Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Lepoo ress sem zelo veselaaaa……!!!!! Vlila si mi veliko upanja za naprej da obstajajo res cudezi!!!!

Dolenca čestitke se z moje strani. Dobrodošla v klubu nosecka. Vsem ostalim pa želim da cimprej to postanete in dozivite to veselje ko zagledaš plus.

Dolenjca cestitke!!!🤗🤰

Dolenjca čestitkeeeeee!!!!

Dolenjca še jaz ti iz srca čestitam. Vem kako je to čakanje na +. Jaz že 5 let čakam na to.
Danes sem šla po inekciji. Zvečer pa začnem s pikanjem. U petek pa imam prvi uz.

Upanje2, mogoce bo pa ravno maj pravljicen za vse! 5 let je pa kar dolga doba… kateri postopek pa je to zate sedaj? Upam da te ne morim…

Prvi postopek bo to zame. Moj je pač upal da bo šlo po naravni poti. In tako so se leta obrnila. Enega otroka že imava ampak si želiva še enega.

Dolenjca iskrene čestitke 😀😀😀😀
Zdej pa samo uzivat v nosecnosti.
Punce se vedno vas z veseljem berem in vsem zelim pluseke 😊zgleda da je to naše leto.

Aha! Ja, leta tecejo. Mi2 tudi imava ze hcerko. Sva pa kr hitro ugotovila da bova naravno se enkrat tezko zanosila. Moj ima slabo spermo, jaz pa en jajcevod zamasen. Je pa zanimivo koliko parov v prvo zanosi brez problema, v drugo pa ne gre in ne gre.
Srecno s spikanjem!

_bonika_ kako se ti pocutisss nosecnica nasa =😊😊 porocaj maloo kdaj sledi uz itd… Hihi

Ja v drugo neki ne rata. Mogoče pa zato ker predolgo čakamo. Jaz samo upam da bom znala zvečer inekcijo dat. Moj je v službi tako da se bom mogla sama znajti.

Dolenje, noro, čestitke!!! 😁😁😁
Jst pa tud po punkciji danes, 11 celic, v petek planiran transfer.
Vem, da je to že 100x obdelana tema, pa vseeno – koliko ste bile kej doma vmes? Jst bi šla jutr kr v službo, sej mam pisarniško delo, računam, da ne bo panike. Kaj pa po et?

Čestitke iz srca, Dolenjca!!

Ojojoj kireee noviceee juhuuu bravo Dolenjca! Pravim jaz da je pomlad ravno za pluske. Bonika,Kastelanka,Dolenjca uzivajte na polnoo!!
Upanje2 nic se ne boj inekcij bos vidla,da ti bo slo.
Star1 bravo lep izkupicek! A je bilo bolece? Jaz sem sla drugi dan delat,ker sem se dobro pocutila,po etju pa sem bila 3 dni doma,tko ze zarad filinga.
Luca ti imas v torek et?

Star1…. To je pa odvisno od tvojega pocutja… Jaz recimo sem bila doma ker sem imela kar vlke bolecine naslednji dan in potem malo manj se drugi dan…. Pa sem potem se tiste par dni odlezala… Po et ju sem pa normalno delala… Tak da vse odvisno od tvojega pocutja 😊😊😉

Dolenjca, iskrene čestitke tudi z moje strani 🙂 neverjetna zgodba, zelo vesela zate in za vse ki vam rata 🙂
Star1 super, veliko celic, drzim pesti za transfer- da se prime 😉 jaz ti priporocam da si vsaj en dan doma, lahko da se ti razboli pa vsaj en dan odlezi, pa bos jutri vidla kako bo..
Jaa ne morem verjet da je ze ti mesece mim in da sm z eno nogo ze pri spika ju, verjetno bom sla lih v sredo po inekcije, se ni prisla 🙂
Srečno vsem

Star1, super rezultat! Wuhu 👌🏻
Jaz danes se kr bolj kot ne polezavam, mam tko napihjen trebuh in me vse tisci. Po et-ju pa grem pol naslednji dan delat… ce ne bi blo kaj posebno drugacnega.

Alta, jp…transfer v torek. Sem kr nervozna. Najboljs bi blo da bi nas lahko dnevno obvescal kaj se dogaja s celicami/zarodki/kolk jih je… 😜 da prides mal bolj pripravljen na transfer in ne cel prestrasen ce sploh bo kej.

Ja Luca res bi bilo super,ce nas bi obvescali,tudi jaz se bojim rezultatov.🤞
Ampak bo,tokrat upam tudi na kaksnega zamrznjencka🍀.
Mackica res tudi meni so sli hitro tej trije meseci..se malo pa zacnes😊
Lep dan vsem!

24+:super se pocutim razen se vedno imam obcasne krce,upam da bo vse potekalo brez zapletov.danes glih 5 tednou😀polek tega imam pa vse mozne nosečniske znake,sm še to pokasirala(slabost,bruhanje,vrtoglavice,prevelki apetit,utrujenost itd) 😂sm skos doma.v torek prvi potrditveni uz.
Berem vas še zmeraj vsaki dan,ker ste super punce in drzim pesti za vsako izmed vas.
Star1:odvisno od vsake posameznice se mi zdi,kako dolgo je doma,kako se počuti in tudi od službe.jaz prav zaradi težkega dela sem doma že od punkcije.

punce, hvala vam 🙂
jaz držim pesti tudi za vas, da čimprej ugledate svoje pluske!
že skoz govorim, da je mesec maj naš mesec – in mesec se je šele začel 😉

New Report

Close