Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

24+ hvala! Držim pesti, da bo tokrat uspešno! Drugače pa delaj to kar ti paše, poslušaj svoje telo. Nikjer ne piše, da strogo počivanje kakorkoli pomaga.

Imam pa tudi jaz še na to-do listi, generalko stanovanja, preden grem v postopek, vsaj tiste tavelike smotane stvari, da se bo potem lahko samo sproti delalo.

Orhid..hvala ti😃
24+..ja kar počivaj..oz.ne naprezaj se prevec..za vsak slučaj.ze 5.dan po transferju?na koliko dni pa imaš M?ker 5.dan je kar prehitro za M..al kako!?upam da ne sprasujem prevec.k jaz tudi po transferju zmer dobila tam okoli 13.al pa 14 dan.pa me res zanima kako to da po 5.dnevu..že M dobis.no naceloma ce pristejeva 5 dni..je pol tam 10 dan.a prav mislem?!

Živjo punce,

da se vam še jaz pridružim. 🙂 Upam, da je maj tudi moj mesec.

Sem v 3 IVF postopku (Dravlje) – terapijo imam Menopur in Diphereline. Špikam pa se od torka.

Vsem želim velike in debele ++++ 🙂

Banana2 v bistvu je bilo takole…. V cetrtek imela transfer v torek se pravi 5 dan. Po transferju se je pojavil rozast izcedek in sem takoj vedela da nekaj ne stima… V upanju sem bila da je samo vgnezditvena a na zalost se je izcedek nadaljeval v sredo cetrtek v petek pa je ze bil krvav v soboto ze malo vec in v nedeljo se je kar vlilo kot ponavadi… Menstruacijo sem pricakovala na 28. Dan…transfer sem imela 17. Dan.. Izcedek se je pojavil 22. Dan… Vlilo pa se je na 26-27 dan…..

Uhh sem zakomplicirala upam da bos razumela hehe..

Sedaj to menstruacijo ki srcno upam da je ne bo.. Pricakujem drugace 11. 5,12.5 tle nekje ker nisem bila ziher kateri dan naj stejem prejsnjo ko je bilo vse tako cudno… =) test pa imam 16.5. =)

Kdaj si pa dajete inekcije katere ure? Jaz delam dopoldne in popoldne pa nevem kako naj si dajem.

Upanje2… Meni je rekel da si jo naj dajem zjutraj ob 6…

Kdaj si dajete inekcije? Jst delam popoldne in dopoldne cez teden in nimam pojma kaj naj nardim.

Jz sm si dajala ob enajstih zvečer, da sm šla sam spat še 😀

Ups. Me mobi neki heca

Jaz tudi, okoli 10h zvečer. Je lažje, ker greš potem samo še počivat.

Jaz sem si dajala zjutraj, ker sem ponavadi iz prefleda zacela z jutranjo injekcijo. Mislim pa, da nima veze kdaj, samo da je vedno kokrtolk ob isti uri.

Tina Miracle dobrodosla. Tudi jaz v Dravljah v 3.postopku z istimi zdravili. Uspesno spikanje!

Evo punce, jaz se pripravljam na punkcijo. Psihicno! Vceraj me je tolk glava bolela da sem mogla vzet nalgesin. Dans sem pa sama seb tolk tecna, drugim pa vrjetno se bolj 😂. Ampak ja, vse mi gre na zivce. Sam za v posteljo sem se.

jaz sem si jih tudi dajala zvečer. ker to nosit v službo bi bilo čist too much… že tako al tako je blo nerodno “tihotapit” ta gonal-f v službenem hladilniku ob dnevu prevzema… golan f se sicer ne meša, kot so potrdile predhodnice.

testa še nisem naredila, sem rekla, da bom počakala 3 dni, torej ga delam v nedeljo zjutraj z jutranjim urinom. rezultat seveda javim. če bo res +, se že kar vidim – bom čisto v skrbeh zaradi moje neumnosti s predoziranje euthyroxa :-/ ne vem, nočem se ukvarjat s skrbmi prehitro. bomo videli. odštevam do nedelje zjutraj. občutkov, ki jih imam običajno pred prihodom M pa še vedno ni… še vedno pa vztraja občutljivost prsi. bomo videli… mesec maj bo moj mesec – tako ali drugače! 🙂

Luca2015, če pa pred punkcijo nimaš pravice bit tečna, pol pa tud ne vem kdaj boš 😉 Ti sam poskrbi da se boš ti fajn počutla, za drugo in druge se ne sekiri 😉

Jz sm mela 10 dni špikanja, po prvem UZ me je skrbelo da bo že punckcija pa pr naslednjem tud, pol sm bla pa že tok naveličana vsega, da sm rekla “djmo že to skoz” in nekak mi je kliknl v glavi, da ni tak bav bav in dejansko ni 🙂 Itak da boli in je neprijetno, ampak to je sam ena od faz k jo mormo dat skoz, tko al drugač, tko da bolš da brez panike 🙂

24+..uuuu..super si to napisala.ja itak pol se kr poklapa z dnevi in datumi..kot pri rednem ciklusu.ja malo sigurno zmede..samo se potem hitro stabilizira.
Uživaj in pozitiva😃😃😃😃

Tina Miracle dobrodošla 🙂 wow vsak dan nas je vec tukajle 🙂 si v prejsnih postopkih imela ista zdravila? Kajti jaz sem tut v dravljah, sla bom v drugi postipek, prvic imela neki druzga zdej pa bom mela isto kot ti, luca15 in alta1.
Banana dobrodosla nazaj, hitro se je cas obrnil in ze greva ponovno istocasno v boj, mocno upam da z drugacnim izzidom.
Punce srečnoo vsem!!

Jaz tut nebi rada inekcije nosila u službo pa še eutyrox jemljem zjutraj. Tako da bo bolš da si dajem zvečer.

Mačkica..oooo..super..,da si se oglasila😃😃bova fajtale skupaj.haha.jupiii..spet nov začetek in novo upanje..🌹🌹

Jst mam tud v nedeljo prvič punkcijo, upam, da preživim 😉 Kam ste si dale stop injekcijo? Mam ovitrelle, pa berem ponekod, da si dajejo večinoma v zadnjico, meni je pa rekel, naj dam normalno v trebuh, kot do sedaj ostale… Upam, da se ni zmotil 😎

Sem ravno našla filmček na YouTube, v trebuh gre 😊

New Report

Close