Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Lina 2017 vlek objemcek te tko razumem sam je se vedno moznost naravno zanosit cudezi dogajajo verjami. Boki vso srecu na punkciji in samo kvalitetne ta prave folikli😊 Kokokokica zal ti neznam odgovorit ampak verjamem da kira tu gor bo ti dala odgovor tudi pomoje zdravniki vejo da lahko prijde do takih zapletov tko da pogumno naprej. Gluck4 mislim da ni glih fajn nekaj jemlat brez zdravnika bols poklicat in prasat kako pa kaj na kliniku. Bananca ti kot vedno polna pozetiva bravo . Ona123 lepo nosecnost cestitke. No jaz pridno delam teste ovulaciji i pojma nimam v nih haha tri dni blo dve crtice zanemivo.😆 vsem zelim lepe soncne dneve komaj cakam dopust letos vnukec prvic z mano na morje gre tok veselja juhu.

Banana2 hvala😘
Oxi41 hvalaaaaa
😘
Bomo videli kako bo jutri vse to potekalo, sem se odločila da imam punkcijo v anasteziji 🤨, ker me tako špika na momente je pa krrr boleče
Vso sreco punce, Lina2017 kaj se dogaja pri tebi? A kaksna punca že testkala…

boki vso sreco na punkciji.. super je v anesteziji..
kokokica meni so ostranili pregrado v mb, in sem ob sprejemu krvavela, oziroma imela izcedek rjave barve.. vseeno so me operirali ampak so mi zaradi slabe vidljivosti predrli maternico.. torej meni so dali prešibke kontracepcijske tablete in zato je bil ta izcedek.. in tudi sluznica ni bila dovolj tanka za ta poseg.. skratka vsekakor bi jaz vprasala na mail ivf kako je s tem.. boljse da se pocaka z posegom en cikel, ce ni vse ok.. jaz bi ziher narefila tako, ce bi se enkrat imela možnost.. pol sem morala 4 mesece cakat, da sem lahko sla na prvi ivf..

Lucky555 hvala za tako hiter odgovor 🙂 Ze pisem mail, da vidim kaj bodo rekli. Se sama srece, da obstajate, ker res pomagate pomiriti zivce 🙂 hvala se 1x 😉

Lucky555 hvala ti od
❤️❤️😘 Po tem je prou da sem se tako odločila nebom nič čutila
Hvala vam na vzpodbudbi punce carice ste

🐞🐞🌞🌞🍀🍀🍀🌼

Kokokokica….. Jaz sem imela ta poseg dobra dva meseca nazaj… Dobila. Sem stediril m tablete in menstruacija se je kar podaljsala…. Na dan sprejema sem imela se vedno krvav izcedek… Sem vorasala ginekologa takrat kaj je s tem. Ce bo vseeno opravil poseg… In je rekel da ja da se boljse ce imam se malo krvavega izcedka da gre kamera in vse lazjee v maternicno votlino tako da so se vseeno opravili poseg brez problema sem pa po posegu se en teden ful krvavela…. Potem je pa kar naenkrat izginilo vse skupaj… Uoam da sem ti kaj pomagala s tem

24+ zivjo 🙂 Res najlepsa hvala za odgovor! Ze ko mi je vceraj Lucky555 odgovorila, me je kljub njeni slabi izkusnji pomirila, ker sem koncno izvedela, da je ta krvavitev vseeno ‘normalna’. Ker sem se ze bala, da je z mano nekaj narobe, da krvavim. Res hvala za odgovor! 💜 zdaj bom imela bolj umirjen vikend in teh par dni do posega 🙂👌 Zlate ste

In punkcijA je za mano zelo slabo se pocutim vse me boli. Zdravnica mije rekla da folikule bojo zamrzli? nisem najbolj razumela ker me anastezija zadela da imam malo zvisane jajčnike in vodo v trebuhu sem malo imela?! Kako nebi prslo do hiperstimulacije?? Kljub temu sem narocena pa v petek a bo takrat et. Če ima kaksna izkusnjo bi prosila da mi napise. Hvalaaaa
😊🍀🐞🐞

boki, men je najboljši del, ko sem zadeta..😂😂 skoz jim nekaj govorim tam pod vplivom narkoze..
ce mas mocno hiperstimulacijo ti ne bodo naredili prenosa, ker to vse skupaj poslabsa situacijo..

Lucky555 heheee dobra si😇🤩 a me bojo pogledali na ul. Zvok da vide kaksna je situacija al pa to odlocajo takoj ko delajo punkcijo, ker prenos je ponavadi 5dan od punkcije jaz sem narocena 6dan… Hvalaaa

boki, koliko pa si imela celic? nad 20 celic ne delajo prenosa, ker je prevelika nevarnost hiperstimulacije..
po moje ti bojo vstavili enega..
jaz sem imela jajcnike 300 % povecane in so mi vstavili enega.. imela pa sem 12 celic tisti postopek..

Lucky555 sem imela 16celic mene je to zmotilo koje rekla bomo vse zamrznili, ker ste imeli malo vode v trebuhu in rahlo povisane jajčnike in je kr šla. Danes se počutim boljše nimam krvavitve nisem napihnjena malo me križ boli. Hvala da si me potolažila
😘😘💝 Zdej nestrpno cakam na petek

Ona123..ku ku..se 2x spanckat in Ultrazvokkkk😉😍☺jupiii..komaj čakam da sporocis..pozdravckiii..

Oxy posiljam ti nazaj objemcek in tebi tudi bananca…hihi
Uredu sem. Koncala z ivf. Sedaj samo sexamo saj lahko naravno tudi uspe itak imava neopredeljeno in vsr izvide ok. Komi cakam morje uffff ravno takrat bo ovulacija….➕💕🐞🐝💓
Pa vidve kakoo?

Lina2017..tooooo..bejba…to je beseda..sex na eks..:):)hahahha..Verjela ali ne..veš kolikokrat pomislem,da bi skup stopile oz.,da bi zbirala sredstva za nas in dekleta,ki smo so..porabile vse postopke..,če maš kakšno idejo ali pa katerakoli od deklet ..dobrodošle za vaše mnenje,,kako bi se tega lotile?..En velik objemčekkk..
Kaj si pa razmišljala kako naprej?Bi šla samoplačniško?Tujina?Slovenija?

Bila sem v petek, ker se mi je zdelo, da nekaj ni ok. 2 sta. Nisem še prišla k sebi.

ona123 super.. čestitke..
🤩🤗👏👏

Mene zanima če je imela kaksna to situacijo: sem zacela rahlo krvavet danes, prenos naj bi imela čez dva dni! Hvala vam

Ona123…aaaaaaaaaa…tooooo..cestitkeeeeeee😉😍☺..twinsssssaaaa..jupiiiii…
Kaj nisi k seb prisla??a od dveh??haha..tvoja 2 Januarcka…😉😍☺
Objemckiiiii😍😍

Punce drage, za vse vas držim pesti, še posebej za tiste, s katerimi smo lani skupaj bili borbe! Banana, 24+, Oxy, Lucky držim pesti za vse vas!

Jutri bo točno 1 leto, odkar sem dobila mojo malo borko, pingvincico, ki je sedaj navihane 3 mesečna punčka!

New Report

Close