Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

hvala vk17.. malo raziskujem.. midva sva zdaj prišla vsaj do 4 blastocist.. po moje bo ze ratalo.. ampak ce nebi teh dodatkov jedla, pa po moje katastrofa.. en zarodek naju je počakal samo od 12 celic.. jaz sem zdaj zacela se noni sok pit..
dobila pa sva posto vceraj.. jilija zacnemo z postopkom.. oz po moje avgusta, ker v mb poleti ne delajo..
boki super.. drzimo pesti.. punkcija bo hitro tukaj..

lucky555 hvala 😇😊 Ne to da te skrbi če ostala ena…. , važna je kvaliteta in tudi če je ena bo ta prava❤️ sej se to bo hitar obrinilo do avgusta bodi sprošcena, energična, nasmejana💕💝🐞

Punce, po nekaj mesečnem premoru grem tudi jaz spet v akcijo… Me pa že čist trga, pa sploh še začela nisem s špikanjem… Kak nasvet? Joga, meditacija :)? Tudi menstra zamuja, 100% zarad živcev…

Lina2017..kako sii??😍

Ona123..kako se počutiš??si super??😉

Punce..drzim pestiii za vse😍☺

Hej hej, do zdaj vse ok. Čakam ultrazvok v začetku julija. Sem pa ko balon, malo me čez dan obhaja slabost….hvala, ker misliš name! 🙂

Bananca…..nic dobrega.. danes sem se ze obrisala roza..tk da slabo kaze. Prsa upadla ne bolijp vec…sem rabno 1 teden po et. Glava me boli k hudic..

linika to je se ful prezgodaj za menstruacijo, sploh ker si imela 3 dan ET.. Mogoce je vgnezditvena.. močan glavobol je bil pri meni znak, da je uspelo..
drzim pesti..

O Lucky moja s tvojih ust v…..5 dan sem mela mogoc sem kje narobe napisala.. mislis da je se vseeno prehitro? lepo bi blo da bi bla vgnezditev…ampak bolecine iste kot pri m. Samo cudno mi je da crinone gel se istaja v meni ponavadi je se pred krvavitjo sel kar sproti ven… ne vem upam da je to vgnezditev….

Ona123..vem ja 3.7. jupiii..komi čakam ,da sporočiš kako se jih vidi:):)Seveda mislim nate :):)Ja slabost..to so nosečniške radosti:):EN VELIK OBJEMČEKKK..TI POŠILJAM:)

Lina2017..pikica naša..vse bo ok..to je zih VGNEZDITVENA…:o):o)Drži seee..pozitivaaaaa…mislim nateeee:):)Pošiljam v vesolje ..

aja jaz sem razumela, da si napisala, da mas vedno 3. dan prenos, pa se mi je zdelo čudno..
ko ni uspelo sem vedno dobila crinone gel v takih rjavih grudicah.. takoj sem vedela, da ni uspelo..

Jutrooo punce 🌞🌞, 2.ul.z. zamenoj vodilni fol. 16…….,tako da spet čez dva dni [hashtag=pikat]#pikat[/hashtag] se do takrat treba
😏 Držim pesti za vse vas ki cakate na teste uradne 🤞🤞🤞, in seveda vse ki cakate za postopek ste že v postopku velik sreče🌼🌼🍀🌞🌞

Dobro jutro….drage moje Linika je koncala z ivf. Ulilo se je..😂.
Lucky tudi pri meni je bil ponavadi crinone rjav. Sedaj pa nic roza in se je kar ulilo..

Lina2017…:(:(:(:(…jokam s tabo……..in vem,da ni besed ,ki bi te potolažile..VEM le,da imamo druga drugo in smo tu zate..,tako,da ti pošiljam EN VELIK OBJEMMMMM!!

ojoj lina.. veeelik objem.. itak bo ratalo naravno..
vedno se spomnim na katarino Venturini, da je dala pri 40. vseh 6 postopkov skozi potem pa je ratalo po naravni poti..
bodi mocna, verjamem, da nekje čaka dušica, da pride k tebi.. 🤗🤗🤗

Še en ul. Zvok za menoj vodilni je 18+,…………,tako da danes zvecer Stopka
🙃 In cez en dan punkcijA.

