Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

mama🤗
bravo bananika, zdaj pa le počivaj.. naj se vse celice oplodijo in koncno docakas dvojčka.. 🥰

Banana2 to odlično, zdej se dobro odpocij in pol Akcija počitka. 🤗😊

Oo banana, super! Bravo za celice! 🤗 Zdaj jim pa pošiljamo tja na Šlajmerjevo same pozitivne misli, da se lepo oplodijo! In da bosta 5. dan čakala nate tvoja “Puri” in “Gon” 😁
🐞🐞🐞🤞🤞🤞

Juhuuu banana2 čestitkeeee. 👍👍👍

Punce,…:);)

Hvala vam za vzpodbudooo:):)Super se tud počutm ,danes po punkciji od včeraj..res k ,da sm šla k frizerju,,hahahaha.Očitno mi je ,ta sproščenost oz. miselnost ,da naj nič ne pričakujem pomagala ali olajšala vse bolečine.
OKTOBER JE TUKAJ in Mi z njim…obožujem Jesen in želim vam vsem ,da se počutite ,kar se,da NAJBOLJŠE ,SE IMATE RADI IN ,da čimprej zagledamo MAGIČNI PLUSEK.

Banana2, super za celice. Držimo pesti za močne zarodke. 🤞Že veš kaj ali boš vzela 2 ali 1?
Adutka, ne morem vedeti kako je, ko se že upaš veseliti in se vse poruši tako pozno v nosečnosti. Vem pa kako je po treh splavih. Kriviš sebe, vendar nič ne pomaga, ker nismo me krive… Veš, ko se že vsemu odpoveš, narediš vse, da bi uspelo in se obdržalo in spet ne uspe, se res znajdeš na razpotju. Ali vztrajati ali ne, če nimaš vpliva… Včasih že ne morem brati, ko punce pišejo o teh dodatkih, onih masažah, bioenergetikih… Potem pa srečujem nosečnice, ki so bile vsak dan pijane in brez problemov zanosile, kadijo in podobno. Zato prosim nehajmo se krivit, kaj smo naredile narobe, kaj še lahko jemo in kaj ne, mislim, da nam večini ni ostalo nobenih pregreh več.😉
Adutka, vzamita si čas in se potolažita, potem se bo moč vrnila in v akcijo. Zamrznjenčki bodo srečni za vaju. 🍀 Samo ne čakati predolgo, da vaju leta ne povozijo.
Lucky555 kako kaže tebi? Kdaj imaš uz?

Janako2..hvalaa😊Jaa 2.definitivno..😉tud ce bi 3 al pa 4 lahko not dal bi jih vzela😘😘resno mislem.
Kako si ti kej??

Banana cestitke jupi drzim pesti. Punce neobupat do konca do cilja treba it. Jaz imam nov telefon in nemorem prijavitse na to spletno stran berem vas pa vsa dan in mocno drzim za vse pesti

janaKo jaz pa imam v petek UZ.. ze cutim jajcnike, me kr tiscijo.. mislim, da bo punkcija v torek, tak mam obcutek.. ☺️
mislim, da si bom prvic vzela cel teden bolniske naslednji teden, drugače sem samo za punkcijo vzela al pa se to dala dopust.. komaj ze cakam, da bi uspelo..
oxi kako si kaj ti?

Lucky555..tooo vidiš..to je super..še malo in bejbi…:):)

Oxi41…hellooooo…lepo,da nas spremljaš in navijaššš…hvalaaaa in uživaj:):)

Oooo super punce! 😃 Lucky555 v petek uz in banana2 v soboto po 2 pikice. 🍀🍀
Midva očitno nisva imela zamrznjenčkov. 😔 Sem imela nekako občutek, da doktor ni najbolj optimističen glede tega. Bo že…

Punce….

Mene danes klical embriolog (sm se tolk ustrašla..klica,da ne znam opisat)!In je rekel,da jutri naj prideva na transfer po 1.pikicooooooo:):)jupiiiiii…Kva mi je še govoru mi ni bilo nič jasnoo..sem v evforiji pozabila in bom jutri izvedela..kaj je z ostalimi.
Tako,da jutri bom že grelaa bejbija:):)Hvaležnaa sem full za vse..in kar bo pač bo…
Banana vas ima rada in pošiljam en velikk objemmm:):)

Ooo, banana2, pikica že potrebuje mamo. Tole bo fantek. 😅
Srečno jutri na transferju!🍀🤞

janako, zal mi je da nimata zamrzjenckov.. midva sma samo 1x imela pingvincka..
saj bo hitro minilo teh 3 mesece.. pa bos ze v akciji..
banana super, da je vsaj ena pikica.. tega klica je mene skoz najbolj strah.. javi jutri kako si zrihtala.. drzim pesti..🤗

Banana jupiiiiii srečno jutri in bodi pridna 😉 dogaja seeeee😊🤗❤️

Hvalaaa…vam bejbe…:):)
Bigggggggg…hugggggggg:::j:):)

lep pozdrav,

jaz sem imela včeraj punkcijo , tako da se sedaj crkljam doma in upam da bojo v ponedeljek dobre novice in da me ne pokličejo že pred ponedeljkom. Zanima me , če katera jemlje oz. bo jemala aspirin 100 po transferju. V parih postopkih sem ga jaz že jemala , sedaj pa ne vem ali bi ga ali ne. Pa se rok trajanja mu je preteku, tako da tudi ne vem kako bi prišla do njega. Imate kakšne izkušnje z aspirinom?

hvala in srečno vsem

Punce..moje

Tooo, Banana! 🤗🤗🤗 Lepo grej pikico! 😊 Naj se pridno vgnezdi! 🐞🐞🐞 Čestitke tud za pingote!🐧🐧 Super! 🤗

Lucky555, srečno jutri na UZ. Držimo pesti za veliko foliklov in stopko! 🤞🐞

New Report

Close