Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

kok časa pa je že od tega ko so poslali to v Rim??

Kolk casa pa je od posiljanja? Pri meni so rabili tocno 1 mesec in en teden. Res pa je da so bili vmes se bozicni in novoletni prazniki 😒

Pr men je dons 3 tedne od pošiljanja in razgovora

1 mesec 1 teden-če so poslali takoj. Je pa res, da so bili vmes prazniki, najprej velikonočni, zdaj pa še prvomajske..morda ji bom pa vseeno napisala mail, škodit ne more 🙂

Za moje pojme je boljse poklicati… Preko teh mailov te tak na hitro skenslajo da je za popizdit…

No, mene pa danes zivcki dajejo. Studiram, da ce bi se npr. razvijalo 6 zarodkov, da bi me mogoce danes poklicali in rekli da pridem mogoce 5.dan na teansfer?! Se dela rako pri Rešu al ne? Ve katera? Panicarim, sej vem!!!! Ampak sta nazadnje od 9ih celic, ostala samo 2 zarodka! Aaaaaa, mucen dan mi je!

Aja Luca saj res,tebi rece takoj preden vidi kako se razvijajo kr tretji dan..meni je prvic rekel,da je peti dan transfer,ce pa vidijo,da bo potrebno tretji,da poklicejo. Zal nimam Resa,da bi vedla kako to oni gledajo. Ampak je tak dan cuden danes tudi zame,jaz ne cutim nic kaj jajcnikov,da bi me kaj tiscalo,pol pa se mi zdi da vse skupi nic ne raste,pa se glava me boli:/ ah ja..
Luca vse bo ok bos videla,lepi zarodki bojo.

Jaz sem pri dr resu dobila list na katerwm je pisalo da imam transfer 3 dni od punkcije in gor je bla ura. Nevem pa al je pri vseh tko al je pr keri drugacno stanje..
Joj boge kako dolgo morate res cakat te rezultate iz Rima, upam da bodo kmalu!
Srečno vsem !!

Luca2015 ne bi vedela kako grejo te stvari… jaz vem da sem na listu na dan punkcije dobila napisano 5. dan daa je transfer….. ko sem prišla 5 dan tja mi je embriolog povedal… da od 11 jajčnih celic se mi jih je oplodilo 8 …. 6 jih je zaostalo v razvoju ostali pa sta 2 blastocisti…. tako da ne vem kako to gre za transfer 3. dan…. ne paničari toliko boš videla da bo šlo vse ok!… kdaj imaš jutri??

Jst sem tud dobila list, kjer piše datum in ura za et, nič ni Reš rekel, da me bodo kej prej poklicali.
Sem pa tud sama mal na trnih danes. V vsaki naslednji fazi postopka, ko si, šele spet vidiš, kolk enih neznank je in kolk stvari se mora poklopit, da rata… Šele zdej, ko ste debatirale, sem si šla pogledat o morulah in blastocistah (k da sem do zdej živela pod kamnom, teh stvari sploh nisem vedla…al me pa niso tok zanimale) in v takih trenutkih mi ni jasn, kako je lahko tok velik enga folka, k jim “ponesreči” uspe zanosit. Ja kakooo, no? Tuki se pa po korakih premikamo in vse pod zdravniškim nadzorom, pa kljub temu ne uspe. To je res neverjetno :/
Nisem hotla nič zamorit, sori, sam pride tak dan, očitno 😉 In mine! Tako da – pozitivno naprej 🙂

Jst sm mela danes zjutrej punkcijo pri Rešu, in so mi napisali da imam v soboto transfer. Pridelala sem pa lepih 11 celic 🙂 in ne morem rect da ni bolelo 🙂 samo da je slo mimo.

Piskerček… no vidiš, da je bilo za zdržat…. lep pridelek upam da jih čimveč obstane do sobote! =)

Živjo, punce.

Že dolgo vas spremljam, danes pa sem se odločila, da se vam prvič tudi oglasim, ker se mi zdi, da vse potrebujemo čim več pozitivnih novic.

