Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Hvala punce🤗😁

vauuu mega, same dobre novice, vse srečke nosečke. Čestitke.
Zgleda, da zdaj ni več vprašanje katera bo imela + katera -, ampak sam
še al bo en ali dva bebe 🙂
Pri meni se komplicira (kot vedno !!!) naj bi začela delat ovulacijske teste za prenos zamrznjenčka, a žal moram korak nazaj, ponovno na histeroskopijo, ker imam baje polip in bedno, ker pol so počitnice in bo jesen. Kar ne morem več čakat in skoz čakat,..
Bom pa medtem spremljala vaše + + + +
oxy kdaj imaš ET ?

24+ in 0xi41….Danesss je vajin dannn…razturajtaaa na prenosuuuu..in bejbikeeee gredo z vama domov….jupiiii…objemčki,pozdravčki…..:):)

Jaaa, 24+ in Oxi, danes sta pa vidve na vrsti! 😊 Imejta lep transfer!👶👶🤗 Bo lep dan! 😉

Upanje superca tko naprej😙 . Babika18 danes sem imela et tko da grejem 🐧🐧. Kido Banana hvalaaaa vam evo zdej pridno greem 24+ kako kaj punce vsem lep vikend zelim zdej oxi caka caka v upanju da se docaka +

Evoooo bejbikeee jst tud grejeem dva bejbijaaaa zamrznjenckov nimam ampak sej jih naumo rabil ane… Tedva sta zdej pri meni na varnem jupiijiii😍😍😍😍😍😍😍🤰🤰🤰🤰🤰🤰

Super oxi41 in 24+, zdaj pa bo boste vidle punce. 🤞🤞🤞

Suuuuperrrr 24+ in oxi41…..držimo pesti za vaju!!!! 👏👌👍🤞🤞🤞

A zdej vsem sam se po 2 dajejo? 😂😂to bodo sami dvojčki 👶👶

Kakšna pa je verjetnost da se ti dva obdržita? 🤔🤔🤔

🌈

24+ IN OXI41…wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..babike našeeeee:):)
No pa sta PriTWINSALI do svojih pikic…Doubleeee Loveeeee:):)Ma kake srečnice smo …zdej vse po dvojčke….

Gwertzu….Ja glih taka možnost k pr enmu:):)Ti imaš tudi 2.bejbija a ne??

Ja sam smo res srečnice 😊😊😊

Ja men je Res tudi dal kr dva….sama se nism mogla odločit 🤷‍♂️😂😂 on pomoje res raj kr dva da….da je večja šansa.

mam naslednji teden prvi UZ pa bom vidla al je 👶 ali 👶 👶

Zdej si hodim merit hcg če se kaj da iz tega ugotovit…pa seveda da vidm da je vse ok….babe nore 🤭😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Kako si ti?se Mal…se mal…. 💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️

Ooo punce! Sami dvojčki bodo! 🤗 Lepo! 😊 Držim pesti!! 🐞🤞👶

gwertzui..oooo…super..ti srečnica ti:):)Koliko pa si imela betahcg prvič in koliko v nadaljevanju..*Da vsaj približno vem..kako to raste,če sta dva bejbija..

Jaz se počutim visoko nad oblaki..no sedaj..upam,da tako ostane in kmalu ne padem na rit.(hahahh)Še malo.še maloo..

vidim, da bo v bližnji prihodnosti večja gužva na krvnih testih, kot na npr. na punkcijah 🙂
držim pesti !!
Morda katera ve, če je možno da vi istem ciklu naredijo histero in ET ?

Banana2….ne vem sicer Kok ti HCG natančno lahko pove a je eden al sta dva.punce na SLO.forumih pravijo da ne dost….na tujih se pa veckrat omenja če je višja vrednost da je večja verjetnost multiple nosečnosti.tko da treba bolj za rezervo vzet…važno da se ti podvaja na 48-72h.

Jz sm mela tako:
14 dan po punkciji test +
16 dan po p. Hcg 510
18 dan po p. Hcg 1380 (+170%)
20 dan (5 tednov pri meni) Hcg 3490 (+150%)

☀️☀️☀️

guertzup….uuuu..hvala za izčrpen odgovor.
Kako to misliš 14.dan po PUNKCIJI??A to 1.teden po transferju??Si delala test?A na 3.dan prenosa zarodka ali na 5.dan prenosa zarodka?

Ja jz sm mela punkcijo 11.5….transfer 3dan na 14.5…test pozitiven 25.5 ( Res sicer reče 2 tedna po transferju)…14 dan po transferju sm mela beto že čez 500 kar je kr visok (od 40-50 dalje je nosečnost).

Ti si pa dober teden od punkcije a ne?

guertzui…aha..štekam.Mela sm punkcijo 24.5 in transfer 29.5 ..zdej čakam..12.6 mam test za nardit..Tko,da gremo v 5 dan..jupiii.Hvala za infoo…

Oxiiiii kakooo si????? Bananaa how are you?????? Gremo bejbeeee se mall pa bomo testkale 😂😂😂😂😂😂😂

24 vredo sem zdej sem kr sproscena😊 bol napeto bo pri meni od petka do vtorka . 24 upam da si ti dudi ok banana se mal drzim pesti. Lina kako kaj spikanje si ze bila na kakem uz. Jaz znake tk neiscem kr zaspana itak skoz i lacna ni vazno sem v postopku ali ne haha😆😂 moj mi danes vitamine kupil za nosecke me prau sokiralo kr res nocem razmislat velik o tem jutri grem delat upam da hiter mine ta teden. Punce drzitese pa piste kaj brez vas tko dolg cas😉

Pozdravljeni kako ste kaj Banana 24+ kako pocutje. Pri meni nic sprememb kot da nic ni 😕 sem cisto pozabila dan et steje ali ne . Lep soncen dan vam zelim😊

New Report

Close