Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Banana2!!!!!! Ni glih tako kot sva se dogovorili 😊, ampak bravo!!!!!! Zdaj pa relax!

banana jeeeej, super.. zdaj pa bo.. nisi zahtevala, da ti dva vstavijo? drzimo pesti, da, je tapravi..

Juhuuhuu banana2, zdej pa se lepo umiri in se crkljaj s svojo pikico. 👍🥰

Punce..

Neeeee…ker se bo ta delil in bosta enojajčna dvojčka:):)hahahhahahh..upanjeeeee. do konca…:):)aahhahahhahahhah
Ma jajčnik sem imela mau oz.kr ornk povečan od inekcij in preventivno enega vstavili in ,da imam še malo zaloge ..,da ne bo neki ..časa treba na punkcijo.Saj je bila ta že 4.punkcija.:):)Ma sem jih ubogalaaa:):)hahahaaaahha

Lucky555…jutriiii razturej na UZ..in javii :):)

Lucky555…En fajnn ultrazvokk ti želim..:):)

evo jaz iz UZ, foliklcki pridno rastejo, jih imam kr dost, v ponedeljek nov UZ.. Sluznica je baje super, ze zdaj 8mm.. nevem kolko je to kaj ok.. aja, folikli so veliki okoli 12mm..

banana, hvala.. in prav imas, tudi jaz jih poslušam, ker oni ze vejo kako in kaj…

Lucky555…noooo superrr..zdej pa se samo smejjj ,kako lepoo rastejoo..tudi sluznica je odličnaa..:):)Ja ubogat moramo…hahhahhahah..

Lucky555 krasno držim ti pesti da ispeljes do konca da bo vse kako bi moglo bit in da ugledas kmalu ++
Banana2 lepo grej pikico 💞
Jaz sem danes odnesla napotnico tako da čakam na M naj bi prišla 8ga in Akcija za pingote ❤️❤️.
Lep vikend punce in uživajte, vejamite da bo čudež da vsaka od vas ugleda vse same pluskeee🤞🤞🤞🤞

boki hvala..
jeeej, torej bos hitro prisla za nama z banano z pingotom, vsak teden bo ena testkala..
rean, jaz nikoli nisem aspirina jemala, nikoli mi v mb niso niti priporočali.. na, svojo pest pa jaz nebi upala kr tak jemat..
jaz se drzim bolj načela, da ce je namenjeno se bo ze ugnezdil..

Banana tooooo lepo grej pikico

Oxi41…boki81….hvalaaa vama..:)Grejem grejem..,da me že mau KUHA..ahahhaha..pomoje je 1..pozitiven simptom..:))

Lep vikend..vam želim..:):)

ojla, zanima me če gre vm tut tale crinone oz, druga zdravila , ki si jih po punkciji vstavlate kj na živce. Men skos vn teče in mam občutk, kukr da bi se skos po mau polulala…. dajem si ga pa zjutrj, tko kot so naročil pol pa mau poležim.

srečno vsem

Rean…ja jaz si ga tudi vstavljam zjutraj..ampak ,ko si ga vstavim je fajn malo pohodkat po stanovanju ,da se lepo razporedi oz. razmaže in pol mau odležiš..in men skoraj nič ven ne gre čez dan..zeloo malo..:)

hvala za nasvet 🙂

rean…malenkost:Je kaj boljše?Manj teče?

banana2: a veš da je res mau bolš 🙂 jutr pa s strahm v ljublano prevert, če je kkšna lepa blastocita naja počakala

opa blastocista 🙂

opa blastocista 🙂

Lucky555..in rean…
Danes je vajin dan in naj bo nepozaben😘😉😊

New Report

Close