Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Punce moje:)

Hvala vam za vse lepe željeee:):)

Lucky555….pošiljammmm ti EN VELIKKKK OBJEMMMMMMMMMMMM..Inn boš vidlaaaa..vse bo ok..!!!

Lucky555 nikoli ne obupaj, zelo mi je zal, en velik objem ti pošiljam.

Punce, to je tako nefer! Žal mi je….ampak ne obupat! Enkrat mora uspet.

hvala punce..
danes sem se peljala v sluzbo in glih razmišljala, da bi obupala in da sprejmema situacijo.. in v tistem pogledam na travnik in zagledam pred sabo naenkrat veliko mavrico.. mogoče pa je za tem kakšno sporočilo.. v trenutku sem bila pomirjena..

Živjo, za mano je neuspel transfer. Če je katera v samoplačniškem postopku imam še dve škatlici estrofema in nekaj estime.

punce…

Banana dobi danes pošto,da NI NIČ ZA ZAMRZNIT,KER SE NISO RAZVIJALI NAPREJ.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…spetttt bo treba na PUNKCIJOO..
pa resss nimam več kej pozitivnega si za misliti…razočaranaaaaa…na polnooo!!

Banana2 še to🙄 ne bit žalostna bodi jaka, pozitivna,. Razumem te kako je tesko išči kakšen dodatni pregled, ker je škoda da oni delajo tisto klasiko. Pošiljam ti objem in banana mora bit pozitivna močna do konca.
Meni je pa ta mesec moja M. zamujala tako da bom v soboto štartala da odam kri za pingote.
Lepo bodite nikoli ne obupajte….

Banana2 še to🙄 ne bit žalostna bodi jaka, pozitivna,. Razumem te kako je tesko išči kakšen dodatni pregled, ker je škoda da oni delajo tisto klasiko. Pošiljam ti objem in banana mora bit pozitivna močna do konca.
Meni je pa ta mesec moja M. zamujala tako da bom v soboto štartala da odam kri za pingote.
Lepo bodite nikoli ne obupajte….

Pozdravljene punce! Evo mene po dolgem času, še vedno vztrajamo, seveda mam eno prošnjo.

Ker kmalu začenjam nov samoplačniški postopek bom predvidoma rabila puregon, menopur in cetrotide, če ma katerakoli česarkoli viška, se priporočam 😉

Pozdravljene borke moje…
Banana in Lucky zelo mi je zal za vaju ker vem kako dolgo bijete bitko saj smo jo nekaj casa skupaj bile…drzita se posiljam vama objem in polno pozitivne energije…
Vsem ostalim zelim da cimprej zagledate plusek ker vem kako je mucno biti v postopku…

Zlate moje punce posiljam vam vlek topel objem 🍀🤗 in neobupat it naprej necakat predolgo leta hiter letijo verjamte vse bo ok banana, lucky555 boritise do konca kr se tezje pol kot zdej pri meni leta kaj bi dala vse da zavrtim cas nazaj da sem kako leto mlajsa da imam se cas, ampak neobupam grem do konca vse sem dala nastran in v sluzbi tudi rekla da nic nebom cakala odlocno sla v postopek. Vk17 tebi samo bravo zelim da ti tvoja vztrajnost prinese vlek pljus. Babika 18 ko bi le tvoje besede bogu v usesa. V nedeljo najbi imela transfer v upanju cakam. Banana, lucky555 zelim vam veliko sreci in verjamem da boste sli dokonca, vi ste zlate dobrosrcne pozetivne in vlke vlke borke😘🤗

Jaz sem tudi nekoč bila v prav takšni situaciji – po nevem koliko neuspehih sem sprejela dano situacijo in vse možne scenarije… – in glej ga čudež – takrat, v tistem postopku, se je zgodilo! Danes je ta moj “čudež” star že 11 mesecev. To pravim zato, da vas bodrim, ker nikoli zares ne veš, kdaj se bo zgodilo, pa čeprav po toliko in toliko neuspehih…. 🙂

hvala punce, lepo je prebrat da tudi po neuspelih poskusih potem uspe.. zato pa imamo 6 poskusov..
banana, nimam besed, veeelik objem..
saj se imava obe na voljo postopke.. bo ze..

Punce težko je po vsakem neuspehu, vendar se je potrebno čimprej pobrati. Jaz sem bila danes v parku zvončkov, kamor se vračam, ko mi je res hudo. Sama sem naredila že nekaj preiskav, da se mi ne bi to več ponovilo. Postala sem tečna do zdravnikov in nisem več samo tiho. Ne obupat, ker tudi Jaz ne bom, bila sem čisto na dnu, vendar so mi vaše besede dale novi zagon. Sama sem mnenja, da je vse v glavi, ne pričakujte preveč in zgodilo se bo.

Hvala vam za vse vzpodbudne besede😘😘
🌈🌻🌷😘💐

adutka, recimo kakšne preiskave?
jaz sem vprasala za genetske preiskave, ker so se nama vsi zarodki (10) kom nehali ravijat 4. dan.. ampak je rekla dr. da nima smisla, ker sma prejšnjic imela blastociste.. tako sklepam, da mislijo da ce bi genetsko bilo kaj narobe verjetno nikoli nebi prisla do taksne kvalitete, se zamrznili so prejšnjic enega..
sva razmišljala ce bi sama placala dnk raziskave, stane okoli 500 eur.

Zahtevala sem brise na vse najbolj pogoste bakterije, ki so, popustljivost marnicnega vratu, pri pada mi cirklaza, da se ne bom januarja s tem ubadala.
L.p

Lucky….kokr se spomnim si ti v Mb kot sem bla jaz. Midva sva v 6 postopku dobila napotnico za genetiko…pa sem vedno imela po 12 celic 2 blastociste vstavljeni in 2 zamrzjencka…tako da vstrajaj..meni je celo dr Mlakarjeva rekla zakaj nisem prej tecnarila ze ker sem imela kar nekaj ss. Sicer cakas kar dolgo da prides na vrsto na genetiko cca 6 mesecev in 1 mesec da dobis izvide pri nama je blo ok…ampak je dobro se to dati cez…
Veliko srece vsem in cimprej pluski..

Tudi midva sva težila, da so nama dali genetiko po 3 ss, se je dr. hotel kar izogniti. Bilo je vse ok.
Še na obmp naju ne bi dal, če ne bi težila, češ, da naj še naprej poiskušava, enkrat bo že ratalo. Da imava samo smolo.
Jaz sem vse teste za trombofilijo plačala sama (razen aps so mi dali). Kakšnih 300 eur je bilo. Ostala nama je še samo imunologija, če bi tam kaj našli. Pa tudi na to ne dajo v Sloveniji nič, torej je na nas koliko smo pripravljeni plačati.
Je pa res treba težiti ves čas. Čeprav, če pa kdaj kaj predlagaš, so pa užaljeni. Ampak jaz se več s tem ne obremenjujem, za njih je to služba, oni ne jočejo doma v “povšter” zaradi mojih težav. Breme je pač na nas, žal…

Midva sva šla na genetiko v Medgen Ljubljana na napotnico, mislim, da sva čakala cca 1 – 2 meseca na pregled, izvidi so bili pa tudi kar hitro, 14 dni nekaj takšnega.

New Report

Close