Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Mackica, ta dilema je tud vecna, kdaj se steje prvi dan. Jaz sem vedno stela od takrat k se je pojavla, zdej pa sem iz forumov razbrala da naj bi se stelo od takrat k se ulije. Zdej sem to upostevala.

24+, mislis do 18-e ure??? To bi blo logicno ja.

Jaja do 18 ure pardon… Hehe..tam so sestre vedno rekle ko se vlije… Meni je pa Reš rekel…..
” do 18 ure ce se pojavi kri se pravi nic roza in nic rjavo… Tedaj stejemo prvi dan menstruacije kar je cez ze spada pod naslednji dan… ”

Luca2015. ..ne bluzi..hahah.pejt rajsi teste nabavt..k jutri boš dobila v svoj inkubator lepo/e zarodke..veseli se in sprosti…in že držim pesti zateee..😃😃🌹😃🌹Januarja boš pa vozičkala..

Meni je pa Reševa rekla da se šteje kot prvi dan, prva jutranja M. Jst sm jo mela tut okol treh popoldne ampk se ni štela

Mah vsak rece drugace sej normalno da pol ne ves kaj je prav in kaj ne….

Banana, ja inkubator! Sam da bo grel pikico.

Danes me je mal iztiril vse skup, ampak sem se nekot “naglihala”!
Jutri imam ob 9ih. Drzite pesti in hvala za vso podporo. 💪🏻🤞🏻 Je kr lazje ko tkole mal poklepetamo. Zdej se grem pa “relaxirat” v posteljo.
Nocka punce!

Luca2015. ..nočko ..srečno 😃🌹😃🌹

Luca2015 vso sreco jutri drzim pesti…. Javi se nam =)

Držim pesti zate Luca2015.

Upanje2 kako gre spikanje si se ze navadila?? 😊😊😋

Haha al veste kako je pr men, men je vse jasno dokler se neki ne zacne dogajat pr men, ko sm pa sama v tem je pa zmeda 🙂 bom pocakala da se ulije :)) tako ko sem se zadnjic nasmejala ko je ena napisala da bo nardila generalno pa da bo pol vse sprot pospravljala ker ji bo tako lazje po transferju. Jaz zmeraj delam generalno, da mi bo sproti lazje ampak pol zmerej odlasam in je spet kmal generalno 🙂
Luca2015 vso srečo jutri, vse bo ok, pozitivne misli pa bo 😉 me pa drzimo pesti. Javi kako bo 😉 lahko noc vsem

24+ špikanje poteka ok. Dajem si ob 20.30. Ni nobene panike. Samo začet sem mogla😀👍. Dve so že za mano.

Luca srečno!!!

Mačkica ..kako je s teboj?kaj se ti še ni vlilo!?😃midve sva tam tam..a ne?!jest že 4.dan M..tako,da sem že začela z hormoni in imam 16.5 na 12.dan 1. ultrazvok
Luca2015. ..dobro jutro🌹😃😃

Luca2015, srečno danes! :)))

Luca srecno,objem🤗
Jaz pa na uz:)

Alta1 tut tebi, srečno!!!👍

Luca srecno!🍀🤞

Alta1…srečno😃🌹😃🌹

Luka 2015 VELIKO SRECE . Tudi vsem ostalim🍀🌷🌺🌸🌹🌼🌞

New Report

Close