Tudi meni je uspelo! 🙂 V 4. postopku ICSI. V petek (14. dan po transferju, ki je bil na 3. dan) sem naredila test Clearblue in pokazal je plus. Danes sem imela krvni test, tudi ta je pozitiven, lepa beta. Čez dva tedna sledi potrditveni UZ in upajmo, da bo vse ok. 🙂

Kot rečeno, je bil to moj 4. postopek. Uspel nama je sicer že prvi, a se je pozneje v nosečnosti zakompliciralo in končalo nesrečno. Pri 2. postopku je šlo vse narobe in ni bilo transferja. Po 3. postopku je test pokazal minus. Vedno sem imela največ 4 celice, zamrznjenčkov nikoli. Tokrat pa sem ob povsem enaki terapiji kot prejšnjič (dolgi protokol, Suprefact + Pergoveris), a resda ob dobri psihični pripravljenosti (po toliko neuspehih je to še najtežje doseči), pridelala kar 9 celic, na koncu 6 zarodkov, vstavili so mi 2. Kot kaže, je bil vsaj eden tisti pravi.

Ker sem med starejšimi IVF-ovkami, sem tokratnega rezultata res zelo, zelo vesela. Vem pa, da je pot še zelo dolga. Zato se mi ne zdi ni narobe, če nam vsem skupaj zaželim fuuuul veliko sreče – tistim, ki smo plus že dočakale, in tistim, ki ga še čakate.

Še posebej močno pa pesti stiskam zate, Ohrid, ker sem ob prebiranju tega foruma ugotovila, da sva imeli tokratni transfer na GKLJ očitno na isti dan. Sklepam, da si bila ti na vrsti prva, jaz pa četrta od petih … Srečno z zamrznjenčki! 🙂

Tokio

Tokio cestitke tudi tebi…. 😊😊

Tokio cestitke tudi tebi…. 😊😊

Piskercek, super! Lepo stevilo.

Tokio, cestitke! Lepo nosecnost!

Eh, sej kr neki panicarim. Pri Resu mislim da je nad 10 celic, transfer 5.dan… ce pa jih je manj je pa 3.dan. Ampak sem mislala da ce bi se jih veliko razvijalo da bi mogoc obvestil in prestavili transfer. Eh, sem zakomplicirala za brezveze. Uglavnem ni moj dan! Upam da se vsaj malo naspim da bom jutri spocita za transfer!

Alta, ne sekiraj se! Vse raste kot mora. Kdaj imas UZ?

Pozdravljenje punce,

že nekaj časa vas spremljam, sedaj pa sem tudi sama v postopku
Se pa že 3,5 let trudiva zanositi. Vse skupaj pa se je zavleklo, ker sem imela tako “super” ginekologinjo, ki je samo govorila saj je še časa, če si že enkrat rodila boš sigurno še drugič…in tako je šel čas. No, ko sem zamenjala ginekologinjo me je takoj poslala na preiskave, HSG, krvne…clomid, femara, dabroston. In še vedno nič, sva dobila napotnico in najina diagnoza je nepojasnjena neplodnost.
Sem pa pri dr. Rešu in čakava na prvi poskus z IVF-om. Sem v fazi čakanja na m, ki bi jo naj dobila naslednji teden. Upam, da ne bo sedaj zamujala.

Vsem pa želim velikoooo sreče in upam, da bomo vse kmalu zagledale debele pluse na testih. Čestitke pa tudi tistim, ki ste pluske že zagledale.

Iskrene čestitke Tokio 🙂 vesela lepih novick
Dobrodosla Lila, se malo pa se bo zacelo tudi pri tebi.
Uf, zanimivo in zelo mozno je to s tremi in petimi dnevi. Jaz sem imela 7 celic pa je blo pol vrjetno zato 3 dan. 🙂 se mogoce spomne kera kaka je fora kdaj se steje drugi dan menstruacije. Se mora prvi dan konkretno ulit al je dovolj ce se ti pokaze k je itak se noc umes.. k ulilo se se ni sm je pa prsla 🙂

Tokio!!! Vem katera si 😊 super, da ti je uspelo! Čestitam! Ja, jaz sem bila prva na vrsti za transfer… upam da tudi meni uspe naslednjič. Lepo nosečnost ti zelim!

A tako ma potem Reš….mackica jaz sem stela za prvi dan ko se mi je dejansko kri pokazala… Ampak tja do 6 ure pravi Reš… Kar je cez se steje za prvi dan naslednji dan…

Puncee kaj naj naredim z zgago…. Dva dni me ze tako pece zgaga pa ne vem od cesa…

New Report

Close