Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Upanje2…kako si ??Še malo pa nuhalnaaa kajne?31.5 ??Počutje?

Oxi42 hvala za informacije.. vse kaze nato da jo bom dobila danes ali jutri 😫 no upam da mi rata vseeno zaprosit za junijski termin ker se mi res za malo zdi teh par dni🤞🤞
Kdaj je pa ivf zaprt? Delajo poleti ali ne?
Kako je pa v primeru uspesnega postopka v juniju… julija grem pa na pocitnice… so kaksne omejitve? Pa letalo? Joj sploh nisem razmisljala o tem.. ❤🍀

Kiddo hvala. Ja v petek mam nuhalno in sem čist živčna. Drgač pa skušam bit pozitivna in božam trebušček ipd. Sicer mi je pa še zmeri vsake toliko slabo.
Držim pesti za vse punce, ki drvite proti pluskom. 🤞😁

Banan2 maš dober spomin. V petek bo pa moj dan d. Počutje je tut ok. Tako kot mora bit.

Punce moje pikanje je ok sem 12 dan pikanja se nekje 15 dni pa bom gotova juhuhu…

Lucky jaz sem direktna vkljucitev…kar reci da ne preneses kt jaz sem tudi pa so mi ugodili.

Quertz….juhu cestitke dojencek je tu…

Bananca petek je tvoj zadetek…

24 jej sobota je kot nalasc za zdravega otroka…

Oxy upupup hura kmalu bo tvoj eskimcek doma….

😍🔝➕➕➕🐞🐧🍼💓💓💓

Lina2017….ooooooo..pridna si fulll..bravooooo..še malo do ciljaaa..:):)Jupiii.

Jaz imam jutri 29.5 v sredo ob 11.00 uri na 5.dan transfer(me prav firbec matra ,kakšen bo končni rezultattt….eeeeeeee…komaj čakam.!!…Še 1.nočka in Banana se na kliniki pofočka. Celice se oplodile banana zarodek bo dobila.Vsa srečna bo domov odšla in mučnih 14.dni bo čakala.V mislih ,da se vgnezdi bom molila,da otročka čez 9.mesecev bom povila:):)

hahahahhaha kake maš…..faca 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

držimoooo pesti za jutri!!!! :))))))

Lina se mal se mal jupi. Banana ti si en kup dobre energije more ti uspet 😊 . 24+ skupaj bomo odstevali teh mucnih 14 dni no jaz odloclas da soboto nedeljo ponedelek bom doma v vtorek bom sla delat kr doma sem samo nazivcah cicam i cakam kot butel v sluzbi se saj zamotim. Lep dan 😄

Jupiiii banancaa se pofockala bo 24+ tud soboto docakala bo….. Haha vglavnem vsoo srecooo jutriii drzimo pestiii da boo cim boljsi rezultat tudi potem cez 14 dni… Jupii jejj oxiiii sobota naju cakaa nasi dojenckii naju cakajoooo ma jaz sem doma od vceraj pa se cel teden bom se vedno krvavim ker je na punkciji masaker naredu od mene haha…. Pol v ponedeljek pa lepo na siht da se zamotim….hihihi

vsem, ki vam je uspelo čestitke.. za ostale bananco in druge pa mocno stiskam pestke.. 🤗
lina kdaj si ti dobila menstruacijo po SS?
Jaz sem mela SS v 6 tednu in mi zdaj ze zamuja 3 dni.. občutek pa identičen kot takrat, ko je bil plus.. kot da je glih prisla, ampak je ni.. ce nebi imela tako slabega spermiograma bi ziher narefila ze test.. 😂

Baanaanaa, danes je tvoj dan! 😁🤗 Srečno! 😉🤞🐞

Lucky, jaz sem po prvem ss na menstruacijo čakala več kot 45 dni, pri naslednjih treh sem jo pa dobila nekje po enem mesecu, ampak jaz imam tudi drugače daljše cikluse, trajajo tam okoli 32 dni.

