Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Pozdravljene, naj se vam še jaz pridružim. Vas berem že iz preteklega leta. Sva v tretjem postopku, dolgem. Po 3 ss, zanosila sem naravno, potem ne več, sva šla v postopke. Zanima pa me, če ima katera izkušnje, da naredijo še kakšne preiskave, če ni zanositve po 3. prenosih. Sva v Mb. Imava narejen kariotip, vse ok. Nižji amh in višji fsh, spermiogram tudi slab. V 1. postopku sva prišla do dveh blastocist.

Long time no see. 🙂
Danes po amniocentezi. Ni fajn, je pa za preživet. Ker sem noseča z dvojčki mi pripada hitri test, rezultati bodo tako že čez cca 4 dni (mislim, da delovne). Sicer pa 2 fantka. 🙈

Hej, hej punce! Se še jaz oglašam po dolgem času 😉

JanaKo2, pozdravljena in dobrodošla! 😉 Sama sicer nimam izkušenj z Mb, ker sem v Lj, ampak kolikor pa sem uspela sklepat iz različnih razprav na forumu, pa imam občutek, da v primeru, da se zarodek nikakor ne vgnezdi in v kolikor so pred tem izključili ali pa naslovili vse druge razloge za neplodnost, da vsi malo tavajo v temi… bo pa morda katera druga z lastno izkušnjo lahko kaj več povedala.

Oxi41, super, da si se odločila za nove boje! Bom močno navijala! 🤞🤗

Banana,..malo še, pa bomo zate navijali! 🤞😊 Lucky, zate pa tudi!😉

Ona123, super za dva fanta! 😉

Lucky super ti ze v akciji drzim pesti za vseh tudi jaz ze vpisalas v postopek 12 naj bi zacela sam morem cakat do ponedelka kr sodelovka gre na operacijo in v ponedelek bo vedla gdaj in ce bo isti cas ko jaz pol morem prestavit na drug mesec eh kr neke prav ene nerazumejo da mi leta tik tak uhajajo in nimam casa cakat moj itak rece da ce bojo te zafrkavali daj odpoved cisto zgublena. Banana dopust bil super unukca smo zraven vzeli na morje neopisno cudovito jaz pa moj se vecjo zeljo dobili po otrocku prav to nam manka do popolne srece. Jona za preiskave sama mores prosit kok se mi zdi mene nikamor nocejo vec dat rekli leta delajo svoje pac da grem do konca kr casa nimam . Punce moje zlate vsem vam zelim dobre rezultate in seveda uspesne postopke.

ooo punce ste nazaj.. vsem en velik objem..
ona123 super za fantka, hitro bo minilo teh par mesecev..
ne, ne delajo nobenih preiskav dodatnih, midva bova mogoce zahtevala kake genske preiskave, ce nebi zdaj ratalo.. imela sva 4 ET vse skup, pac zarodek ni bil se pravi.. saj je samo 25% možnosti za uspeh pri vsakem postopku..

Hvala Kiddo in Oxi41 za odgovore. Bo res treba sam zahtevati vse, kot že do sedaj. 😉 Lucky555, nama so naredili po 3. splavu že genske preiskave, pa tudi za APS, nič našli…pregrade tudi ni. Skratka zdaj verjetno preostane samo še imunolugija ali pa so zarodki slabi.
Kiddo, če se prav spomnim je tebi že uspelo, kajne?
Oxi41, prosim ne prelagaj postopkov zaradi drugih. Tudi jaz se bližam že 40. Trudiva se že 5 let. Leto se obrne kot bi mignil, zato naj vas drugi ne ustavljajo.
Sva pa trenutno v 3. postopku, prvi uz je bil okej, cca 8 foliklov. Bomo videli kako bo na naslednjem uz. Mogoče bo v četrtek že punkcija.
Vsem, ki čakate na začetek postopka, naj vam hitro mine. 💪 Vem kako je mučno to čakanje. 🍀

Pozdravljeni, nama je uspelo v drugem postopku vendar je sledil splav v 22 tednu, zaradi infekta, popuščanja materičnega vratu. Ženske bodite tečne pri ginekologih in ne dovolit, da vas naročajo na 7 tednov.

