Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Oj banana nevem kaj naj recem glava boli noro ze od zjutraj sraufa vse znake na M joske so bili mal obcutlive danes popolnoma uplahnili . Lani ko sem mela zamrznjencka 9 dan dobila M tko da sem v strahu i napetosti zivce cisto na koncu. Vsem lep dan😊 Lina2017 se cisto mal drzim pesti . Zdaj nevem jaz pri ovulaciji na dan 0 imela endometrij 6,4 tudi meni se zdi da bil pritanek zdravnica rekla no ja bo slo.

Gwertzupš..Hvala za vzpodbudo:)Ja res mi ni jasno..kam se izloči?Ali razpade?Nimam pojma..

Oxi41..kar pozitivno razmišljaj.pusti znake..(men joške dol padle že zdavnej..se mi že potleh vlečejo..hahahahh)Nima to veze..res..sem prebrala,da ni to točen znak ..,da tud pol kasneje ratajo trde.:)Ma je res vse skupaj mučno…še dobro,da delamo se vsaj zamotimo…,drug teden oz.ta prihajajoči bo odločilen in bo kar bo..ma mora bitiiii:):)

Banana, meni so lani vstavili dva zarodka in eden se je prijel, drugi ne. Krvavela nisem nič, čeprav se eden ni prijel. Danes imam navihanega 7-mesečnega fantka.

Zivijo, da se jaz malo napisem,opisem kako je potekal moj 3 postopek oz.,2transfer.
Diagnoza naj bi bila prezgodnja menopavza, sicer stara 26let ampak ja…se pravi v tem postopku sem prišla do 7 celic,in 5 jih je ratalo v blastocisto 2 moruli, imela sem dolgi postopek kot že prej. V soboto 1.6.so mi vstavili eno blastocisto ker so bili resno prepricani da se bo prijela in ja super res se je, kajti se delala test nosecnosti ze ful kmalu ki mi je po 3 dneh pokazal – nato cez dva dni ponovim ker sem dobila izcedek najprej rjave barve nato rdece kar se je pri testu izkazalo da je bil pozitiven, vceraj naredim se enega ki je tudi cisto rahlo se pokazal vendar je ta krvavitev tako mocna da mislim da je bil spontani splav. Sem klicala tja in po tem kar sem jim razlozila moram se vedno jemati crinone gel ter cakati na ponedeljek 17.6.ko imam krvni test. Ne vem sicer zakaj bi ga delali,ali se to mogoce vidi da si bil nosec in kaj naj bi bil razlog da ni uspelo in ali mogoce ker si dajem se naprej crinone kot podporo nosecnosti je mozno da bi kar kmalu lahko ze dobila ponvno transfer kjer bi mi na novo vstavili? Kaj mislite ve?
Drugace pa seveda srecno vsem za + in vsem ostalim držite se enkrat mora uspeti.

Joj, Banana, močno, močno držim pesti, da ti rata!🐞🐞🐞🤞🤞🤞👶👶
Pa si še naredila kak test po tem, ko se je krvavitev nehala?

Noo evoo gaa punce mojaa prisel dan kot vedno rjavi izcedek…………. Kaj naj recem…. Caka se samo se menstra……. Ocitno…….. Takoo daaa nimamo kej gremo jovo na novo cez 3 mesece tko pac je kaj cmo…. 🙄🙄🙄🙄 Sem pa razmisljala da bi se prestavila v leonisce…… Tako da do takrat razmislim in grem v nov boj! Ne bomoo obupale babe zabe nenene!!!!!! 🤰🤰🤰🤰🤗🤗🤗

Nisem prepricana ali je bilo vprasanje zame postavljeno? Ce je, je takole, krvavitev se mi se ni koncala, oz.,zacela se je v cetrtek zvecer, petek rahlo tekla,sobota torej vceraj zelo tekla, v uri in pol krvavitev cez vlozek,hlace…danes se umirja..ne vem a mislite da bi naredila se kak test? Glede na to da je bil v petek res vidni črtici in vceraj si moral ze dobro pogledati da si jo malenkost se videl.

