Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Čestitke banana2 za dvojčka😁. Držim ppesti da bo plusek👍👍👍👍.

Puncee..hvalaaa..jupiiii:):)

Kiddo..ne nič zamrznjenčkov.Iz 12.celic je Bilo 5.zarodkov in 2xblastocista vstavili.Tisti trije pa so rekli,da nima smisla zamrzovati,ker ne napredujejo več.Tako,da nimam zamrznjenčkov.
Nezrelih je bilo 4.celic in 3.celice triploidne. Tko piše na listu..odpustnici:)

Jupi ja ja jupi jupi ja ..banana 2 notri ma:):)Življenje je lepo ,če ga ŽIVIŠ:):)

hvala kiddo.. zdaj bo itak ok, meni je rekla dr. da brezveze sploh razpredat zdaj za prvi splav.. neka napaka je ze morala bit, da je slo..
banana lepo grej pikici.. 🤗

Qwertz… Nimam pojma naceloma je lepo delal punkcijo sam ne vem ocitno sem bla jst bol obcutljiva da sem koj krvavela se nikol do zdej tkoo krvavelaa…. Zdej ne krvavim vecc vse je okej tud boli me nic vec nee….vglavnem pocutjee supeer in komaj cakaam sobotooo da slisim kaksno dobro novicko… Upajmo!!!

Ali mogoce katera ve, ce dr. Res poklice v primeru da bi videl da zarodki nebi docakali 5. Dneva??????

Banana jupi lepo grej pikce😀 . Vk17 posiljam ti en kup dobre energije upam da si vredo😙💖 24 + nisem pri Resu a sem prepricana da bi klicali samo pozetivno do naprej.

Hej punce…ima mogoče katera podobne izkušnje po jemanju dabrostona..čuden kovinski okus po ustih..sem po transferju zamrznjenčkov 2 dan…
Hvala

O bananca to lepo grej svoja dvojcka seveda bo uspelo…

Lucky ja nekje 6 do 7 tednov sem cakala po ss na m..

Ostalim zelim dobre transferje…

Qwertz..seveda bo uz ok bos ze dibila slikico…

Juhuu punce poletje bo kmalu tu in vsem nam bo ratalo da bomo ugledale pluske in slikice ba uz…tako pravijo. Leto 2019 je leto ki naj bi bil zelo plodno po kitajskem horoskopu..

Upanje, danes imamo pa tebe v mislih! 🤗 Imej lepo nuhalno! 🤗👶🐞🤞

24+ in Oxi, samo še enkrat spat, pa gresta po svoje bejbije! 🤗

Lina2017..hvala:):)Kako si ti kej?Nadaljuješ z špikci kajne?se vredu počutiš?

24+ in oxi41..komiii čakam jutri ,da sporočita kako lepo grejeta svoje pikice…v mislih vedno z vama..:):) Naredile boste OTVORITEV JUNIJ 2019 (Wiiiiiiii)

Hvala Kiddo.🤞🤞🤞Kako si ti kaj? Kako se počutiš?

Hey bananca…js sem ok. Pikanje poteka ze 15 dni ok. Nisem volkodlak se upam da tudi ne ratam hihi. Se enkrat toliko pa bo ze stop..mogoc kak dan prej hihi. Ti pa le grej dvojcka in bodi sproscena ker to je tooo..

Upanje2…..aAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..zdele sm se spomnilaa…danes imaš NUHALNOOOO!!Srečnooo.in sporočiiii

Upanje, jaz sem vredu.😊 Zdaj v drugem trimesečju je počutje res že boljše, nekje po 14. tednu so se tudi slabosti počasi umirile, kar je res fino.😉 Kako pa se ti počutiš? Ti je fejst slabo?

Meni se je tut slabost umirila, kaksen dan pride spet nazaj. Drugac pa ni panike. Ja babana2 nuhalna je danes, moj dan d😁.

Jeeeeejjjjj jutriiii po bejbiiijaaaaa
🤰🤰🤰🤰🤰🤰👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶Danes sem ze posteno nestrpna….

Neeee,vsee bo kul. Reškotu bo zihr dogajal k ob sobotah je bolj mir pa ni gužve. :))))

vse bo ok!!! edino odločit se morš ali 1 al 2. :))))

No da vam javim. Danes sem dopolnila 3 mesece nosečnosti in imela nuhalno, ki je bila več kot uredu. Dojenček se je non stop z nogicami odrival, mahal z rokicami… Vglavnem punce splača se vstrajat. Držim pesti za vse.

Jeeej, Upanjee.. kako sem vesela zate! 😁🤗👶😁 Super! 🤗 Sem cel dan mislila nate in čakala na tvoje novice..😊

Upanje2..toooooo..bravoo si pozitivka in vztrajala do konca..in želim ti vse najboljšeee..še naprej..:):)

New Report

Close