Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

jaz sem v mb.. v petek zacnem z gonalom.. zdaj mi bo prvic malo povišala dozo, ker se imela do zdaj 150, kar je baje minimum.. čeprav mi ni jasno zakaj, ker imam skoz 10 celic in več.. tibsi v lj ne? se ze pikas?

Aaa tocno ja ti si v mb… Jaja jaz sem se zdaj prestavila od Reša na ginkolosko…. Bomo videli kaksen bo izzid… Hehe….jaz sem mela v petek posvet… Povedala mi je da ne potrebujeva konzilija ker sva prinesla vse papirje… Tako daa v naslednjem tednu cakam posto in potem grem po vsej verjetnosti z novembersko menstruacijo v postopek… Ker imam v oktobru neko sluzbeno zadevo in nikakor nebi mogla uskladiti postopka s sluzbo…. Ampak toliko boljee potem bom lahko sla mirnih zivcev v postopek hihihi….. Komej cakam sej tale en mesec bo hit okol…. Hihihi ve boste vse do takrat ze noseckeee jupii pol boste pa se zame pestke drzale pa je… 😚😚😁😁🤰🤰

Evo punce, jaz sem žal dobila rjav izcedek 7. dan po transferju, kot že v ostalih postopkih. Tudi vsi znaki za M so tukaj.
Zanima me ali je katera kljub M šla na krvni test v MB? Rada bi namreč prišla do posveta z zdravnikom, ne da spet čakam 3 mesece. Želela bi nekaj odgovorov glede postopka in vprašati katere preiskave bi bilo smiselno narediti mogoče v času čakanja.
Lepo se pikajte in držim pesti za pluske.🍀🐞

Zdravo punce. Evo toliko, da javim, da je bil danes krvni test žal negativen 😔 Hvala lucky in banana za vajin optimizimem.
Držim pesti za vse, da cimprej pridete do tega magičnega pluska! 🍀

jaz nisem nikoli sla na krvnega ker sem prej dobila menstruacijo.. in sem samo clear blue naredila in javila..
ponavadi niti dr ni tam, ko gres na krvnega, samo napotnica te caka..
jaz sem zdaj 4. postopek in se niso delale nobene dodatne preiskave.. odvisno kako dignozo ima kdo..

katka in janako velik objem, zal mi je da se ni izšlo..

Katla222, žal mi je, da se ni izšlo. Jaz sem že malo obupana, priznam. Trije splavi, trije neuspešni postopki, 5 let mučenja in nobenega uspeha… 😔 Saj vem, da se bo treba pobrati, ampak res je težko. Sploh, če imaš še občutek, da zdravniki samo ponavljajo postopke in ne iščejo vzrokov za težave.
Zato bi pa rada govorila z zdravnikom, ker pred tretjim postopkom sploh nisva govorila z najino zdravnico, sprejela naju je neka mlada punca, ki nama ni znala odgovoriti na nobeno vprašanje. Ne bi pa rada zapravila vseh 6 postopkov, da mi bodo dali dodatne preiskave. Jih plačam tudi sama, če je treba, sem jih že v preteklosti. Bližam se 40 in res ne morem več zapravljati časa.
Lucky555 hvala za tolažbo. Držim pesti, da vam uspe.🤞

Oprosti katka222, sem se zatipkala.😬😉

janako pojdi na krvnega, pa zahtevaj naj poklicejo dr.. mogoce pa bo kje tam. mene je zadnjic sprejela na posvetu ta mlada in sem zahtevala dr pa je prisla.. sicer nisem dosegla svojega ampak vsaj prisla je pogledat kaj zeliva..

Janako hvala, tudi meni je zal zate… Tudi mene te dni dajejo crne misli in kar malo obupujem, se mi zdi vcasih tole ena velika igra na sreco…. enako me je strah ker sta samo se dva postopka plus leta mi prav tako niso ravno naklonjena…ampak se bo treba pobrat ane 😉 ti pa sesedaj ko bos imela pogovor s svojo ginekologinjo v leoniscu (pred naslednjim postopkom) pogovori, da ti naredijo se kaksne preizkave.
Vso sreco vsem! 🤗

