Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Ona123…oooooooooo..sicer ne vem katera si?? (Če so ti vstavili 2-potem vem,katera si!,Če si tista Črna mlada bejba (Tudi vem,katera si)..!(Al pa ta svetla k se skoz smejala )! ..ampak saj ni važnooo..:):)Važno je,da ne krvaviš in res ti želim ,da zagledaš plusekkk..oz..,da Beta na krvnem zraste do nebaa:):)Le sporoči…!!Meni ne kaže dobro..sicer krvavitev nimam več,ampak sem test delala danes iz firbca..in nobene črtice več..no..sam ena(hahaahha).Mah nimam kaj ..sem žalostna..:(Pa tako dobro je vse kazalo v celem postopku..!!
Bom v jeseni spet šla..
Lepooo bodi..in sporočiii..lepe novičkee..

2 ja, črna ja, mlada ne. 😊
Banana, samo krvni test je zanesljiv. Ne obupaj še! Pa hvala ker pišeš na forum. Meni full pomagaš, lažje čakam. 💪🏻

Ona123…jaaaa superrr..tii sii😊😊oooo..hvala tebi za vzpodbudo..
Ja res krvni najbolj pokaze..tko da👶👶 bos jutri vriskala😊
🌷💐🌺😊

Jutrooooo. Moji folkli v soboto 20 in cez endometri 8….
Linika caka sedajle na punkcijo…jeeeejjj

Lina2017…toooooo vidiss vse booo ok😘😘😘

Ooo hvala bananca…dobila 20 celic ne morem verjet vedno je bilo 12.
Kako si ti? 😙😙😙😙

Lina2017….wauuuuuuuuuuuuuu..hudoooo 20 celic😊😊…pa tiii si caricaaa..💐🌷
Uuuuu..to bo bejbijevv..👶..vesela zate zeloo..😘😘
Evo bo..poletje je tuu..soncek..morje..in misel na jesen..😊

banana2…kako gre? si šla na krvnega? ne obupat do konca!!!

Lina….bravo za celice….upam da se vse oplodijo.

za ostale držim pesti, da ste v redu!!!

Joj Oxi, res mi je žal zate! 😔😔😔 Ti pošiljam en močen objem! Drži se!

24+, žal mi je, da tudi tebi ni uspelo..😔 Tudi zate en objem! Mogoče bo pa sprememba okolja dobro dela.. Pogumno v nove boje!

Banana.. joj kaj to berem.. 😥 Pa tako dobro je že kazalo😞.. No, mi še vedno držimo pesti! Drži se in javi, kako bo šlo danes! 🤞🤞🤞🐞🐞🐞

Lina, čestitke za celice! Bravo! Držim pesti za čim lepši končni izkupiček! 🤞🐞

Ona123, pozdravljena in dobrodošla! 😉 Danes tudi zate držimo pesti za pozitiven krvni test!

vau lina, to pa je pridelek.. a si imela prvic dolg protokol?
banana, midve pa v jeseni v nove boje.. keri postopek je bil tvoj to? jaz, se imam 3..
za vsevki testkate pa drzim pesti.. 😉

Danes sem dala kri. Vrednost hcg čez 2900. Ultrazvok 3.7. 💪🏻

Ona123, čestiiitke! 🤗👶🤗

Ona123….oooooooo..Bravooooooooo Čestitkeeeeeee…to sta pa dvojčkaaa:))Visoka betaaaa…jupiiiii…:):)Uživaj v vsakem trenutkuuuu..in sporoči..,kako je bilo na UZ 3.7.,ki ga boš imela….:):)Pozdravčkiii:):)

Punce moje….

banana je dala kri samoplačniško,ker nisem šla v Lj.sem mogla delat in seveda beta negativna.

Tko,da sem se že naročila na posvet in dobila datum konec Julija in pol AKCIJA September/Oktober..:)Do takrat bom pa po mojmu skakala k opica…mogoče se pa kaj prime(haahahhahahahaha)..Hvala res vsem za vzpodbudo in vas berem še naprej.

Lina2017..Razturejjjj na transferjuuuu….:):)

Lina bravo drzim pesti . Ona 123 lepo nosecnost😊 . Banana ti si carica. Oxi vas ma tko rada da se vedno spremlja vas drzitese neobupajte in res vsem zelim pozetivne teste.

Oxi41… 😘😘🐳🚤🌷💐Ti si carica😊😊

Banana2 žao mije zate
💟🐞👑👑👑👑👑, ampak ne obupaj bodi še bolj močnejša za nivi boj. Lep vikend vsim puncama
❣️❣️❣️🍀🍀🍀

Banana2….žal mi zate,pa tako dobro je kazalo 😔😔 ampak s tvojim pozitivizmom ma da jeseni rata!!!!💪💪💪🤞🤞👍👍

Zdravo… zanima me koliko ste dejansko pocivale po prenosu zarodka? Hvala in lep pozdrav

Boki81 in quertzup..hvalaaa vamaa😘😘

New Report

Close