Ona123…jaaaaa superrrrr fantkaaa sta😄😘jupiii…itak je vse ok..in zelim ti se naprej lepo nosecnost😘😘

JanaKo2, o super, ti si že torej čist v akciji. Držim pesti za veliko foliklov in veliko celic!🤞😉
Ja imaš prav, mi zdaj čakamo našo punco, ki se nam predvidoma pridruži v novembru.😊 Tako da zdaj na polno navijam tudi za vse vas! 🤞🐞
Drugače sem pa tud jaz pred tem imela 4ss, tudi pri nama po vseh preiskavah niso našli nobenega vzroka. Edino, kar smo v tem zadnjem postopku naredili dodatno pred prenosom zamrznjenčka, je bil scratching maternice.. ampak seveda ne vem, ali je ravno to naredilo razliko, ali pa sva pač tokrat slučajno imela srečo in se je pač zgolj vse poklopilo..🙂

Punce moje..za vse navijammmm in drzimm pestiii…😘😉☺lepo nedeljo vam zelim😘

Adut..socustvujem s teboj in ostani mocna kot si..ter saj ves da nam bo uspeloo..bejbija slej ko prej drzati v narocju☺

Hvala, ampak težko se je pobrati. Imam pa že doma sincka, ki je bil spočet naravno. Smo mislili da bomo januarja zibali pa bomo mogli it po zamrznjencke.

Hvala, ampak težko se je pobrati. Imam pa že doma sincka, ki je bil spočet naravno. Smo mislili da bomo januarja zibali pa bomo mogli it po zamrznjencke.

Adut..ja seveda..(se ne ,da opisati z besedami,kaj doživljate)res lepo ,da imate sinka.In kmalu bodo tudi pingoti uspešnii..,ter bo vse tako,kot mora biti..:)Objemček…

Kiddo, čestitke za uspeh. Še čisto malo in ves trud bo poplačan. 👍 Si mi prava motivacija, da lahko kljub ss uspe…čeprav se mi včasih zdi, da je prava znanstvena fantastika, da nama uspe. So ti mogoče v katerem od postopkov dali tudi medrol? Ali pa kateri drugi izmed vas? Jaz malo razmišljam, da bi ga jemala na lastno pest, ker tudi Pušenjak pravi, da male doze ne morejo škodit.
Banana, hvala za vzpodbudo. Kdaj pa ti začneš?
Adutka, verjamem, da te zdaj nobena beseda ne more potolažiti. Vendar ne gre obupati, naslednjič te bodo tudi bolj pazili, da se ne ponovi.

Živjo punce! Lepo da je forum spet zaživel. In držim pesti da vsaki od vas uspe. 👍

Janako2…začnem zdele koli 20.9 dobim M in špik špik.Še maloooooo..

Upanje2…ooooo..lejo bejbo…kako si??

Uredu sem banana. Vsak dan širša, ampak se nč ne pritožujem. 😉Kako si ti?

adutka 😢 jaz sem imela SS zgodaj, si sploh ne morem predstavljati avljat tako pozno, ko ze mislis da bo vse ok.. velik objem.. naslednjic bo.. men je gin rekla da gre verjetno za nakljucje, da naslednjič ziher nebo.. kaj ves..
ena za spodbudo, danes sem glih izvedala za eno znanko.. bila sta v 5. postopku nepojasnjena neplodnost, z obema vse ok.. 2 splava in zdaj je ratalo.. 😇 vse zgodbe imajo srečen konec..😊
hvala vsem za podporo.. 🤗

V petek sem bila na amniocentezi in ker sem noseča z dvojčki, mi pripada hiter test qfpcr. Včeraj so me obvestili, da so vsi rezultati dobri in da ni nepravilnosti. (za 13, 18 in 21) Naslednji mejnik- morfologija oktobra.
Adutka…tako mi je žal. Vem, da ni stvari, ki bi te lahko potilažila. Stisni se k svojim, pa pregurajte. Res. Sploh si ne predstavljam.

Barbi in punce….akcija. Pa glejte, da ma še kakšna 2!!! 🙂

Upanje2…uuuuu…jest tud skoz bl sirsa..sam od sladkarij😂😂ma se hecam..superr sm.

Ona123…jupiii…sem vesela zate in tvoje dva bejbija..ja men bojo zih spet 2.vstavli.😂😂

New Report

Close