Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Lucky…kar sama reci. Meni je Mlakarjeva rekla zakaj nisem ze prej rekla pa da naj kr predlagam pa naj tezim kaj bi se mela..res je super..

Lucky…gdaj pa gres sedaj v postopek? Jaz jutri zacnem nadaljevanje pikanja se z gonalom.

Lina2017…uuuuu..si pa pridna..lepo nadaljuješ .too..maš too..:):)To bo velikk plusek..
Ja frizurca delovala..sej na kakšen tatu z dojenčkom..sm tud pomislila..hahhhhaahhaha(ma ne hecam se.)…
Življenje je lepooo..,če se smejiššš:):)

Bananaaaa toooo bravoooo 😊 ne sama sem bila vceraj od 8 zjutri pol nismo vidlis bomo pa z vozickami sli na kavico😉 Lina kako gre spikanje. Drugace punce neobupat jaz ih stejem 42 let sem penzioner proti vam haha😂 pa se kr vztrajam. Ni danes sem dila na uz folikl 18 endometri 8 tko da jutri spet uz ko bo ovulacija grem po svoje 🐧🐧. Vk17 si cisto skrila imam te v mislih 😚 qwertzuiopšđ kako kaj pri tebi drzim pesti za vseh. En lep soncen dan vam zelim vsem drzitese punce i neobremenjujte sebe z leti mi se vedno mlade pa lepe in vse bo ok. Lep dan

Oxi41…aaaa..pol se pa nisva vidle..jest sm okoli 9.00 ure uletela.:)Ja kva si stara..dej dej..sej veš BOLJ STAR BOLJ NOR..Tko je gremo za tabo..in bravooooo..za pingoteee…ki te nestrpno čakajo,da jih tvoj trebušček ogrejeee….wiiiiiii…jupiiiiii..Bomo vozičkale…100%%

oxi41 – jah kaj pa čem, nimam kaj dost za povedat, pršla je gospodična lepo na obisk po planu.

banana2 – evo me, kaj čem rečt, tako mamo. pa sploh nisem žalostna, samo še jezna 🙁

Držimm pesti, da se tebi banana lepo oplodijo tebi oxi, da se čimlepše vgnezdi 😉

glede štetja postopkov .. bila sem v enem postopku v LJ v katerem na Gonal F nisem odreagirala in je bil prekinjen. Večina pravi, da se taki postopki ne štejejo, ampak bolj ko se bližam šestemu postopku bolj rabim vedet kako je stanje uradno.
banana … ti zdaj sam študiraj koliko ti jih vstavijo. Meni se nikoli ni zgodilo, da bi imela več celic kot so mi namerili foliklov
oxy ti tud moj klub 🙂
bosta pred mano zagledale +, jaz cca 2 tedna za vama in vse vozičke pred mano pokupile 🙂
Vsem srečno!

VK17….Ma sem tudi jaz JEZNA KO PES..ma res ni ferrrr..,da ta lislica menstra..mora tkole nagajat.Jaz sem si rekla,da ,če zdej ne bo ratal..pol se vpišem na BOKS in sam boksam boksam boksam..(pol se pa zboksamo in Draga moja gremo naprejjjj v postopke..moramo fajtat…do koncaaaa…:!Res ti pošiljam en velik objemmm ..in res si nam VZGLED IN CARICA..!!

VK17….ful žal da ni ratalo.😞 Sam upam da ne boš obupala…kar mislm da ne bos.💪💪🤞🌈

Banana2….boks se sliši super.dobra ideja 🙂👌

Lina….upam da ti gre spikanje v redu in da ni preveč bolece

Tudi jaz sem danes dočakala menstruacijo 🙁 Grozno je. Komaj čakam pošto za zamrznjenčke.

Vk17 in prah, res mi je žal, da ni uspelo..😔 Držita se in ne obupat!
Vk17, morda pa bo dala genetika kakšne odgovore za naprej..

