Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Po prenosu zarodka prvic in drugic nisem pocivala, sem sla kar v sluzbo in vse pocela kot zmeraj. Tretjic, ko sem uspesno zanosila, pa sem vzela dvotedenski dopust. Sem veliko prelezala pred tvJem, pocivala, si vzela cas zase….Ne vem, ali je bilo prav to kljucno za uspeh ali ne. 😊

Joj bananca zal mi je…in vse ostale…
Lucky..5 dolgi postpek moj je to prvi je nil kratek…

In danes et. Sok na razgovoru…1 morula za vstavit in 4 cakajo do jutri ce bojo zamrznili in to od 20 celic.. .jaooooo vsponi in padci. Zdravnik mi je reku da stavimo na tole danes vse…

Hej, Lina, ne se sekirati. Jaz sem imela v vsakem postopku le po dve moruli – od 5 ali 4 pridobljenih celic. In ena morula je bila zmagovalna, danes imam 7-mesečnega sinčka. 🙂

Kolegica je pa imela zgolj eno celico v postopku, ki so jo v fazi morule kasneje vstavili in ima danes punčko. 🙂

Tako za vzpodbudo. 🙂

Lina2017. ..😘😘nc se sekirattt..vse booo ok..bodo zmagalii bejbiji bos vidlaa👶😘💝💐🐳🚤

… In punce da sporočim da grem v akcijo Špika, špika 😇😊

Melisandra…..Bananca….hvala za vzpodbodo…to j moj zadni -6- ivf..drzite pestke za tole pikico….cmooookkk

Draga Lina, iz srca ti želim uspeha – držim pesti! En velik objem! :*

Lina2017….😊💝👶💐🌷🌺

Lina 2017 vso sreco ti zelim mocno stiskam pesti🍀🐞 Boki 81 vso sreco z spikanjem . No jaz prijavlas v leonisce upam da bom ujela se en postopek preden bo za odpis z leti hehe tko da grem do konca 😃

lina fejst stiskamo pesti.. bo ratalo.. kaj si imela prenos na 5. dan?

Oxi41 hvala🍀🤞
Lina držim pesti ti od ❤️🤞🤞🤞🤞🤞🤞
Nesmemo nikoli obupat, moramo biti vsakič bolj močne in da se podpiramo.
🐞🐞🐞🐞🍀🍀🍀🍀

dobrodosla boki..
vedno vec nas je bork.. 😉

lucky555 hvala lepa 😊

Boki81..toooooo..akcija:):)

OXI41…Superrrr si ..bravooo…dobro si se odločila …do koncaaaaa:):)!!

Lina2017…Kdaj testkaššš??

Jutroooo….
Oxy go go go Oxy go…
Lucky vedno mi t dan vstavijo..
Boki pikaj se z ljubeznijo
Bananca tam nekje drug teden …sredo po moje…
Bananca…Oxy…Lucky …Boki….in vsem ostalim ob takim mocnim navijaskim klubom mi more uspet..sploh pa sem res sedaj ta postopek najbol flegma…

Lina2017. ..😘👶💐🌷💝

Lina bo seveda bo mi vsi skupaj mocno mocno drzimo pesti res more uspet. Lep dan vsem

eno vprašanje imam, slučajno katera ve, ce imajo v mb tudi IMSI metodo pri ICSI postopku ?

Lucky555 – mislim da ga v MB IMSI-ja nimajo, le v GKLj ampak ga neradi delajo ker naj nebi bili razultati nič boljši, prav tako je za doplačat 325, midva sva ga delala, nič boljše, raziskujejo pa sedaj že boljše tehnike, ki jih imajo tudi v tujini, midva sva se zmenila 7 in 8 da so nama delali še to, vendar kljub vsemu ni rezultata 🙁

Banana2….. Oxi…. Lina… Hvala vam
😘💕🍀…. In evo 1.uz je že za mano čez dva dni bo 2.ul.z do takrat nadaljujem špikat se…. Vodilni folik. 12+ drugi so manjši…..
🐞💖💖😇 Srečno vsim puncama
Gremo zmagat
🤩💝❣️

New Report

Close