Punceeee:):)

Hvala vam za leppe žellje,..:):)
In,danes je moj DAN ,dan ,kot iz sanj:):)
Bo ,kar bo,kajne ?..gremo čez faze in ta je predzadnja in pol še 14.dni do testa..aaaaaaaa..
Najrajši bi se v preprogo zavila in poselotejpala..,za 14.dni(hahahahhaha)Al pa še boljš,če bi vse lekarne za 14.dni štrajn nardile..(hahaah).Ampak mi mamo to.:).Pravjo,da gre v 3.rado…pa v 4….no pa zdej v 5..(pa bo sugurno šlo)Važno,da fajtamoooo naprejjj…!Ma sem pametna..a ?A že na wcju..2x bla..ahhahahah.Joj kolkrat bom šele do 11.00(hhaahahah)strahci,močna želja,upanje in vztrajnost..go go go..puncee:):)
En lep dan vam želimmm…:)

hvala kiddo.. ja jaz tudi imam cikle na 32 dni.. zgleda, da res rabi svoj cas, da se porihta vse nazaj na svoje mesto..
banana drzim pesti, javi ko bos grela pikico..🤗

banana2…….držim pesti zate naj se vseh 9 oplodi pa nej ti kr 4 vstavijo pa je. ;))))))))

Wuhuhuhuuu, prišla malo pofirbcat kaj se dogaja in vidim, da so taglasne babnice spet tu 🙂 Edino JonaKlara še manjka, iz med tistega obdobja, ko sem jaz vstopala v postopek in vsak dan brala “novičke”.

Moja trebušček lepo raste in sm že vstopila v 31. teden… FINALE 🙂 Moja nosečnost po ICSI potekala brez težav, tako da trkam, da bo šlo še naprej do cilja tako! IN DRŽIM PESTI ZA VAS!

kiddo se eno vprašanje, kaj so ti ugotovili vzrok ss?
verjetno so ti naredili tudi genetiko?
super, da je zdaj vse ok..
inti, tebe se spomnim.. kako lepo slišat za srecne konce..

Punceeeee😘😘😘

Banana ima 2.bejbikiiiii…jupiiii..dvojckaaaaa .vedno želela. ..
Vesela doooo nebaaaaa😍😍😍

Juhuhu, banana!! 🤗🤗🤗 Super! Zdaj ju pa pridno grej!👶👶 Fuul držim pesti, da se lepo vgnezdita! 🤗🐞🤞 Je tud kaj pingotov ostalo?

Lucky, pri meni žal niso ugotovili vzroka za spontane splave. Po tretjem sva sla s partnerjem na genetiko, kjer se je izkazalo, da je vse okej, noben od naju nima kakšne translokacije genov ali kaj drugega. Jaz sem bila na imunoloških preiskavah, pa na preiskavah za trombofilijo, antifosfolipidni sindrom, ščitnico.. vsi izvidi so bili bp. Po četrtem splavu so na genetiki pregledali tudi plod, kjer se je izkazalo, da je bila v tistem primeru kriva povsem naključna genetska napaka (trisomija 13).. tako da midva zaenkrat nimava odgovorov, jih verjetno tudi nikoli ne bova imela, ker smo zaenkrat izčrpali vse diagnostične možnosti vsaj v Sloveniji. Zdajšnja 5. nosečnost zaenkrat poteka tako kot mora, trenutno sem že v 16. tednu in srčno upam, da bo še naprej vse okej. Edino kar smo pred tokratnim prenosom naredili drugače, je bil scratching pred prenosom.

banana2….držim pesti za dvojčka!!!!!! :))))))

Meni so tudi dali dva v varstvo in tudi upam, da sta se oba prijela. 🙂 bom pa zvedla šele čez 2 tedna na prvem UZ.

Pozdravčki vsem

24+….ti si pri Rešu a ne? ja kaj mu pa blo? ajej. :/

New Report

Close