Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

hvala punce, bom na naslednjem sestanku zagnjavila..

nekaj sem opazila danes.. prejela pošto od ukc in na onem listu, ko skoz dobim koliko je celic in koliko oplojenih.. pisalo je na listu, da ni bilo od 10 niti ene celice primerne za oploditev in da sploh niso oplodili nobene, kar ni res 9 so jih oplodili in 8 jih je do 4. dne zdrzalo ker mi je biolog povedal.. pa me zanima zakaj, kr napisejo nekaj kar ni res.. zadnjic pa je pisalo, da so delali navaden ivf kar tudi ni drzalo, ker imama vedno icsi zaradi moškega faktorja.. v čem je to fora, je bila kera pozorna?

Hay punce kakoste?
Lucky555 to je pa res zanimljivo.Odvisno kdo pise tiste izvide ko posiljajo domou mogoce sestra …. Drugič prnesi tiste izvide pa omeni tvom gin.
Jaz pa v ponedeljek bom imela Et za 🐧🐧..

Pozdravnljeni lucky555 prav cudno to z tvojo posto pol res clovek neve kaj prav kaj ne to res mores razcistit. Boki81 drzim pesti joj zdej res ze cas da kiri uspe. Jaz 5 dan pi et in ista zgodba joske splahnili potenje se ze pojavlo ponoci dudi gel ze obarvan rjavo prav vsak postopek enak tko da sam cakam se M res en vlek loto te postopke. Vsem lep dan.

Zanima me če se bo katera od vas udeležila dogodka…..

oxi jaz se vseeno navijam zate.. pri meni so bili popolnoma isti simptomi pri uspelem postopku in ko ni uspelo..
razen križ me je res bolj izrazito bolel ko je bil plus..
boki drzimo pestke zate v ponedeljek..

res bi bil že čas za kakšen 9 mesečni +
oxy mogoče pa vseeno rata zdej.
Koliko so ti jih vstavili, imaš kakšnega pingota ?
Naslednji teden imam UZ in če se po kakem čudežu polip izlušči bi imela v začetku novembra ET …in skoz je vse če če če..
Bom mogla tud jaz v kakšen park zvončkov, pa kakšno mavrico zagledat, … k vse manj verjamem, da bom kdaj prišla … do konca.

Lucky555..a to si dobila pošto,da ni nobeden zarodek se razvil do 6.dne??To k pošljejo,da ni pingotov?Al kako to misleš?K men tud na odpustnici piše,da so 3.zarodki..1.vstavijo in za 2.se je čakalo oz.je bil vprašaj obkrožen za zamrznjenčke.In ni bilo obkroženo Da ali ne,ampak vprašaj.Nato sem domov dobila,da se ni noben zarodek za zamrznit,ker se niso razvili do 6.dne
In pa priložen original papir z podpisom za zamrznitev zarodkov pred prenosom.K me res zanima,kva so ti zdej tle pomotovilili??Pa to ja mora pisat ali je ivf ali icsi itd..
Pokliči jih..email..pošlji..

Drage moje borke😍 nisem se javila ze nekaj casa… Preprosto ker ni bilo casa…. Berem vas celi cas vendar mi po drugi strani tudi ni bilo do pisanja malo sem zelela odklopa…. Kot sem ze omenila v septembru sem imela prvi posvet na ginekolosko v lj…. Zacela naj bi z novembersko menstruacijo ampak glede na sluzbo in ostale privat zadeve sem rekla da bom rajse pocakala do januarja na postopek…rada bi se vseh stvari resila in po tem v miru sla v boj……. Drage moje…… Do sedaj nisem verjela v cudezee pa same veste da sem pozitivka… No sedaj lahko receeem da poo 4. Neuspesnih postopkih in 6 transferjih……… Sem ta mesec spontano zanosilaaaa🤰🤰🤰……. Srecaaa je nepopisnaaaaaa in upam da bo vse ok z mojim otrocickom…. Prvi uz imam 7.11. Tako da komaj cakaaam da vidim svojooo pikicoooo😍😍😍😍😍👶👶👶👶borte se punce mojee dajte vse od sebeee povrnilo se vam bo zagotovo! Se bom tu z vami in stiskalaa pestiii za vsako posebeeej….!!!! Radaa vas imaa vasaaa 24+ zelooooooo!!!!!!!! 😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

24 kok lepo cestitke od vsega srdca kok lepo slisat take novice res zelim ti lepo nosecnost. Pri meni vse postarem gel temno rjave barve pocutje slabo sam cakam gdaj ulije se celu noc driska i noro bruhanje nek virus zgleda se fasala vstavli somi 2 zarodka 1blastacisto pa 1 morulo. Zamrznjencki tezko verjamem da so tkoda januarja bom sla se v en postopek pol penzija za postopke kr delajo samo do 43.

