Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Orhid naša😉☺četitkeeee..za punčkooo..uzivaj v materinstvuuu..😍

Orhid cestitke za puncko…..joj kaj cas bezi k si na teh ivf -ih. Gre leto okrog kot da bi mignil. Se mi zdu da smo se borkale skup par mescu nazaj…

Bananca moja…hvala za objemcek. Se vedno vas bom spremljala in se javljala. Vsak mesec bom porocala ali je prisla m ali ne….naprej…hmmmm trenutno nimava takih financ k sma hiso zidala tako da bo moglo it cez naravno sex na eks po tvoje hihi.
Ja bi blo super ce bi imeli kako tako akcijo 6 postopkov gre hitro mimo… jaz vem da nama bo uspelo…

Mi katera priporoca kaj naj jemlem pri naravnem delanju na otrocicku hihi..?

Boki ….ja bols da ti zamrznejo ne sme biti tekocine in krvavitve pri et. Ne bi dobro uplivalo…

Ona….jeeejjj twins juhuhu…

Linika ima ravno cas ovulacije akcija je skoz na skroz hihi..

Orhid cestitke za puncko jupi res cas bezi prehiter. Lina 2017 tko se govori in sigurno bo vse ok. Pri meni problem ko jaz o tem razmisljam prevec enostavno nemorem si dat vn z glave in to ni glih fajn. Vsem lep dan☺

Lina 2017….Meni je 2 x uspelo zanositi po jemanju tablet Agnucaston od Bionorica (navadna konopljika). Prvič sva se trudila 1 leto brez uspeha, takrat sem tudi našla tale forum. Potem sem začela jemati te tablete in je uspelo naravno v naslednjem ciklusu. Mislila sem, da je to naključje in sem kar pozabila na te tablete.
Pri ta drugemu tudi kar ni in ni bilo +. Tako sem začela spet jesti tablete navadne konopljike, vendar tokrat neke slovenske, ker od Bionorica ni bilo možno dobiti v Sloveniji. Plusa še vedno ni bilo, tako da sem prenehala z jemanjem. Po kakšnih 10 mesecih poskušanja sem zaradi predmenstrualnih izcedkov spet nabavila Agnucaston od Bionorica v Avstriji. In zanosila v naslednjem ciklusu.
Sem pa imela jaz probleme z lutealno fazo, ki je bila prekratka, in s predmenstrualnimi izcedki in ravno to naj bi navadna konopljika uravnavala. Stara sem bila 40, zato sem mislila, da sem zamudila svojo priložnost. Ampak na srečo je nisem.
Želim ti vso srečo, poletje in dopusti tudi lahko čudežno pomagajo 🙂

boki si kaj zrihtala danes?
orhid 🤗🤗🤗

Lina2017 hvala
Lucky555 tako je pri meni
So zamrznili 4 zarotka, Et nisem imela glede na to da na punkciji sem imela vode malo v trebuhu in jajčnike povecane kako nebi prišlo do hiperstimulacije. Da počakam 2-3M in potem da pridem na Et. Sem šla takoj v Leonišče se naročii za novo napotnico k svoji gin. termin sem dobila neboste verjele 4.10. tako da vsaj da se potolazim da bom takrat mal tezila da bi vsaj z oktobarsko M sla po Et. Tisto čakanje katastrofa se razvlece pol pa vse se to zavlece po par let da si v postopkih, nimamo druge izbire kot čakat
Drzim pesti za vse vas punce da zagate

Vitex….hvala za vzpodbudne besede…bom nabavila jaz te tablete…kaj pa tale fertilup? Pozna katera?

boki saj bodo hitro minli ti 3 meseci..
jaz pa naslednji mesec v nov postopek.. jaz pijem vsako jutro noni sok, ki je kao ful zdravilen.. pa moj jemlje cink pa astaxantin.. bomo videli, upam da pridelam čimveč kvalitetnih celic, vstavijo pa mi tak 2 vedno.. vedno sem si zelela zanositi septembra pa upam, da tokrat koncno rata..

