glavo pokonci, saj si preživela tisti usodni 5 dan, tako da mora biti vse OK.

Zelim-si, bova skupaj junija greli zamrznjencke 😊

Ja saj vem! Jst bi itak dala v vse celice/zarodke… čip pa aplikacijo na telefon, da bi lahko spremljala kaj se dogaja v laboratoriju in v maternici ;)))) Nisem ravno potrpežljive sorte.

Ja, če ne drugega, jaz upam, da bo tale poletni čas pozitivno vplival na ugnezditev 🙂
Drugače so pa tudi meni rekli v GK LJ, da pod 35.letom vstavljajo samo 1 zarodek.

Srcno upam da so to samo moji zivcki in da bo na koncu vse ok… Ceprav po vseh teh neuspehih sem ze tesko optimisticna….. 🤔🤔🤔🤔 Bomo videli hjaa… Usodni 5. Dan sem prezivela zdaj je treba preziveti se M hahaha.. Pol bom pa mirna 😉😉 usaj do testa ce bo pa teest kljub vsemu – pol paa res ne vem bo treba it najprej po klopa😋😋

Luca2015 kako si ti???

Luca2015, 11 celic sem imela. Malo se nagibam na dva, no cisto odvisn koliko jih bom sploh imela.

24+, bo bo vredu :). Flower power!
Jaz ne vem al mi hormoni nagajajo al kaj se dogaja ampak nekako ne najdem volje in pozitive. Se trudim, pa mi gre bolj slabo od rok. 😉 Drugače pa sem še vedno zlo napihnjena (kot v 6.mesecu) tako, da se trudim, da popijem čim več vode. Občasno mam tudi še krče in rahle bolečine ampak to je zlo zmerno.

New Report

Close