Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Ma evo jaz sem danes 3. Dan po et… Jaz dan prenosa ne stejem… Vceraj srm bila malo vec na nogah in sem imela zvecer krce v maternici danes jih imam se vedno na momente ko sem na nogah… Tega prej ni bilo nikoli… Joske me bolijoo tako kot vedno in lahko samo upam da ne bo tam od 5. Dneva daljee uplahnilo pa izcedek itd…. Upam da vsaj do testa zdrzim…. Pol pa sevede se naprej…. Ampak zdej booo to tooo!!!!!!! Letsss gooo bejbikeeeeee……..!!!! Je see kar dolgaa do testaaa🤔🤔🤔🤗🤗🤗

24 +…
Oxi41..
Super sem…zaenkrat še BELINA:):)Sem pa v službi dopoldan in pol nimam sploh cajta študirat na razne simptome.K pa domov pridem sem pa full utrujena in že zvečer s kuram spat hodim no malo kasneje okoli 21.00 ure sem v globokem spancu.Upam na najboljše.No 6.dan je že skoraj mimo in res res res upam,da bo tokrat uspelo..,ker ,če ne ..Bom zelooooooooooo žalostnaaa:(

Banana, Oxi, 24+, kako ste?? 😉 Malo še, pa bodo testi? Js ful navijam! 🤞🐞👶🤗

Lina, kako gre pikanje?

Upanje in qwertz.., kako sta vidve nosečki? 😊

Kiddoo…mah…jest včeraj 7.dan po transferju (14.dan od STOP inekcije)zjutraj črn izcedek..in pol grem na šiht vsa obupana ..oddelam in po službi grem v lekarno po test(kao ,da ga naredim ,ker itak ne bo nič..!Še vedno izcedek..,naredim popoldne test in pokaže pozitivno(kvaaaaa..nisem mogla verjet),ampak ,kako naj se veselim,če pa imam izcedek??Kaj to pomeni??Pol danes zjutraj 8.dan po transferju naredim na prvi jutranji urin ponovno test in spet pozitiven.Čez cel dan imam ta izcedekk??Ampak itak nimam ,kaj naredit..,kot,da potrpežljivo čakam..,kako se bo vse skupaj odvilo..test imam pa uradno 12.6..,tko,da ja to je to..nimam sploh karkol za nardit..res ne..sam bojim se ,da se bo ulilo,kot iz škafa..

Kako si ti kej Kidoo Naša??

oxi41..kako si??

24+..kako si??

Punce ..kako ste??

Kateri test priporočate?

Banana2 ne obupaj verjemi da to bo to
🤰Pri vsaki zenski je različno nič hudega za izcedek neskrbi lahko se smejiš in lepo grej se naprej
Oxi kako si
24+kako je
Kiddo kako si
Tudi drugim puncama drzim pesti.
Jaz cakam na M in bom spika, spika to bo proti konu meseca…

Bananca drzim pesti mocno. 24 tudi za te. Pri meni nic novga nobenih znakov. Od gdaj sem vstala me črvici obcutki kot prihaja M tko da mesani obcutki tko da samo cakam kaj bo. Babika 18 se mal i spika spika. Kido hvala da sponis za nas vsem vam zelim lep vikend

Ooo Banana, plusek maš! 🤗👶👶🤗 Izcedek je lahko tudi znak vgnezditvene krvavitve. Temna barva pomeni staro kri. Močno držim pesti, da je to to!👶👶🤞🤞🐞🐞
Oxi, ja te popolnoma razumem, to čakanje je že tako ful mučno, potem nam pa še znaki nič ne pomagajo pri tem, ker so lahko tudi v primeru uspeha čisto enaki kot pred menstruacijo, lahko jih sploh ni… ipd. Res navijam zate, da se menstruacija tokrat ne prikaže! 🤞🐞

Boki, super. Malo še, pa boš tudi ti v akciji! 😉

Klop88, jaz sem imela ponavadi doma kar first sign lističe, potem pa vedno še clearblue na zalogi. Kadar je bila na first sign rahla črtica, sem potem vedno preverila še s cb 😊

Drugače pa sem jaz super. Dete zaenkrat pridno raste, ravno ta teden sem imela v porodnišnici še en dodaten ultrazvok.🤗 Aja, naš pingo je deklica! 💜👶💜

Vau kiddo bo imela punčko 😁. Čestitke.
Banana2 čestitke tudi tebi. Se spomniš ko sem tudi jaz pisala da imam črni izcedek? Sicer sem ga imela drugi dan po punkciji, pa potem še malo. Ampak plusek je pa bil pravi. Tako da bodi pozitivna!!!
Komaj čakam da še druge napiše te da ste zagledale pluske.
Jaz sem uredu. Slabosti so minile. Včeraj sem imela pregled in tudi UZ. Tako da je vse uredu.

