Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Hej, itak ne težiš!!! Sploh si še ne predstavljam kakšen kaos bo to.
Ne ginekologinja ni upala nič spola ugibat, tud precej sramežljiva sta bila.
Držim pesti že danes za september!!! Za druge pa ne vem. Tisto mlado punco, ki je malo slabše govorila slovensko, sem srečala na hodniku, ko smo Hcg merili, pa je imela pozitivno. Ampak več pa žal ne vem.

Ona 123..hmmm..ja seveda..to bo pestro…:):)Hvala za vzpodbudo in vse bo super:):)Uživaj in trebuščkaj v lepem AVGUSTUU:):)

Živjo punce! Držim pesti za vse še naprej. Mi lahko katera napiše naslov nove porodnišnice v Ljubljani. Nevem al je to Šlamarjeva 4 al kolk je cifra?

Upanje2..Slajmajerjeva 6a ,1000 ljubljana😉
Kako si ti??kaj je že čas ?😘😉

Šlajmerjeva 6a
Sorii..sm malce prevec crk napisala😉

Hvala banana2. Ne ni še čas. Pregled imam. Drugače sem pa vredu in dojenček tut.

Upanje2…noo super,da si super in dojenček tudi…:):)Tako ,da uživajjj maximalnoooo:):)

Tut tebi bo uspelo banana2, bos vidla. 👍

upanje2…hvalaaaa:):)ja čas res hitro beži in kar naenkrat bo jesen in mi z njo..:)

super upanje, samo da je vse ok..
midva pa danes iz posveta.. kr malo razočarana.. guzva taka, da bova komaj konec septembra zacela, punkcija komaj oktobra..
mi je kr vse padlo dol..
cakala sva kot norca, ker so pozabili obvestiti, da sta nama napotnici potekli.. hvalabogu, da je slucajno delal nekdo na adolfa drolca, ker mojs gin je na dopustu.. pa osebni dr. od mojega, ker bi se zastonj vozila v mb in nebi resili nic..
v glavnem možgane moram dat na off malo od vsega skupaj, ker je bilo kr stresno.. se mi zdi, da ta obm Mariboru poka po šivih..😥

Lucky555 …oooo..a si prestavila v MB?
Ja baje poka po sivih..tko pravjo punce..
Kje si bla pa prej?sorii sej zih si pisala pa nas je toliko da saj ves..☺☺

ze od začetka sma v mb, samo ni blo take guzve prej..
drugače so prijazni, nimam kaj reči..
za mb sem se odlocila, ker delajo punkcije pod narkozo..

lucky555..aja..no sej pol boš zih hitro na vrsti,če si že v postopkih.Al kako to gor gre..ne vem.Pravjo pa da je fulll novih parov in ,da so preobremenjeni..pol pa to vse za sabo potegne.
Ja sej v ljubljani tud narkozo oz.kjerkoli si ti jo dajo,če jim rečeš.Sicer verjetno imaš tehten razlog,da jo potrebuješ,ker jaz imela že več punkcij in mene to nič ne boli..tko,da vedno brez kakršnih koli bolečin..no malo pikne..to pa je tud vse..,
Je pa res ,da ima vsak svoj prag bolečine..in te čisto razumemm..,ter podpiram:)

ja pri meni skoz gre neksj narobe.. pregrado so mi tud hoteli odstraniti pod lokalno samo, hvalabogu sem zahtevala narkozo.. in se dobro, ker so mi med posegom maternico predrli, nocem vedet kak bi izgledalo to pod lokalno, ker sem bla kr dolgo v operacijski..
saj vem, da bo september hitro tu, ampak ko si tak želiš, je vse prepozno..
bananca, izgleda da sva sami ostali na forumu..😂

Lucky555..ooo..si pa res že veliko čez dala. Ja res je…v takšnih primerih..ojoj..si sploh ne predstavljamo kaj vse se lahko nam zgodi. Ja res sva same ostaleeee…hahahahahah..
Boš vidla zdele k bo september..nas bo spet tolk,da bo cela ŽURKA:):)

Banana2….
Lucky555…, malo se skrivamo
😊❤️😉 no pa res kmalu bo pestro in Akcijaaa!!!
Upanje 2.. Kako ste
Jaz mislim da v jesenu bo ratalo vsim puncama, še malo zdej bojo tiste nekatere z avgustom štartale pol pa na polno
:-))

ONA123….ohoj…kje si??Kako si??

Ciao punce evo dopuste pocasi konec k mal akcija bo na forumu tudi jaz odlocno v boj grem do konca kaj bo bo vazen da vztrajat in upat😊 banana lucky555 boki81 kako kaj gdaj zacnete vsem lep pozdrav

Oxi41..oooooooooooooo..bejba naša..lepo te slišat:):O)ja superrr ,da si v akciji ..in le tako naprej..!:O Evo jaz že vse papirje podpisala za ponovni postopek in zdele Septembra okoli 20.ga pride M in špik špik..oooo..kolk gre hitro čas..poletje je mimo in jesen je pred vrati..
Upam,da si čim več časa preživela z svojim vnukcem…:):)Pozdravčkiii…

hej oxi,
evo jaz zacela z prvo kt včeraj.. 27. sept prvi uz.. hitro bo minilo pa bom ze cakala na plusek..
sem prav firbcna kaksen bo rezultat.. kave ne pijem ze pol leta pa alkohola nic.. pa noni sok pijem ze 4 mesece..
pa ostale, keri vas postopek ke to?
moj cetrti..

New Report

Close