Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Punce, kdaj ste pa začele čutit kakšne učinke teh inekcij? Mene vsake tolk časa napihne pa malo špikne. In to je bilo zjutraj po prvi inekciji. Danes ni še nobene posebnosti.

Banana zakaj pa sele 12 dan uz?

Alta javi kako je slo na uz…😉

Punce hellooo! Grejem 2 pikici, 1 na vprasanju za zamrzovanje. Vstavljena sta zarodka srednje kakovosti oz.en malo boljsi kot drug. Sem si obetala kaksnega zamrzjencka, dva, tri 😀 ampak tko pac je! Ubistvu ga pa niti ne bom rabla ane?! 🤣. Zdej pa se dam na off in cakam ter spremljam vas, kaj se bo dogajalo.

Poljubcki!

Oooo Luca2015 supeeeerr… 😊😊😊😊😊😊hihih kdaj pa moras test nardit?

Test morm nardit 21.5. Ampak zame je kriticen 5/6 dan. Ce so takrat znaki za menstruacijo, je fertik! Ampak tokrat mora bit kot je prav. 🤞🏻

Juhuhu, Luca2015, držim pesti!

aha… ne razmišljaj o menstruaciji in o njenih znakih…. je samo se slabše potem…. ti samo možgančke na off.. saj vem da je lažje reči kot narediti….. ampak jaz verjamem da je mesec maj naš mesec!!!!! =)

Luca2015. …toooooo..maš to😃😃2 pikici…jupiii.drzim pesti 100 na uro in uživaj..🌹🌹
+24..jest sm bla na prvi kliniki v dveh postopkih IVF..neuspešno.tam Inseminacijo ne delajo in sem se prepustila v Ivf..imava nepojasneno neplodnost.nato sem se odločila da greva na drugo kliniko in sem jih vprasala ce lahko Inseminacijo poskusimo.in so mi rekli da lahko ampak samo 2x potem spet v ivf..zaradi starosti..letos bom imela 36let.in sedaj sem v drugem iui postopku..upam da rata.zato na 12.dan uz..in če bodo dovolj veliki potem stop inekcija in čez 2 dni vbrizgajo seme.sedaj imam pa od 3.-7.dan femara tabletke.to je to..in ne vem več zakaj se noče prijeti..ampak bom šla do konca..včasih oz.velikokrat me mineva..še dobro ,da me moj mož vedno znova in znova tera naprej😃a se vi tudi,kdaj počutite ,da ne zmorete več. .teh razočaranj prenesti!?kva naj še nardim!?skoz to mislem..

Luca2015 bravo, lepo dve pikici,ti kr na off in probat ne razmislajt o m!:)
Jaz opravila uz,folikli niso se dovolj veliki 15,16mm,endo.8, tako da se tri dni zdravila in v petek spet uz,punkcija ali v nedeljo ali ponedeljek.
Banana ja te razumem,jaz moci nisem “se” izgubila ampak me je vsakic bolj strah razocaranja…ah sej bo za vse nas srcno upam.😊

Pozdravljene punce!
Neki casa je ze minilo od kar sem se javila…
Na hitro obnovim zgodbo..za najin narascaj se trudiva dobrih 5let. Za nama so 4 ivf postopki. 3× pri resu in 1× v mb.
V mb sva prvic dobila tudi 4 zamrznencke!
Prejsnji mesec pa sem bila tudi v prvem postopku z zamrznjencki. Dobila sem v varstvo 2.
Morm rect da sem bila glede tega postopka najbolj skepticna. Nism cutila ovulacije ker jo ponavadi vedno. Pa se ta je bila ful pozno. Uglavnem res nisem zaupala v ta postopek saj bi en teden po transferju mogla dobit ze m. No in m ni bilo!!
Cez par dni sem naredila tudi test ki se je v sekundi obarvala tudi tista magicna druga crtica! Nisva si upala veselit dokler nisem sla na krvnega. In beta? 6500!!!
Ne obupajte pa ce bo se tako hudo! Vse pridemo na vrsto samo zgleda da je narava za nas izbrala tezjo pot.
Mene je strah ko cakam na prvi uz se 14 dni…joj samo da bi bilo vse ok…
No zelela sem vam malo dvignit energijo in dodat malo upanja.
Pa srecno vsem! Res drzim pesti za vse!