Punce..hvala za vzpodbudooo😘😘

Kiddo…oooo punčko imaš. ..joj kako lepooo in zeloo sem vesela zateee💝👶🌷🌺

No meni se je danes zjutraj ulilo kot iz skafa..tako da sam lahko molim..da je sploh kaj za upat..bom vidla oz.testkala ko se krvavitev umiri.😥😥😥😥

Kiddo wauuuu lepo punči bo čestitkeeeee
💕💝
Banana2 neobupaj 🤞🤞🤞
Upanje lepo čestitke
Lep vikend vsim puncama
😉🤸‍♀️😊

Boki..hvalaaa ti..:)

Upanje2…zelo zelo zelo vesela zate ,da je vse ok in,da lahko končno zadihaš z polnimi pljuči:)Uživaj vsak trenutekkkk:):)

Hvala banana2. Tut tebi bo uspelo bos vidla. 🤗👍

Ohooj puncee mojee… Evo pri menii je se vednoo vse ok zaenkrat see borim z najtezjimi dnevii….pri meni se je vedno pojavil izcedek 5 ali 6 dan… No danes smo ze 7 dan en teden od prenosa jupiiiu se en tedeeen upam da zdrzimo in test naredimo!!! Hihihihi…🤗🤗🤗🤗🤰🤰🤰🤰🤰🤰

Ohooj puncee mojee… Evo pri menii je se vednoo vse ok zaenkrat see borim z najtezjimi dnevii….pri meni se je vedno pojavil izcedek 5 ali 6 dan… No danes smo ze 7 dan en teden od prenosa jupiiiu se en tedeeen upam da zdrzimo in test naredimo!!! Hihihihi…🤗🤗🤗🤗🤰🤰🤰🤰🤰🤰

Pozabila sem napisati da sem imela prve tri dni po transferju ful krce kot da se bo ulilo iz mene….. Poteem so se krci umirili in evo ga glava me zacela bolet… Bolela me je dva dni natoo so sledili se vecji krci…. Joske so pa tko tko… Vedno do sedaj sem imela tako da ce me. Je zacela glava boleti ali so me joske prenehale in so ratale cisto mehke je bilo konec se pravi dobila sem takoj izcedek in pocas menstro…. Noo sedaj je pa z joskami malo drugace in sicer so bolece bile. Do vceraj ampak so se vedno na dotik rahlo bolece in so bolj polne… Trdee… Niso mehke in prazne…. Tako da sploh ne vem kaj naj si mislim glede na vse te znakee ki so dejansko bili identicni prejsnjimi ko je bilo konec… Sedaj pa nisem obupala ker se vedno ni izcedka in lahko kaj preseneti hihihi…. Drzimo pestii za najboljse!!!!! Jupiii… 🤰🤰🤰

Bananca ne obupat mocno drzim pesti za . Kido Upanje kr tko naprej zelo sem vesela za vaju 😊 24 tocno tko kot si napisala je vedno pri meni sam zdej ko zaprznjencki i nestimuliran postopek cisto vse drugace sraufa me ze od vceraj ce vse kaze na M tko da cisto sem zgublena glava bolet zacela. Sploh niti nebi upala testa delat nikoli ga nisem teti dni do vtorka so za me tko mucne fajn se da nasih hodim saj zamotimse .

Kido….joj jaz imam ta zadnji postopek res probleme. Folikli mi ne rastejo ravno hitro. Imela sem gonal in sedaj imam menopur so mi vmes zamenjali…groza endometri konaj 5. Pikam pa se ze 14 dan z gonalom oz menopur…res me je vrglo se nikol ni bilo tako… v ponedeljek zopet uz in pol verjetno stopka..kar bo bo..

Bananca zal mi je…

Vsem ostalim cestitke in drzim pesti za vse nas

Hello..😊😊

Lina2017…bo bo vsi foliklcki bodo lepo zrasli in debelina sluznice tudi dobila svoj lep močan ovoj…😘😘
Oxi41…in 24+…odlicno vama gre..danes imata že 8.dan bravoooo..uspelooo vama bo..😘😘
Men se je krvavitev umirila..tko da sm jo imela 1,5 dni ..nimam pojma al je bla M ..ker krcov nobenih nisem imela(ki jih ponavadi imam)tko da Crinon gel si se vedno in si bom do uradnega testa 12.6 not dajala(zih je za zih a ne😄)
Tako ,da pojma nimam kva se je zgodil mojim dvema pikicama..
Me pa zanima kako se izloči en zarodek ki se ne prime?drugi pa se bi prijel?
K recimo sm že slisala od punc ,da so po 2.vstavli in se ji je samo en prijel.Ni pa imela nobenih krvavitev ?
Kje je pol zarodek,ki se ni prijel??
Hvala in lepo nedeljo vam želim vsem😘

Banana2….suuuper.drzim pesti ampak tole mislm da bo ratalo!!!!meni je na akupunkturi rekla da sta maj in junij najboljša za plodnost tko da ma da rata! 😀sam res….mene tut zanima kako se drugi izloči če se samo en prime….jz nism mela do zdej se nobenih krvavitev sam dvomim da to pomen da sta se oba prijela 🤔🤔

Lina…ne obupat.jz sm mela na prvem in drugem tok slabo da mi skor postopek ustavil.potem mi pa terapijo zamenjal in sm mela na koncu 6 enako lepih …6 oplojenih in lepih na 3 dan.tko da nikol ne ves kaj bo na koncu,samo ne obupat!

Oxi & 24+….se cist Mal pa sta na cilju 😁🙃

☀️

New Report

Close