Oxii… Hvalaa😊😊ce vas kdo razume sem to jaz… Pri meni je bilo vednoo takoo pri postopkih okoli 6 dne izcedki in konec….ampak saj vess nic ni izgubljenooo do zadnjega! Pridno si vstavljaj gel i pozitivno misli…. Drugace si prava borkaa cenim too zelo… Bos videla da bo uspeloo! Slej ko prej! 😍🤗🤗🤗

24++….tooooooooooooooo bejbaaaa nasaaa😘😘Sfajtalaaaaa si do ciljaaa in tooo je najboljjj pomembnoo..na kar vse z taksnimi pozitivnimi in uspesnimii zgodbamiii dobivamoo upanje,da tako,,kot si napisala CUDEZI obstajajooo in pa najbolj nasa trdna voljaaa😘😘
Res uzivajj v vsakemmm trenutku..😊😊
Pa da ne pozabis na NAS!!!Bomo kasneje potrebovale,kaksen nosecniski nasvet😂😂
Banana te ima Rada😘😘

Oxi41….v mislih sem s tabooooooo…😘😘😊😊Goooooo…girlllll🤰

24+ nikoli ne bom pozabila na vas… Saj sem se z vami borila in se se vedno borim….. In vas najbolj razumem od vseh!!!… 🤗🤗🤗🤗Verjamem da boste se ostale zelo kmalu zagledale svojo srecooo in bomo skupaaj odprlee novo poglavje v nasem zivljenju🤰👶🏆 spremljala vas bom vseskozi kolikor mi bo cas dopuscal… Vee pa se bodriteee inn si stojte ob strani to je najpomembnejse! 😘😘😘

čestitam 24, se spomnim da, smo se skupaj borile.. 🤗
banana, posto bi morala dobit koliko se jih je oplodili in ce je kakšen zamrzjencek.. midva sva, itak na dan ET izvedela, da, so se vsi zarodki nehali razvijat 4. dan.. (8kos)
na tem listu pise vse koliko je bilo celic in koliko oplojenih.. no in midva sva imela 8 celic primernih, ki so se oplodile ampak so zaostale v razvoju.
na list so mi pa kr napisali da ni bilo nobene celice.. bom preverila to naslednjič..

Oxi41… Hvala 🤗 …Oxi41 navijam zate čim manj odmisli kaj pa kako bo.Vzami eno dobro knjigo beri vsaj da se zamotis 🍀🍀🍀

Zivjo punce.

Nisem tu, ker bi bila v postopkih ampak, ker ima s tem tezave moja teta. Njena diagnoza je PCOS in sem semle zatavala, ker me je zanimalo kako postopek izgleda, da jo bomo lahko cim bolje podprli, ko bosta sla z njenim partnerjem skozi to.

Zacela sem brati in potem kar nisem mogla nehat. Sem prebrala vseh 340 strani in res ne morem vrjet koliko zensk je res pravih bork tukaj. Nisem mogla kar zakljucit in vam ne se nekaj napisat ob vsem tem.

Punce, saj vas ne poznam, ampak za vsako tule mocno drzim pesti in upam, da VSE od prve do zadnje ugledate tisti plusek in nato cez 9 mesecev svojo malo strucko (ali dve). Mocne ste in se mocnejse ste skupaj! ❤️

Tudi jaz bom za vas potiho navijala iz ozadja in hvala, da ste tako pogumne da delite svoje obcutke, pomagate se veliko drugim, ki so mogoce samo stranski opazovalci.

Vse lepo vam zelim in pa cim vec +++++ ter najbolj dolgocasne, mirne nosecnosti brez zapletov ❤️

Kako ste punce neki je malo umirjeno tuki..
Evo jaz sem imela prenos danes in so mi samo enega 🐧dali.Zdaj pa čakat nestrpno…

Boki mocno stiskam pesti lepo grej pikico👊🤛✊🍀. Byti hvala za lepe besede. Jaz dobila posto torej nic ni zamrznjenckov. Tko da januarja se v zadnij boj in kaj bo pa bo ce bi imela cas bi naredila vecjo pauzo kr sem totalno psihicno na tleh le upanje umre zadnje tko da morem it naprej in upat upat i veret. Lep pozdrav vsem.

boki drzim pesti, da bo uspelo in trajalo do konca.
oxi jaz se ti pridružujem januarja.. 🤗
moramo verjet, da bo uspelo.. ne razmišljaj zdaj o postopkih, kar bo pa bo itak nimamo vpliva na to.. jaz sem si zdaj dovolila biti zalostna v tem postopku in se prepustila, zdaj po 14 dnevih je ze precej lažje..

New Report

Close