Pri meni je tako…. Tolk testov sem ze pokupila bog ve kaj si mislijo tam v lekarni ko skoz kupujem teste haha…. Vglevnem vsakic ko sem dobila M sem bila tistega momenta razocarana ampak sem se hitro pobrala nakar mojem traja se kake dva dni da to predela vse skupaj….. In sedaj sem se odlocila da ne kupujem testa dokler mi dejansko ne bo zamujala oz. Sedaj ko sem v ivf postopku pac na 14. Dan bom naredila ce bo vse po sreci in nic prej….. Ampak dejansko sem se ze navadila teh – – – – – – – da me ne gane cisto nobena M vec….. Vem samo da ko bom enkrat zagleda + da bom skup padla od veselja…. 😊😊😋😋😋😋 Drzimmm pestiiii za vseee nasss da cimprej zagledamo +!!!!!!! 😎😎

Ooooo Tandan se pravi z zamrznjencki ti je ratalooo jaaa krasnoooooo upam da tudi jaz dozivim to veseljeeee drugi teden….. Hibihihihihi……. Ta teden pricakujem sicer M na petek ali soboto…. Tu nekje… Test moram pa narediti 16.5…. Cestitkee iz srcaa upam da te bosta obe pikiciii pozdravili cez 14. Dni na Uz😉😉😉😊😊😊

Tandan, koncno da se javis!!!! Bravo in cestitam! Sem res vesela zate.

Alta..super..lepo ti rastejo in tudi sluznica se lepo debeli.😃😃hvala za besede,ki mi vlivajo upanje.sej veš. .vsake tolk časa nas malo iz tira vrže. .
Tandan..iskrene čestitke in hvala,ker delis svojo zgodbo z nami in nam daješ upanje..da bo nam enkrat tudi uspelo.verjetno se zelooo veseliš prvega ultrazvoka!?počutje ok?

Hvala punce res prpravte se ker res vrjamem da se zacenjajo dobre novice.
Imela sem poszopek brez stimulacije. Zgleda da mojemu telesu tiste inekcije ne odgovarjajo 😊 drugace pa pocutje cisto normalno. Nobenega posebnega znaka tko da se morm ucasih it prebrat izvide da se opomnim da sem noseca…kako smesno je to rect …😊 edino trebuh imam pa od transferja naprej napihnjen. In dobila sem se tezke bolece prsi.
Ni znaka da bi lahko pojasnil. Jaz sem vedno iskala znake pri uspelih ivfjevkah in primerjala z mojimi…ampak negre vsako telo je razlicno in drugace obcutimo vsako dogajanje.

Tandan, čestitam!

Ooo tandan iskrene cestitke?
Punce koliko casa ste se pa ve spikale? Tiste,ki ste ze imele postopke al pa ste zdaj koncale..
Banana kdaj imas ti UZ? Sej ste verjetno ze vse napisale ampak nas je toliko pa ne sledim vsega😊

Alta jaz ko sem se spikala sem se 9. Dni.. Na 9. Dan sem se spiknila zjutraj se pri njemu v ambulanti potem zvecer sem pa ze imela stop injekcijo….. Imela sem 2 UZ…. na prvem mi je rekel da so folikli veliki 12mm…. Na drugem je pa rekel da dobim stop injekcijo nic pa ni povedal koliko so veliki samo rekel je da je endometrij zelo lep…

Luca2015 lepo grej pikice bravo.. Tandal cestitke za vztrajnost iv uspeh lepo nosecnost😊

Alta, malo se pa bo punkcija. Lepo rastejo foliklcki.

Evo jaz doma! Tokrat sem se odlocla da se kar prepustim vsakdanu in kar bo pac bo. Mal se bom pazla pri dvigovanju tezkih stvari, drugace pa po ustaljenem ritmu.

New Report

Close