Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

24+ najlepša hvala za celoten potek! Si usaj bolj predstavljam kako to use skupaj poteka 🙂

😉😉😉😉 Zato smo pa tukaj da si razlagamo, opisujemo, pripovedujemo itd…😋😋😋😎😎

Prvo inekcijo sem preživela😂😂😂😂. Komaj čakam na prvi uz da vidim kaj se dogaja. Pa komaj čakam da mi dajo pikico za gret.☺

Upanje2 bravo se bos vidla bo hiter minilo veliko uspeha..

Dolenjca čestitam!!!! Zdj pa samo uživaj in upam da se ti čimprej pridružimo še ostale 🙂

zelim-si: Ta teden pa more pridt kj iz Rima zate a? 😉 Jz sm dobila prvo menstruacijo dobila 6 dni po punkciji, trajala je 3 dni (normalno), 9 dni od zadnjega dneva krvavitve sm pa nepričakovano dobla enako krvavitev kot da bi bla menstruacija, ampak brez bolečin in znakov, samo krvavitev 2 dni na polno in mi ni blo čis jasn a je spet menstruacija al kaj je blo…. Tko pojma nimam kaj je zdj z mojim ciklom in kdaj loh pričakujem menstruacijo 😀 Čista zmeda 🙂

Upanje2 supeeer kdaj imas prvi uz? Bos videla kako bo en dva tri minilo to spikanje in potem ze punkcija… In kaj kmalu bos grela svojo pikicooooo!!!!! 😊😊😊

Prvi uz imam v petek.👍
Eno vprasanje imam. Mogoce bo malo hecno ampak vseeno. A se treba pred puncijo oz transferjem poštimat tam spodej. Preden sem imela histeroskopijo mi tega ni nobeden povedal ampak hvalabogu sem se vseeno.

Ma ne rabis nic…=)

Upanje2, hihi sem se nasmejala. To “postimanje” tam spodi je vedno aktualno. Jaz tud vedno razmisljam o tem in za punkcijo sem ponavadi ustimana, za transfer pa mal ze zraste 🤣

Ok, hvala. Eno delo manj 😉😀

Ja, ker nikol neveš kaj je bolš. Al da se al ne. 😀😀😀😀

Men zdej neki ni jasno – kako ste par dni po punkciji že dobile menstruacijo? Če mam transfer predviden 5. dan po punkciji, naslednji dan po tem pa že menstra? Neki mi ne gre skupi 🙁

star1, jaz nisem imela predvidenega transferja, zato tudi nisem dobila nobenih dodatnih tablet za podporo (estime ipd) in sem jo zato dobila tako kmalu(predvidevam). 5.dan je za transfer drugače čisto normalno.

PGD-jevke nimamo takoj transferja, zato tako zgodaj menstruacija…

Aaaa, ok, hvala obema! Sej to mi ni blo jasno, ker 5.dan za transfer pač ni nič neobičajnega. Super ste, hvala 🙂

RenKo, že dobila kakšen odgovor? Jaz še kar nič 🙁

Neup, še kr čakam. Srčno upam, da obe še ta teden dobiva izvide…

star1 ni problema, zato smo pa tu 😉

Jaz tudi, se kar težko zadržujem, da jih ne pokličem..

Zakaj pa ne pokliceta Bernarde? Jaz sem bila z genetiki redno na liniji skoraj vsak drug dan. Imam obcutek, da ce ne bi bila tako sitna bi cakala se nadaljna 4 leta do naslednjega premika 😤

Sem že prejšnji teden pisala, pa je rekla, da me obvesti takoj, ko dobijo izvide. Sem dobila občutek, da naj ji ne težim preveč..

New Report

Close