Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

janako, v mb sem.. v četrtek imam uz naslednji teden.. ce bo vse ok v potem v petek zacnem z gonalom imam pa krarki protokol..

JanaKo…vse preizkave srm dala cez ze…v Mb na ivf sem dala genetiko in trombofilijo in je blo vse ok. So rekli da ne vejo kaj je razlog za ss. Imava nepojasnjeno neplodnost…ko sva zaklucla z ivf se je moja osebna ginekologinja ki tudi sama operira zelo vzela za mene. In smo delali se histeroskopijo ki je bla ok. Ta jajcevod imam pa ze neki let zamasen in tak al tak ne funkcionira..zato je rekla da bi mi ga laparoskopsko odstranla ker tako nima funkcije lahko ke dela probleme in smo se to uredili…bomo videli kaj bo…iz prakse je rekla da je ze imela primere da se je po odstranitvi velikim pokazal plusek ki se je obdrzal….😃😃😃… Vam pa zelim vsem lepo pikanje z ljubeznijo…cim man stresa…nosecke lep porod in Bananca ja opacupa hihihi objemcek nazaj…Lucky cmok..
Vas berem se naprej 😃😃😘😘

JanaKo…vse preizkave srm dala cez ze…v Mb na ivf sem dala genetiko in trombofilijo in je blo vse ok. So rekli da ne vejo kaj je razlog za ss. Imava nepojasnjeno neplodnost…ko sva zaklucla z ivf se je moja osebna ginekologinja ki tudi sama operira zelo vzela za mene. In smo delali se histeroskopijo ki je bla ok. Ta jajcevod imam pa ze neki let zamasen in tak al tak ne funkcionira..zato je rekla da bi mi ga laparoskopsko odstranla ker tako nima funkcije lahko ke dela probleme in smo se to uredili…bomo videli kaj bo…iz prakse je rekla da je ze imela primere da se je po odstranitvi velikim pokazal plusek ki se je obdrzal….😃😃😃… Vam pa zelim vsem lepo pikanje z ljubeznijo…cim man stresa…nosecke lep porod in Bananca ja opacupa hihihi objemcek nazaj…Lucky cmok..
Vas berem se naprej 😃😃😘😘

Lina 2017, seveda bo zdaj uspelo. Navijam zate! 🐞
Lucky555 midve bova pa skupaj odštevali dneve, ti do uz, jaz pa do krvnega. Upam, da mi tokrat uspe priti do tja, čakanje se je šele začelo. 😉
Banana, kako kaže pri tebi? Še 2 dni in začneš s pikanjem.

Banana2 definitivno mora zdaj vsem ratat ni druge 🤨☺️😊
Lucky555 ja zelo hitro je minil čas da smo spet tukaj da ena drugi damo podporo, to je še par dni za akcijo.😉
Punce verjemite u čudežna presenečenja za pljusk ❤️💞😘

Punceee….aaaaaaaaaaaa…Banana njam..je dobilaaa obisk..tetko iz krvavca…upam,daaa zadnjičččččč..jutri pa špik špik…za boljši utrip..aahahhahhha!!AKCIJAAAAAAAA…
Leppp večer vam želim..

Punceee….aaaaaaaaaaaa…Banana njam..je dobilaaa obisk..tetko iz krvavca…upam,daaa zadnjičččččč..jutri pa špik špik…za boljši utrip..aahahhahhha!!AKCIJAAAAAAAA…
Leppp večer vam želim..

Banana2 jeeeee odlicno zdaj pa res akcija naj ti teta pride čez 15,16Mesecov nič prej ne sme. Držim pesti da rata končno zdaj 🤞🤞🤞VELIKO SREČE….

Banana, super! 🤗 Zdaj bomo pa navijali! 😉

Banana2 držim pesti 👍😁

[attachment=0]Screenshot_2019-09-20-10-37-38-337_com.miui.gallery.png[/attachment]

Zdravo punce. Sem v 4. postopku, danes 14.dan po et, ki je bil na 3.dan. M se nimam, znakov, da bi bila srecka tudi ne. Danes zjutraj sem delala test – a katera vidi tu navpicno crtico? Na momente se mi zdi, da nekaj vidim. Sem naredila se baby check tam se mi ni zdelo, da bi kaj videla. Krvni imam v ponedeljek. Zanima me samo vase mnenje, ce katera vidi da bi bil lahko to +?
Za vse drzim pesti!!!! Drzite se.

