Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Upanje2….hahahaha..a ti neki povem!?na mene se še klop ne prime..hahaha.kamoli zarodek.hahaha
Mormo se smejat..😃😃😃imas prav.

😂😂😂😂 Veš da sem zdejle na to pomislna. In tut name se noben še ni prijel😂😂😂😂😂

Banana2 hahahahahahahahaaaaaa zdej si me pa tok nasmejalaaa…. Preden sem prebrala sem mislila isto stvar napisat in potem vidim da si ze ti sem planla v smeh…. Hahahha….

Jah lej mogoce pa zdej k je sezona se pa bo prijel hahahahahahaha…..

Upanje2…hahahaha..😃🌹😃
24+…hahahahha..a ti si kul?kakšni znakci??
Luca2015. ..kje si?a čips ješ?haha. Si že boljše ??
Joj upam..da ne bo kaksna zamerla k se hecam..😎

No sej mogoč pa če se tala dva ne primeta, v hosto po klopa lahk še vseen grem. Mogoč bo tam kej več sreče. Hahah
24+ sem ok…neke muhaste dneve mam! Sej bom jutr ko rožica.
Teb pa dobr kaže :)))))

Punce moje kaj naj vam recem… Nobenih posebnih znakov pri meni ni…. Zadnje tri dni edino zgaga me je matrala…. Potem te dni so me tudi zize bolele vendar samo malo tok da sem vedla da me… Pa ne vem al od tega ko tuhtam a me bojo al ne al so me dejansko same od sebe res bolele… Danes me malo manj ampak sej bo hahahahaha…nimamo vse istih znakov… Vglavnem cist sem zmesana hahahhaa kar se tice spodaj za enkrat ni nobenih posebnih znakov….. Skrbi me samo to da ker sem v naravnem ciklusu da mi nebi estima mogoce zavirala menstruacije ceprav nebi smela…. In da bi se prehitro veselila na koncu pa bi biu -….. Mene je tega – tako strah se bolj kot M resno!!!!! Jaooo danes je tocno en teden od transferja😊😊😊😋😋 zelo si zelim da uspee ampak se nocem se prehitro veseliti prihajajo dnevi ko se bliza M hahahaha

Banana 2 tok smeha in dobre volje si dajes od sebe da prav lusno vas brat tko pozetivno se naprej sigurno zameril nebo nben lep dan vsem zelim luca bo minil i ta dan nj bols da pocnes nekaj kj te veseli 😊 in bo vse ok bos videla.

Luca2015. …hahahaha..ta je pa dobra.solze mi tečejo.😃😃

A je mogoce katera imela neuspeli tranfer zamrznjencka pa ji je prisla normalno menstruacija al so se zaceli ze orej kaksni izcedki itdd….????

Dobra volja je najbolja, punce 😉 Sam tko bomo kam pršle 😉

24 meni so se zaceli izcedki 8. dan od transferja (ETZ na 5.dan)….9-ti dan pa ze konkretna M.

Pomlad84 na kateri dan po tranferju pa si pricakovala menstruacijo?

Na 13.-14. dan bu morala prit… pa je pohitela… in tov velikem susu… ne vem ce me je ze kdaj tolk bolel kot pri tem neuspesnem… ne vem kva je blo to… celi kosi so ven letel… a je bilo tudi pri drugih tako ne vem… ampak meni tole sploh ni bila normalna M… kot da bi bil ze mal splav al kaj… ne vem…

No jaz sem imela transfer 6. Dan od stop injekcije… Menstruacijo pa pricakujem 9. Dan -10. Dan…. Ma tudi ce je splav je zarodek tako majhen da ga ne vidis….. Jaz imam drugace drugi in tretji dan M zelo mocno kar pomeni da so vkljuceni se koscki zraven taki cudni vglavnemm…. Katastrofa…

Haha smotke, ste me nasmejale 🙂
Prou je, da si ostala doma, ker v danasnjem casu moras sam zase poskrbet, ker malo kdo bo zate. Ampak mormo bit pa se zmer dobri do drugih, ker se vse vraca :-))
Enkrat sem nekje brala al slisala ne spomnim se tocno.. uglavnem, da ce si zelis zanosit, da kupis neko igracko recimo ropotulco al pa nek bodi in da si reces evo, to je pa za mojega otrocka in to bom jz nardila v tem postopku. Ce ne druzga me bo tista majckena prikupna stvar spravla v dobro voljo mugoce kake pozitivne vibracijenpa te stvari 😉
Drugac pa ja, vcas se ne prime ce je zarodek popoln ucas bo pa zelo svohen uspel, tako da nc razmislat o tem. so pa mene ko sm estimo jemala ful bolele prsa in vroce mi je blo zeloo tko da so se hormoni estime nardil celo zmedo takrat.. Razmislite pozitivno. Srečno!!

Ah kolk napak nardim k mi misli tako bezijo.. tako da so hormoni, ko sem jemala estimo cisto ponorel.. ***

Ja saj to vem da ni bil zarodek, ampak ocitno vso to luscenje maternice pri ciklusu al kaj… ampak krci in bolecine… sem cel dan prelezala…pa imam drugac bolece M, ampak tole je blo pa cist nekej druzga. Upam da nikol vec tega ne dozivim 😀 24+ ti pa kar pogumno…. nic mislit o tem… vse bo ok.

Mačkica1..uuu..to bom pa poskusila..z ropotuljico.Drgač sem vsakič kupila enkrat body za srečo.,1x copatke ,1x pa obesek dojenčka..itak,da sm vse v torbici imela sabo.Za ta postopek pa vidiš..še nimam. uuu in to bo ropotuljica.Vse stvari so prišle tako ,k sm jih ob pravem času začutil,videla..:)Pa ,da ne govorim..prva punkcija(zelena tunika z dudami),Druga punkcija(srajčka z srčki)..vse samo,da bi delovalo..no je pa fajn ,k mam razlog ,da si kaj kupim.hahah.Poznam pa en par(7 let neuspehov)potem sta pa na eni dekci(digidagi)in dojenček je tu.(Sam mi jo noče posoditi)hahaha.drgač pa resnična zgodba.
PRAVIJO,ČE VERJAMEŠ SE BO ZGODILO..JAAAAAA ,KVA POL ŠE VESOLJE ČAKA??
A TOLK LEPGA IN PAMETNEGA DOJENČKA ZAME DELAJO,DA TOLIKO DOLGO TRAJA..HAHAHAHAH

Zdaj mi pa neki ni jasno. Jaz imam gonal-f 225 si dajem z inekcijo. 25 sem mogla ven spustit. Al sm mal smotana ampak 4×225 je 900. Na škatlci piše 900. Kaj to pomeni, da sem si daned dala manj kot 225 ko je 4.dan al kaj?😰

Pri vsakem novem svincniku moras prvic vn spustit.saj verjetno so ti dali 2 svincnika? Toliko kot ti je zmanjkalo, si daj se iz druge inekcije..

New Report

Close