Kiddo..ja sem naredila še clear Blue(včeraj popoldne) un k pokaže križec ..in ja je pozitiven..tko,da samo vprašanje časa je ,,kako se bo vse skupaj..izteklo..si pa crinon gel ustavljam ,kot,da sem suha,kot poper(hahhahha)…držiiii pestiii..

24+…tako se govori..pridi k nam v Ljubljano v leonišče ..saj je tam naše zaklonišče..haha.Ja bomooo fajtaleee naprejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj……………….objemčekkkkk:)

Malinca Tinca…oooooo..čestitke..za navihančka:)Ja hvala za info..res zanimivo..kajne..pri vsaki se drugače telo obnaša..:):)Uživaj v materinstvu …pozdravček..:)

BM1..ja mislili so,da glede nato,da imaš test pozitiven poleg krvavitev vseeno nadaljuješ z vnosom gela do uradnega dne testa in krvnega.Takoo,da ne obupat..jaz sem v istem položaju..imela sem transfer 29.5 in sedaj 12.6 test,krvni 13.6..bomo vidli kaj booo..držim pesti zate:):)

Kakšen test imaš 12.6.?

Klop88…ja doma test nosečnosti.:):)pol 1.dan kasneje 13.6 so mi pa dali datum za krvnega.

A to je protokol? A jih nisi itak že nekaj naredila? [hashtag=nova]#nova[/hashtag]

Klop88…ja k sm 7.dan po transferju 5.dnevnih zarodkov izcedek dobila in pol 8.se mi kri ulila sem sla test delat..in ga pac bom tudi na dan predvidene M delala in tud na krvnega bom sla (🍌 bananin protokol..zih je za zih)
Ne bi testa delala ce ne bi imela krvi..
Sem si rekla saj ce bo negativen je to to in sem mirna.pa ni..in bomo vidli..
😘😘

Klop88…a ti si verjetno v Dravljah??

banana, ce bi slo za zgonji splav ti bi danes cb pokazal ze šibkejši plus.. meni je po ss cez 2 dni po krvavitvi ze pokazal malo manj mocan plus, pomeni da hormon izginja.. drzim pesti
lina nic se sekirat, meni je zdaj v zadnjem postopku tudi zvisala dozo v sredini postopka, ker folikli niso rastli, ampak na koncu pa sem imela najboljsa jajceca in najvec zarodkov v tem postopku..
meni so razlozili, da ce se eden od dveh zarodkov vgnezdi vseeno ne dobis menstruacije in se drugi izloci ven skozi nožnico.. to je itak mikroskopski mehurček.. pri ivf je lahko vse drugac, dosti punc za krvavi pa potem normalno donosi..

Lucky555..hvala tii:):) Uživaj..

oxi41..kako siii??

Lina2017..kakooo si??

No tudi pri meni vsega konec dobila sem M . Nic nemores tko je pac usojeno za me zgodbe konec leta so tu glavno da sem probala vse dat od sebe . Seveda bomo probali se naravno mogoc pa bo. Lepo se drzite punce navijam i drzim pesti za vse vas.

OXI41..:(:(:(Žalostnaaa sem zateee..in res si prava borka…in vem,da ne boš obupalaaaaaa…:)Sej vem ni besed,ki bi te sploh lahko v tem trenutku potolažile..,ampak vem pa,da nam bo enkrat uspelo…EN VELIKKKKK OBJEMMMM..:)

Banana, jaz sem bila s tabo na punkciji in et. Za enkrat brez krvavitve. Nisem pa delala nobenega testa. Čakam četrtek.

Oxi41 zelo mije žao
:-(( bodi močna bo pa drugič ko najmanje boš pricekovala
🍀💝Punce bodite borke, močne in hrabre ne glede na slabe novice. Če rabite se izjokajte tisti slabi moment in potem dajte si smejat povejte same sebi da boste naslednjič zmagale bodrimo ene druge 🤞🤞🤞🤞💕💕💕💕 Življenje je pač takšno veliko imamo uspona in padova držite se
🌼🌼🌼❣️❣️❣️❣️❣️

New Report

Close