čestitke, mislim da je to plus.. 🤗
jutri bo se precej bolj mocno pokazalo..

Pozdravljene,

imam vprašanje v kolikor je katera že poskusila s hiperbarično komoro? Prijateljica in njen partner sta imela težave z zanositvijo, saj je imel on “prepočasne” spermije ona pa policistične jajčnike… skratka groza… Po 2 letih procesov in preiskav, pa sta se na podlagi raziskave odločila še za hiperbarično komoro, takoj po koncu njenega menstrualnega ciklusa s parimi terapijami. Sedaj je hvala bogu zanosila! Mene pa zanima preden se s partnerjem podava v podobno zgodbo (se že kar nekaj časa trudiva – 4 leta) ali še ima katera podobne izkušnje? Opazila sem, da imajo eno v Ljubljani na Barijanski in eno v Celju v dvorcu Lanovž, kjer sta onadva opravila terapije.

Hvala za vsak odgovor že v naprej!

“Obupana Mateja”

Moja slabša polovica je hodila iz podobnega razloga. Ukinila sem mu tudi slabe razvade, tako da je potem uspelo, ampak nažalost nisem donosla 🙁 Pred ovulacijo je bil ene 8x, saj so mu svetovali, da je najbolje zaporedno… Uspešno!!!

Babeee zabeee….. Kok ste ve pridnee pa aktivnee…. No evo ocitno bo res vse zazivelo to jesen….. Vglavnem danes za menoj prvi pregled na ginekoloski v ljubljani….prvic bom imela zdravilo pergoveris 300ie……kratek protokol…. V postopek grem sele z novembersko. Menstruacijo…lahko bi sla takoj vendar sem sluzbeno odsotna oktobra in se ne bom se s tem spravljala v stres…. Tako da ko zakljucim s tem grem lepo v miru v postopek in akcija….. A je morda katera imela to terapijo?? Kako ste reagirale?

Banancaaaaaaaaaaaaaa wheree aree youuu nooowwwwwwww….i see you i know what are you doing…. Big sister watching you!!!! 😄😄😄🙊🙊🙊🙊😄😄😄🙈🙈🙈🙈💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉🧫🧫🧫🧫🧫🧫

Puncee vsem ki ste zagledale pluss iskrenee cestitkee…. 24+ ma vas rada! Pa se vedno sem tle hahaha

Punce….hvalaaaa za vzpodbudoooo in držim pesti za vse nas:):)

Katka…čestitammmmmmm..to je plusekkkk viden iz vesoljaaa…in si srečka nosečkaaaa:):)

24+.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa………….kjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee……………siiiiiiiii……blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?????Kakšno maš to službooo,da ti dajooooo 4.mesece dopusta…in te niiii..kar zginla siiiii….hahahhahhahaah!!!Tooooo akcijaaaaaa in poll reakcijaaa,,:):)

Banana, 2 sva rekle!!!!!!
Srečno.

24 heeej.. dobrodošla nazaj..🤗
zdaj me je pa ze zacela malo trema pred postopkom.. jooj komaj cakam, da bo mimo vse in bo plus upam da..
katka22 ze zpraznujete?

Ona123…jaaaaaaaaaaaaaaaaa….2….bejbija..Pa ,da bodo punčke:):)..se bodo s tvojimi fantki igrale:):)Kakooo siii??Si že kej v nabavi..za sobico,oblačila..itd..?

Hvalaa lucky…. Kdaj zacnes???? Joj se malooo pa bomo vse plus docakaleeee boste vidleee punce mojeee to najvecje poslanstvo nas se caka! Lucky kje si ti na kateri kliniki? Kaksne zdravile bos mela?

New Report

Close