Lucky555, hvala. Saj punca je bila prijazna, ampak midva sva imela cel kup vprašanj, ker je bil drugi postopek čista polomija, nobene zrele celice…
Na transferju je sestra govorila, da imaš po krvnem pogovor z zdravnikom, zato sem začela o tem razmišljati. Počakam, da še vidim ali bo kakšen zamrznjenček in potem se odločim kako naprej.
Katka222, hvala za nasvet. Bo treba res malo zatežiti za preiskave. Sem pa v Mb in tam moraš čakati 3 mesece na nov postopek. To bo padlo na december, ko ne sprejemajo cel mesec v postopke, kar pomeni šele januar/februar za naslednji postopek. 😔 In spet izgubljenih 4-5 mesecev.
Danes imam res same slabe misli, saj bo kmalu jutri.

ja res je, ti meseci se tako hitro obrnejo, da sploh nevem kdaj je leto naokoli..
koliko dni se ponavadi pikate oz imate punkcijo? jaz sem imela na 14 dan 2x, zdaj nazadnje pa na 16 dan..

Katka222..jojjj me kr srce boli..resss mi je žal..ress..:(:(Vem,kako se počutiš..in si borka in bomo fajtale naprej..a ne???

Lucky555, jaz sem imela 2x dolgi postopek, punkcija 15. in 13. dan (cca 3 tedne pikanja). Pri kratkem pa že 10. dan, ampak so se prehitro odločili za stopko, ni bilo zrelih celic.

Janako2..me zanima,kako ste -so ugotovili,da so se prehitro odločili za stop inekcijo?!ker to pa res ni ,kar tako..a ste v lj.?

Banana2, le sklepam, da so se, sami tega niso rekli. En folikel je bil velikosti 23, ostali 10, niso vedeli ali dati stopko ali še počakati. So me poslali v laboratorij pogledat hormone, vendar ko sva se vrnila po rezultate, jih niso imeli in rekli, da bodo izvidi šele v ponedeljek. Tako so se v petek odločili za stop na podlagi tega večjega folikla. Na punkciji so sicer pridobili 5 celic, vendar so na predvidenem transferju rekli, da niso bile zrele. Zaradi te zmede sem sklepala, da so se prehitro odločili za stopko. Strokovnjak pa res nisem. Verjetno sem tudi slabše odreagirala. 😉

Banana2, ti se že pikaš?

janako2..aaaha..tko pravš..hmmm..joj res je težko to ugotovit,kaj bi blo prav:(
Ja že od petka.Jutri zjutraj imam prvi UZ..jupiiii..

Ojlaaaaa borke moje…kot sem rekla vas se vedno berem… Lucky in Bananca pikajta se z ljubeznijo…joj kok vama privosm plusek..
Jonako…tudi jaz sem bila v Mb vseh 6 postopkov. Vse skupaj sem imela 10 transferjev. Ko sedaj razmislim za nazaj niso nekaj veliko paznje polagali na mojih 5 spontanih splavov. Edino zadnji postopek so me dali na genetiko oba s partnerjem in mene se na krvne za trombofilijo…vse je blo ok. Imava pa nepojasnjeno neplodnost. Je pa res da sem jaz veliko sodelovala s svojo ginekologinjo ki jo imam nasplosno in sreca da je mlada in tudi operira tako da mi je ona tudi delala histero, hsg,laparoskopijo… zelim ti povedat da vztrajaj za dodatne preizkave ker drugace ne bo nic. Neni so celo v mb rekli pred zadnim postopkom zakaj nisem sama zahtevala genetike…je pa zanimivo da jaz imam ze 5 let zamasen desni jajcevod in to jih v mb nikoli ni oviralo moja g je pa sedaj rekla da ga odstranimo ker dela skodo..no v Avstriji na ivf tudi takoj odstranijo taksen jajcevod ki ni uporaben. Bomo videli mogoce sedaj uspe naravno in se obdrzi. Mi pa je pomagal pri vgnezditvi scraching ki ga naredijo pri histeroskopiji…probaj zatezi jim in zahtevaj zdravnika ker oni umesni ki so na krvnem testu so katastrofa..
Vso sreco vsem…vas bom spremljala ne glede da nisem vec v ivf..

Bejbeee..banana cveti k Rosa😂😂
No upam,da ne razcvetim..😉😄
V petek spet UZ in zdele se 2.dni spik spik..pol pa zih stopka in na Sveto Nedeljo😂😂punkcija..
So ze kr fajn veliki …
Ma tale Puregonnn je ZAKON.
Puri in Gon bejbija..TWINS🤰👨‍👩‍👧‍👧
😂😂😂

New Report

Close