Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Star1… Das si jo v trebuh tako kot te… Lahko bi si jo dala kamorkoli saj gre direktno v kri in nima veze naceloma….

Star1, srecno v nedeljo!

Hvalaaaaaaa! Joj, držim pesti za vse nas 😁

Ja uspehom naproti 🙂 jz sm si dajala zmeraj zjutraj okol 7ih, zato ker sm.tut prvo k sm jo dobila v ambulanti dobila okol 7ih sm pol skoz tko nadaljevala da nebi bil premajhen oz. Prevelik razmak med prvo in drugo tko da se tut cas ko ti dolocjo stopko pol oni vejo da mine priblizno tolk casa kukr more bit- moje mnenje.. drgac pa stopka je bla v trebuh enako kot ostale. Sm pa brala za par let nazaj so mel zgleda res neko serijo k so ble za v tazadnjo. te gredo pa vse v podkožje(trebuh) tko, da je prec lažje k moj nebi biu sposobn me špiknt hehe. Se javim ko bo kaj novega, srečno on se tipkamo 🙂

Evo, danes zvecer nastopi STOP , v ponedeljek punkcija.. Me pa zanima, debelina endometrija.. imam ga 9.. nikjer na netu pa ne zasledim koliko je dobr met za vgnezditev… Ve katera?

Luca2015…evo dočakala si današnji dan:) vse bo ok,..si borka. srečnoo..
Piskerček…od 7..naprej je normalno in ok. Super imaš 9.:)
Orhid..Prosim,če mi napišeš email ,da javim ,ker se mi je ulilo..:)ivf-koordinatorki:)Hvala ti

Mogoce katera ve koliko krat mores na krvnega in uz ko gres po pingvincka v naravnem ciklusu v Lj. Luka 15 veliko sreci danes cim mal bilecine.

Luca2015 vso sreco danes… Porocaj =)

Srečno vsem:)!!! No men se bo pa najbrž danes ulilo in bom šla jutri končno po inekcije. Sporočim če bo kaj novega jutri;)

Luca2015 srecnoooo!
Banana in upanje super pa je pritekla😉

Evo me punce! Punkcija je bla zlo znosna in 123 koncana. Imela sem veliko foliklov in sem si zamislala dobr rezultat. Ko mi je spunktiral vse na desni strani in sem cula da je samo 1 celica, se mi je dobesedno stemnilo pred ocmi. Panika! Sledil je se levi del in ob koncu slisim 4 celice. Konec, se oblecem in solze. Predn je Reš prisel s tistim papirjem o celicah se je men vse sesul… jokala, hlipala. In na koncu se je le prikazal in je 9 celic! Je reku da glede na to kako slabo je kazalo, jih je 9. Uglavnem, sem se kr cist fertik od tistega šoka notr. Psiha dela svoje, nimamo kaj! Prenos imam pa v torek.

Punce hvala za spodbudne besede! Punkcija je bila res neboleca in hitra ampak mislim, da mi bo se dolg ostala v spominu.

Supeer no vidis da Reš to zrihta 123 hihihi…. Upam da bos imela cimvec lepih zarodkov! In ne sekiraj se prevec vse bo se dobro bos videla!!

Luca2015. ..to super si.pridna in 9 celic odlično število in boš vidla, da bo vse se super izteklo😃😃sedaj se pa sprosti in uživaj.😃😃🌹

Oo luca2015 super! Tocno vem kako si se pocutila ampak vidis to je pa lepo 9 celic..🍀

Luca, super pridelek.

Srečno vsem ki imate v teh dneh punkcijo.

Banana, jaz po navadi pisem na:

[email protected]

Orhid..uuu..super hvala ti😃😃
Lep dan še naprej.

Punce kar tako naprej, pa pozitivno razmišljat. No vsaj jaz se trudim da sem vedno pozitivna. No moja rdečka se je čist pokazala, tako da jutri šibam v lj po inekcijo. Vsaj gužve nebo:):)

jaz sem včeraj prvič vzela tifol. pač, če bo jutri CB negativen, ga bom pa jemala kot pripravo pred prenosom pingvinčka.
včeraj sem vzela prvo tbl in opazila že zvečer zelo izrazito rumen urin, s tem da 100% nima uroinfekta. a ima mogoče katera od vas izkušnjo spremembe barve urina po jemanju folne kisline???

Luca2015, super rezultat, držim pesti za naprej! 😊

Dolenjca jaz že neki mesecev jemljem tifol pa nisem nič takega opazila. No samo v primeru če sem tisti dan bolj malo pila.

New Report

Close