Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Hvala 24+, ja prvic sem se tudi jaz 9 dni,zdaj pa sem bom 11 oz 12 upam da na koncu bo vseeno lep izkupicek in kaksen zamrznjencek,ker imam druga zdravila:) bomo vidli:)
Luca 2015 a si ti imela sedaj najboljsi rezultat z temi zdravili?

Sorry ce morim:/

Alta..ja 2xivf k sm ga imela spikanje 8 dni..pol pa stop inekcija..punkcija in 3. da3.transfer menopur in dipherin pa še ene druge v enem od postopkov.folikli vedno dosegli med 19 do 22mm..endometrij 9..😃v obeh postopkih imela 2 celici in 1 se je vedno oplodila in so mi po 1 vedno vstavili.
Sedaj pri Iui pa tabletke femara 2na dan od 3 do 5 dan M..Ultrazvok v 1.postopku na 14.dan ultrazvok folikli veliki 19mm in 20mm.in potem stop inekcijo ter čez 2 dni vbrizgajo seme.a ni zanimivo..pr konjski dozi inekcij za ivf..in pri tabletkah k so kamilce..haha..pa folikli dosežejo enako velikost.ko bi le lahko po naravnem ciklusu vse to nardili..pa pravjo da to pa ne.ker ce prav mislim..verjetno to umetno narejena ovulacija..če jo že po naravi imaš. .samo vse skupaj zmede..al kva vi mislite?!

Tandan super da se javiš!!! Čestitam! Si mi dala upanje glede zamrznjenckov 😊

Banana, tudi jaz čedalje bolj pogosto za padam v tako razpoloženje, samo se skušam prisiliti v pozitivno.

Srečno vsem!

Orhid kdaj gres po zamrznjencka??

jaz sem se špikala 11dni, 2 dni kasneje pa sem imela punkcijo
Tandan, upam, da bo tudi nam sreča naklonjena z zamrznjenčki. Tudi jaz se dostikrat vprašam, kaj pa če ne bo ratalo? Potem pa preberem kakšno tako zgodbo in spet dobim upanje in zagon, da ne smem obupati in ostati pozitivna!

Alta, prejsnjic je bilo bolje. 4 celice oplojene, 2 vstavljena, 0 pingvinov.
Sedaj pa samo 3 oplojene, 2 vstavljene, za pingvina pa se ne vem ampak vrjetno ga ne bo! Sem upala na vec oplojenih, nimas kaj!

24+ upam da konec junija. Pregled imam 29.5., potem pa v prvi polovici junija pričakujem M. Kako si kaj ti?

Luca, važno je, da je en zarodek, ampak ta tisti pravi (med tvojim a dvema bo gotovo vsaj eden zmagovalec), samo pozitivno 😊

Orhid super.. Se malo potem… =)

Jaz se zaenkrat pocutim zelo dobro prezivela sem tisti grozni 5. Dan po transferju ki je bil prejsnic usoden… A je treba preziveti se obdobje pricakovane M hihi tako da sem kar malo na trnih jutri bo 1 teden od transferja… Drugace pa edino kar me muci je zgaga, ki me pece ze 3 dni…. 😐😐😐

24+, zelo stiskal pesti da ti uspe, da mi se ti dokažeš da so zamrznjencki borci 😊

Glede na to da sem sla po pingvincka v naravnem ciklusu mislim da bodo najbolj kriticni dnevi okoli menstruacije…. Prejsnjic se je izcedek tako hitro pojavil mislim da zaradi vseh hormonov in vsega tega in se je kasneje tudi pojavila M… Tako da sedaj hvala bogu zaenkrat se nimam problemov s tem…

24+ 💪🏻🤞🏻👍🏻! Tale maj bo pokal od plusov. 😜

Ko bi vsaj!! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Drzim pesti za vseeee nas wihuuu!!!!! 🤗🤗🤗🤗🤗🤗💪💪💪💪🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞👶👶👶👶👶👶👶👶

Tandam čestitke!!! 🙂 vesela zate 🙂
Luca2015 držim pesti, da se primejo in da res potrdimo da je maj naš mesec 🙂
Banana, vem kako ti je.. tudi sama imam občasno take dneve( mal hormoni in vse to..) in pol ko vidim kaksno mlado druzinici ko so tako lusni, se mi kar solze ulijejo.. se pa vsakic ko grem iz ambulante ulijejo solze ko se vsedem v avto, pa naj bo le pregled al punkcija, po ttansferju od srece, ker sem bla prepricana da je vse za mano.. res skoz neki močni občutki. Je že moglo bit tako in verjamem in vem da enkrat bo, tudi nam ratalo 😉

Mačkica. ..to si pa,tako lepo napisala..te tvoje občutke in momemte,da so se mi ,kar solzice nabrale😃🌹😃se že boljše počutim in res hvala vsem😃
+24..a ti maš test 16.5..joj sm spregledala..drzimmmm fulll pestii😃

Jaaaa mesec maj bo pooooln +++++++😀😀😀😀👍👍👍

Hvala punce za odgovore😊
Luca2015 itak steje samo en al pa dva,tko da kar je, je super:)
24+ jaz sem ze bila 1x noseca in rodila prekrasno puncko in od prvega tedna nosecnosti me je skozi pekla zgaga! Tko da hmmm lahko pa je to ze znak za +😊

Ja test imam 16.5…. Upam da zdrzi hehe da se ne bo prej pojavila kaksna tecka…. Hvalaaa 😉😊😊

Tako. Jaz sem pa od svojega zdravnika in mi je od jutri naprej odprla bolniško. Danes sem imela naporen dan v službi, fizično mislim. In nočem da je kaj narobe.

Alta1 a mislis? 😋😋😋😉 Upajmo da res 😁😁😁

New Report

Close