Lucky555 hvala ti na lepi besedi🤗Vse kar ne škoduje lahko proba. Sam pač nas je na žalost vse več in več da smo tukaj, na nas vse vpliva hrana, stres….. najboljse bi bilo če bise vse odmislilo sam to tesko! Mi 2imamo nepojašnjeno neplodnost(vse je vredu) Vspeha ni in bodi pametan…. Malo sem žalostna, ker ni bilo prenosa ampak nimam druge izbire potolažit se in čakat na 🐧🐧x🐧🐧
Točno to važna je kvaliteta a ne stevilo celic… Naj ti se sanji vresničijo želim ti od ❤️💕hito to bo julij ne računaj
😊tako da se mal potrpljenja in Akcija💪

Boki81..jaa super za zamrznjencke..in na to bodiii ponosnaa..res da bos imela kasneje prenos bejbijev..in to z vsemi NAMI stara garda na JESEN..jupiii..bomo spet skupiii..drzale pestiii…
Objemcekkkk..in izkoristi teh par mesecev za svoje dobro pocutje in vitalnost.Jaz že grem v 4.teden z Mediteransko prehrano..brez OH..in sladkorja..no sem pa tja za nagrado k sem pridna..hahaha.Bom še poskusila z prehrano..sicer jem ponavadi dokaj zdravo …ampak bom vse poskusila da le postanem mamica😄😍😉
Upam da ne dobim Vodenih koz..od tolk vodene hrane.hahaha😂😂

Banana2… Hvala na pozitivni podpori, res si Carica😇. Jaz upam da nam pa res ratajo tisti jesenski ihiiiihihiiiiii
In da se bodrimo, dajemo podporo, mnenja bomo aktivne jeee.
Kdaj ti greš v Akcijo?
To je pohvalno da si že podelala na sebi da si spremenila prehrano 👍👌
Heeeheee mislim da neboš res si posebna si me nasmejala
😄🤣 Krasna si!!!

Boki81..hvalaa 😉😍
Ja pol konec septembra..oz.zacetek oktobra tam nekje ko bo baje spet teta z krvavca na obisk prišla😂😂
😍😉☺

Banana2 do takrat na off, hitro to bo, naj bo teta pridna😊😅🙂

nic se ne dogaja, izgleda da imajo res dopuste po klinikah.. 😂
no, midva sva dobila posto, da imamo sestanek čez 3 tedne potem pa akcija..
malo sem se ze zacela sprasevati, ce nama bo sploh uspelo.. po eni strani sem ful optimistična, po drugi pa me malo grize kaj ce nama ni namenjeno.. okoli mene pa same nosecke.. brez pretiravanja.. upam, da koncno uspe ze.. 😉
kaj pa ostale, katera bo prva sla v postopek?

Lucky555..oooo ,kako te razumem:):)Ja same nosečke vsepovsod..,kot da nam vesolje nekaj sporoča.Jaz si to jemljem,tako,da to pomeni,da ko vidimo..,srečamo nosečko,da smo zelo blizu otročka ,ki si ga želimo.Čeprav,ko imam slab dan ..oz.ko imam M sem čisto žalostna,ne vidim sploh možnosti,da bom kdaj postala mamica..kr en oblak se zgrne name.:(No pol pa spet pridejo dnevi,ko si rečem..kaj ,če ne bom nikoli postala mamica?Kaj če se rajši sprijaznim…??Ampak ne morem se sprijaznit..si rečem,ko pa čutim,da bo nekoč prišel dan D.
Vseeno pa hodimo v postopke,vztrajamo,,in bomo vse naredile kar lahko ,da pridemo do otročka…in boš vidla bo bo nam uspelooooo..:):)

mora uspet.. meni se skoz sanja ze par mesecev o dvojckih.. vedno mi 2 vstavijo..
prejšnjic sem vsaj ugledala plusek.. naslednjic bo vse ok, in upam, da zdrzim do konca.. 🤗

Ona 123…kakoooo si???Danes greš že v 10.teden…jupiiiii

Hej, vse ok. Bila sem malo na bolniški- grozeči splav, ampak zdaj ginekologinja pravi, da je vse ok. Jem progesteron in čakam na nuhalno. Se pa ukvarjam s temi geneskimi testi. Ne vem kaj naj naredim. Pri dvojčkih si zelo omejen s tem kaj lahko preverijo. Če ni nujno na amnio raje ne bi šla….

Ona123…oooooo..te imam v mislihh..vse bo okkk:):)Ti samo pozitivno..
ja ta amniosinteza za dvojčke nej ne bi bla neki kul..ena znanka ni imela dobrih izkušenj..tudi dvojčka imela..tako,da dobro razmisli….
Pošiljam ti en velikkkk objemčekkk…in vse bo okkkkkk:):O

Babike Žabike KJE SE SKRIVATEEEE:):)???

New Report

Close