Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

hej.. evo jutri se zadnji UZ.. Punkcija verjetno četrtek oz petek.. najvecji folikel je 17mm pa bodo se jutri odlocili.. endometrij pa 12mm.. zdaj se mi zdi ze skoraj preveč.. 😬 ampak nikjer nisem zasledila, ce je to slabo..
bravo rean drzim pesti, da bo prava blastocista.. ☺️

Lucky555…superr…danes fajnn zrihtejj :):)

rean::???Where are you?

Na kavcu grejem eno lepo pa eno mau mn lepo blastocisto, ki ji bo delal druzbo 😉 drzim pesti in bozam trebuscek , da vsaj ena pikica zraste v otrocka, k ga ze tko tezko pricakujeva. Mi je pa dr. pokazala na ekranu, kam je dala pikice tko da upam da ostaneta tm. Drzim pesti tudi za vse vs

evo jaz danes stopko.. v četrtek punkcija.. izkupiček je baje dober.. komaj cakam, da je vse ze mimo.. pa gromozanski plus na koncu.. 😊

Lucky555…in rean…držimmm pestiii,da kmaluu zagledata magični plusek:):)

Lucky555…. in rean…. To lepo še malo in bojo pluskiiii
Banana2 jaz od tebe tudi pričekujem tvoj magičen plusek…še malo oo in bo

hvala banana, ti ze pocasi testkas, ne?
jaz pa iz punkcije, 10 celic pa upam da se kaj oplodi do torka..
kaj pa danes, ko sem bila edina za punkcijo.. sama na celem oddelku.. nic se ne pritozujem, sem imela posebno obravnavo.. 😂

Lucky555….ooooooo…vidiš čista 10ka…toppppp…pa še zakupljen PROSTOR ZA PUNKCIJO??!!oooopaaaaa..to pa le ni kar tako..hahahha..
Odličen rezultat..imaš..in zdej se bodo lepi zarodki naredili:):)
Ja kmau bo Nedelja..in bomo vidli ..glavo mi bo razneslo…tollkk me boli…je še belina..sam en res en mali roza fflekec zjutri..in k sm si crinon gel palčko not dala..je na koncu palčke bla pol tko rjava kri..en čisto mal..mahhh upam,da se ne ULIJE…!!!
Držiteeeee pestiiiii,da bananana končno enkrat pravi plusekkkk vidiiii..:):)

banana mogoce je to to, moj prvi znak za plus je bil glih glavobol.. pa mas vgnezditveno danes, res ti zelim uspeh..
kateri dan pa si po ET, itak je se prezgodaj za menstruacijo, ce imela prenos 3 dan..

Lucky555…oooo..to bi bloooo toppp..7.dan je danes..,ampak M moram dobit na nedeljo..tko,da..upammmm,da ne prideee

Punce moje:)

Men se je zjutraj ulilo in prišla je M na točen dan po koledarju:(:(.Žal nama tudi v 4.postopku ni uspelo.Upam na pingvine v prihodnosti,ki pa je tudi lepa tolažba.
Držimm pesti za vse res vse ,da boste prišle do svojih bejbijov..:)

Jaz pa bom sedaj vse odklopila ,kar se tiče postopkov in zaključila leto 2019 ,kot se šika z polno zabave in smeha:)

Držte se bejbe..en velikkk objemm in hvala za vse vzpodbudne besede..:)

Banana2, zelo mi je žal, da ni uspelo. 😔 Veeelik objem. Verjamem, da bodo pingoti tapravi, saj so pravi borci, kot me. 😉💪
Odklopi, če se le da. Vem, da ni lahko…. In potem po novem letu (ali prej), po srečnega pingota. 🐧🍀

banana zelo mi je zal.. meni nikol niso svezi zarodki prinesli plusa, samo pingo..
tako, da stavimo vse na pingija.. veeelik objem..
rean, za tebe se stiskamo pestke.. ☺️

Banana bova šle pa januarja skupaj po zmrznjenčke! Boš ti vidla akcije….

Hej borke,
žal mi je za vse – in se mi nasmiha, ko berem +.
kje je oxy, moja vrstnica po letih, že na forumu nosečke ? 🙂
Jaz naj bi mela ta mesec ETZ, ampak žal ne bo nič zaradi polipa, ki so ga odkrili na UZ 🙁
pa skoz ti polipi, v enem letu bom šla očitno 3x na histero, se prav nič ne premakne.
sem imela histero pred poletjem,.. pol niso delali,.. zdaj spet nov polip
Se je kateri polip sam izločil ?
Kar obupujem z vsakim obiskom klinike.

Banana2 zelo mi je zal, od tebe sem res pricekovala plus. Glavo gor in ne obupaj cakajo te tvoji 🐧🐧🐧

Banana, tudi menj je žal zate 🙁 Upam, da znaš tudi sebe, tako kot druge spraviti v dobro voljo. Sicer pa je super, ker imaš pingvinčke, pa še zima je idealen čas za njih 😉
Lucky upam, da bo tvoj transfer uspešen in vse naprej do konca seveda! Držim pesti da bo in za vse ostale punce, ki ste trenutno v postopkih!!!

pri nama se je uresničila najhujša mora..
od 10 celic so se 3. dan vse ustavile v razvoju, tako nisva imela niti ET danes..
sem ze rekla možu, da je mogoče cas da se sprijaznima z življenjem brez otrok..
sva čisto na tleh..
zdravnica je rekla, da ne morejo vedet zakaj.. da se včasih pac to zgodi.. pa sem vprasala, ce se bodo naredile kaksne genske raziskave in mi je razlozila, da je to pac naključje in da nima smisla delat nobenih raziskav..
trenutno sem tak razočarana, da ne razmišljam za naprej..

Lucky, zelo mi je žal 🙁 Vem kako se počutiš, sva tudi midva že ostala brez ET, enostavno ostaneš brez volje in motivacije za naprej. Ampak ne obupaj, pri nama je bil takoj naslednji postopek super (samo se ni izšlo do konca) in čisto nasprotje tistemu prej, tako da očitno je res naključje kako se izide. Saj vem, da si tudi ti že imela in take in drugačne postopke in je veliko očitno odvisno od sreče. V glavnem ne obupat, jaz mislim, da nas življenje malo preizkuša, ampak bomo pa toliko bolj srečne in hvaležne, ko bomo enkrat prišle do otročkov.
Sicer pa tudi, če bomo brez otročičkov (kar ne bomo! ;)), ne bo konec sveta. Ne bom prva, ne bom zadnja, če se mi to zgodi, važno je, da se imamo s svojimi možmi/partnerji radi, otroček pa je potem (če je) samo nadgradnja.
Vzami si svoj čas in bodi žalostna, potem pa novo voljo in optimizmom naprej!!!!!

Banana in Lucky, zelo mi je žal za vaju! 😔😔😔 Vama pošiljam velik objem! In ne obupat, pa čeprav je človek lahko v takih trenutkih čisto brez volje in moči, da bi nadaljeval. Držita se!

New Report

Close