Zivjo.. tudi jaz se vam pridruzujem.. za mano je prvi neuspesen postopek. Imam pa eno vprasanje ce mogoce katera ve.. v petek imam narocen termin, kjer bom dobila novo napotnico za novega zamrznjencka (po vseh verjetnosti bom imela spontan postopek ker sem ga imela tudi prvic). Zanima pa me kaj se zgodi ce menstruacijo dobim npr v torek, v petek dobim pa napotnico.. ali se vseeno lahko prijavim za junijski zamrznjencek ali moram pocakati na novo menstruacijo? V vsakem primeru si narocen 10dan cikla kajne? Naceloma nebi smelo biti tezav ce je mentruacija 2/3 dni prej? Hvala ❤ stiskam pesti za vse nas 🍀🤞

beda, žalost, bes, razočaranje, nemoč … cel mix občutkov, k vidiš, da spet ni uspeha.
Nazadnje sem imela prenos dveh zarodkov in je bilo razočaranje veliko.
Vsem, ki uspe spontano se sploh ne zavedajo sreče.
Ne bomo odnehale!

zal mi je vk in prah.. 🤗
lina, jaz grem baje konec avgusta v postopek oz zacetek septembra.. odlocila sem se, da brez kontracepcije.. pac na sestanku bom prosila, ce lahko imam direktno vkljucitev.. nevem, ce bodo dovolili, ampak poskusila bom..

Zdravo punce,

Meni je pa učeri kočno en CB pokazal + drugi pa 2-3 tedne….mal sem sicer še v šoku pa na trnih do prvega pregleda ampak pozitivno naprej.

res upam in držim pesti še za vse vas.

banana2…kako gre? jutri imaš prenos a ne?

prah….žal mi zate. držim pesti za zamrznjenčke

Čestitkeeee za plusek!!!!!! 👍

Vk17 objemcek poljubcek zdej sprosti se pozabi na se sej probi in mogoce bo uspelo naravno sam obupat nesmes prah tudi tebi objemcek vse bo ok punce moje zlate. Cestitke za pljuske naj se lepo rastejo naprej. No pri meni folikl pocil tko da v soboto 1.6. Imam prenos veliko upov si nedajem kaj bo bo , moj kupil 35 testov za ovulacijo tko da ce neuspe bomo naravno probali kok se bo dalo vazno neobupat. Flouer2 ti takoj ko dobis napotnico pet v spreemno i lepo ih prosi bojo sprijeli mene vedno razen ce je fulll guzva sam mislim da bojo. Banana se mal se mal.😊. Lep dan vam vsem zelim

Evo punce za menoj je punkcija…. Izplen je isti kot v 3. Postopku in sicer 7 celic…. V soboto imam transfer tako da lahko samo drzim pestii da bodo so sobote mocniii mojiii bejbijii pa da jih pogrejeeem za 9 mesecev
😎😎😎🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Quertz… Juuuhuuu! Čeestiitkee za plus!! 😁🤗😁

24+, bravo za pridelek! Držimo pesti, da bo čim več zarodkov! 🤞🐞😉
Oxi in 24+, na isti dan imata transfer. Bomo lahko fino navijali za pluske! 😉

Banana, dvakrat greš še spat! 😁🤗

Upanje, ti imaš pa ta teden nuhalno, če sem si prav zapomnila? Držim pesti! 🤗🤞

Prah…res mi je žal zate in vedo ,da bomo slej,ko prej ugledale..plusek:)En objemček tebi:)

Ja punce hvala za vzpodbudooooo:):)Še 2x spat in na TRANSFER..Joj skoz mislem na njih..jim pošiljam signale,da bom lepo skrbela zanje …pleaseeee vesoljeee ..!!:):)

gwertziuu….Čestitkeeeee srečka nosečkaaaa:):)Jupiii..uživaj v vsakem trenutkuuu..ne misli na slabe stvari,ampak na lepee in prihodnost,ki te čaka z dojenčkom…jupiii

24+ in OXI41….toooooo…bravooo..navijamm za vajuu..SOBOTA bo kmalu tu:):)

New Report

Close