Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

torej, če si kakšen dan manj pila pa je bil urin bolj rumen? jaz sem včeraj sicer res manj pila zaradi določene situacije…

Dolenjca urin je bolj rumen zato ker si premalo pila…. Mislim da tifol nima veze..

Drugace pa ce bi te peklo je pa lahko kaksno vnetje…

včasih se tudi zgodi, da manj pijem, pa je bil urin vedno kljub temu povsem normalne barve. edina sprememba, ki sem jo sedaj naredila je to, da sem vzela tifol…
100% nimam vnetja!

Ne vem jaz sem kaksno leto nazaj zacela jemati tifol vendar nisem opazila nobene spremembe z urinom… Je pa res da jw meni po njemu bilo vedno slabo tako da sem ga prenehala jemati..

Komaj cakamo da se nam jutri javis in da bo dobraa novickaa… Mogoce pa le hormoncki delajo… 😊😊😊😋😋

Dolenjca..dehidracija,hrana..beluši. .zdravila.,visoka temperatura.to bi lahko bil vzrok.tifol sigurno ne.uglavnem ti naredi jutri zjutraj test in sporoči. .me ferbec matra😃🌹😃joj ne vem kako sploh zdržis da testa ne narediš. Zdej ti pa že kar nekaj dni zamuja!?

Dolenjca, drzim pesti za pozitivni rezultat jutri! Vse bo ok!

Jaz pocivam, trebuh mam napet ampak ni prehudu. Vzamem kak lekadol. Krvavim pa nic ne.

Alta, kako si ti?
Mackica, pa se bo zacelo 😀…

Ahaha Banana, mi2 bi jih ze 10 nardile. Jst sem tolk sibka s temi testi da mam zdej doma samo enga! Drugac se aploh ne znam brzdat.

Jaz sem pa jezna sama nase,nevem zakaj sem s tokratnimi inekcijami tak stor..vsak dan se mi neki zgodi,al mi ostane malo tekocine v steklenicki in je nikakor vn ne dobim,al pozabim na zrak in kr spricne vn,vceraj sem si tako modrico naredila kot se nikoli..oh ja no, se dogaja..glih pred koncem se bom verjetno navadila 😝🙃
Drugace pa sem ok,v torek uz.
Luca ti kr lepo pocivaj🤗
Dolenjca drzim pesti:)

Alta, ne sekiraj se. S temi injekcijami in mesanjem je res ful zoprno. Sem pa tud jaz imela plav trebuh… proti koncu mi je blo dost lazje. Malo se zdrzi!

do danes popoldne je bilo čisto enostavno – ker doma nisem imela nobenega testa 😀 kupila sem ga danes šele (živim bolj v ruralnem predelu in imam prvo opcijo kjer je možno kupit tako stvar 30 km stran:-P )… ampak od kar ga imam pa doma… ja, saj se težko zadržujem 😛 ampak do jutri zjutraj bom zdržala :-))
seveda javim rezultat 😉

Dolenjca, držim pesti!!

punce… ne morem verjet… test je danes pokazal jasen + !!!!!!
ne morem verjet… po vseh teh letih minusov… res ne morem verjet… ne morem verjet, da sem… omg… očitno sem noseča :-O :-O :-O

Dolenjca..Tooooooooo…čestitkeee iz srcaa😃🌹😃🌹wauuuuu..noroooo..to bo pa cviček v potokih teku😎😎

Dolenca super cestitke bravo tko sem vesela za te 😊 zdej lepo pazi na se in razvajajse .

Dolenjca, wauuuu super! Čestitam. Odlična novica. Vse dobro ti zelim.

punce… hvala… še vedno kar ne morem verjet… jaz upam, da bo vse potekalo ok z nosečnostjo…
in DRŽALA BOM PESTI ZA VAS, da tudi ve ugledate ta magični +! 🙂 🙂 🙂 🙂

očitno se čudeži RES dogajajo! verjemite tudi v vaš čudež!!! 🙂 🙂 🙂

Bravooooo dolejncaaa zelooo sem veselaaaaa polepsala si mi dan s tako lepo novickooo resnooo!!!!!!!!!!! Upam daa bo nosecnost lepo potekala in da bos v njej tudi uzivalaaa…..😁😍😍😍😍😍 Zdeeej paaaa mozganckeee naa off in se sprostiii kokr se daaaa!!!! 😚☺️☺️☺️☺️

Sem ze pozabila a si imela transfer? Ali vama je uspelo naravno? 😍😍😍

24+ – bila sva v postopku, a sploh nisem doživela nobenega transferja. kajti, po punkciji je bila moja sluznica maternice že takoj na drugem uz-ju prezrela. na dan, ko je bil načrtovan prenos je zdravnica naredila še kontrolni uz in sluznica je bila že daleč prezrela. tako sva dobila 2 pingvinčka.

tale + pa je nastal SPONTANO 😀 😀 jst še vedno ne morem verjet 😀 😀

Dolenjca čestitam! Kot bi vedela, je bil maj res pravi zate 😊

New Report

Close