Boki81..superrr…pol pa bejbii 😉😍☺

Lina2017..ku ku..kako si??kaj pocnes kej?😍☺😉

Pozdravljene punce…. toliko pozitivne energije je tukaj gor, da vam moram kaj napisat….
Sama začnem z julijem postopek (kontracepcijske, uz, pikanje)… priznam, pojma nimam kaj me čaka, vse je zame 1. Sem v MB.
Najhuje mi je to, da menstruacije ni od nikoder… že prejšnji mesec sem šla ginekologinji po tablete, da sem jo dobila, ker sem imela poseg – histero-laparo skopijo…. Dobila sem jo po 10-dnevnem jemanju tablet….
Sploh ne vem kaj narediti…. menstruacije ta mesec ni in ni od nikoder…. mogoče je stres kriv, mogoče mena….
Ima katera kakšno idejo kaj narediti?
Sama sem razmišljala, da bi ponovno začela jemati tablete, ki so mi ostale od prejšnjega meseca, za pospeševanje menstruacije…. da končno dobim menstruacijo in lahko začnem s tabletami, ki so mi jih predpisali v MB…. pa nato z inekcijami….
Je že imela katera od vas probleme z menstruacijo? Kaj ste naredile?
Drugače pa…. sama vem, da bi vse naredila za + Redno prebiram vse kar napišete in vesela sem, da vidim koliko pozitivk je tukaj….

Pozdravljene.

Se opravicujem ker sem padalka v vasi skupini, vendar ne vem vec kam naj se obrnem. Morda je katera od vas imela podobno izkusnjo kot jaz in bi mi znala svetovati. Marca sem dobila novo ginekologinjo, ki mi je odkrila pregrado v maternici. Opravila sem vse preglede, drugi teden v sredo me caka poseg, odstranitev pregrade in pregledali mi bodo prehodnost jajcevodov. Dobila sem kontracepcijske tablete Stediril m, ki sem jih zacela jemati prvi dan cikla (18.6.). Naj povem da moj cikel ponavadi traja cca 4 dni, prva dva dni bolecine, vzamem 2-3 nalgesine in je ok. Tokrat je pa drugace. Menstuacija, ce ji lahko tako recem, ker je ubistvu nekaj kapljic na dan, se zmeraj traja, torej ze 10 dni, do vceraj sem imela grozne krce, slabost (ki je verjetno posledica kontracepcijskih tablet) in vsesplosno slabo pocutje, tako da na dan moram pojesti kar par protibolecinskih tablet, da sploh ‘prezivim’. Bojim se, da se mi krvavitev do srede ne bi ustavila in da bi operacija odpadla. Dva dni nazaj sem se odpravila k svoji ginekologinji, vendar sta me sestri v sprejemni hitro odpravili, ces da moja ginekologinja nima nic s tem, naj grem tja kjer me bodo operirali. Operirala me bo dr.Ban Frangez, ki pa je ta teden odsotna. Tako da sem tam vprasala sestro pri kateri se narocis na poseg kaj naj naredim in je rekla, ce je hudo naj prekinem s tabletkami in da bomo potem videli kaj bo. Vendar se tu spet pojavi strah, da ce prekinem jemanje tablet, da se bo pojavila mocnejsa menstruacija in potem pa sploh odpade operacija. Je imela katera taksno izkusnjo s tabletami pred posegom? Je ta mini krvavitev normalna?
Se enkrat se opravicujem, ce sem katero s svojo objavo v vasi skupini vznemirila.

Srecno na vasi poti vsem skupaj 🙂

New Report

Close