Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

gqerzoitwjdj.hmm..veliko sem prebirala,gledala filmčke o vsej proceduri..in na koncu ugotovila,da je to ČUDEŽ ŽIVLJENJA in res je ..,tako,da res mora tisti moment v telesu vse popolnoma se ujemat,da nastane NOVO ŽIVLJENJE:)Je pa res,da telo ni pripravljeno toliko,kot je,ko se po naravni poti spočne otroka in je seveda za telo TUJEK..in ga ne sprejme vsakič,potem je tudi možnost,da zarodek med transferjem doživi kakšen šok..itd..vse je možnooo..!

Lucky….zivjo izgubljenka…joj zal mi je res…bo naslednjic ziher…velik plus do konca…

Qwer….mal sem skrajsala..lej js sem stara 35 letos bom 36 imam vedno 12 oz 13 celic in od 4 do 5 zatodkov. Tako da se z leti ne obremenjuj. Vidim da hodis v Lj js sem v Mb. Glede vgnezditve je to neraziskano podrocje tako kot moji splavi. Lahko ti pa svetujem scraching endometrija to ti naredijo pri histeroskopiji. Meni so pred pol leta in vceraj spet. Takrat se mi je 3 krat zapored vgnezdilo enkrat celo po naravni poti…ampak zal vedno spontani splav…

Bananca jutri pa punkcija juhuhu

Lina….hvala za nasvet.tkole res največ izvemo.🙂 🌺 jz sm drgac mela že 2 histeroskopijo…nazadnje lih kako leto nazaj….a to pomen da so mi takrat scraching tudi naredil?

Banana2….tebi pa lots of luck jutri…..držimo pesti 🤞🤞👐👐💪💪👶👶

🌈☀️🌈

Banana, razturaj jutri na punkciji! 😉 Držim pesti za veliko kvalitetnih celic! 🤞😊

Joj, Lucky… zelo mi je žal, da se je tako končalo.😔 Ti pošiljam en velik objem! Drži se! 💚

Punceeeeeee…hvala za vzbodbudo….:):)Bananaa bo jutri se od veselja po olupku vozilaaa..jupiii..še tamalo sfriziram,očke zaprem in jutro bo en ,dva tri..
Se veselim..me je pa tko k vsakič strah..ma bomo žeee…Nočkooooo:):)Javim jutriii..

Qwertz…ne ni nujno. To se predhodno dogovoris…pa ce ti tega niso omenili..to se lahko s svojo G tudi zmenis…ne vem kje jo mas. Moja dela tudi v bolnici pri laparoskopijah…hsg…histero…ce pa tvoja dela samo v ordinaciji pa naj ti da napotnico…ali pa se pri tem Resu zmeni…spoznala sem eno ki se je predtavla v Mb od tega Resa in j rekla da je mogla genetiko placat pri njemu in se nekaj stvari je placevala…ne vem no v Mb je vse zaston oz gre na zzs …probaj mislim da ta scraching kar pomaga…

Bananca faj zrihti ….haha si si uredila frizurco joj faca…vse bo ok. In kvaliteta boo…pa svaka cast da ne kadis vec. Jaz ne morem nehat. No sej mam ze sedaj dovol celic s kajenjem pol bi jih nlo tk prevec da jih ne bi meli kam shranit 😆😂

Lina2017..😂😂ja evo čakam tle na sprejem..frizurca pa na skine😂😂😂da bo pregledno 😂😂in da kakšna celica se ne izgubi v gozdičku..😂😂
Javim pol

Banana faj zrihti jaz pa danes kri dala in skoz gledala ki nasa banana v cakalnici bila samo ena punca jaz na klopci sidela cakala za kri. Lucky drzise objemcek .Vk 17 kako kaj mocno drzim pesti za te seveda tudi za qwertz, posiljam vam soncek 😊

Punceeeeee…..
Bananaaa ima 12.celiccccc
Pa ka si ti ja norrrrr😌😌😌😌
Tko da 29.5 transferrr..
Ene lepeee pozdravckeee

Wooohooo Banana!! 🤗😃🤗 Top! Bravo! 😁

Bravo banana!!! Tako se dela punca!! 😁👍👍👍👍

banana,..take dobre novice me kr dvignejo.
Jaz tudi dolgo že vztrajam. Nisem še razrešila vprašanja ali se mi šteje postopek v katerem nisem imela punkcije. A lahko to uradno preverim za ZZZS, kje ste ostale dobile info?
Iz petega postopka imam enega zamrznjenčka, po katerega grem v začetku junija.
Pred tem sem zamenjala center (iz LJ v MB) in definitivno top odločitev.
Tam ti prihranijo vse skrbi glede napotnic, pošlješ mail in dobiš navodila.
V LJ te pa za vsako zadevo pošljejo nazaj v ambulanto in čakaš termin, … čas pa teče.
Sem 40 in ne morem zgubljat 2 m, da pridem do napotnice, da me spet nekam postavijo v vrsto.
V zadnjih mesecih sem veliko naredila na prehrani in se je obrestovalo, vse celice so se oplodile. Izogibam se pšenični moki, sladkorju, mleku in sv. mesu.
Srečno punce .. zdaj nam bo uspelo!

banana2….wooohhhoooo….to pa je rezultat….suuuper!!! 🙂 zdej pa na zaslušen počitek do ponedeljeka. 🙂

hvala babike..
joj bananika, to pa je rezultat.. super.. to je to.. zadnjic si dala punkcijo skozi.. res vesela zate..

jaz bom tudi 34 stara.. vse lezemo počasi navzgor..
Lina, super ti si tudi že tik pred bebico.. kero dr pa imaš, da sta se dogovorile za scrathing?
jaz bom videla kaj bodo rekli, če en mesec imava posvet za potopek..

Banana2 odlično top to wooohohoooooo.
Bibika 18 verjami v sebe ne obupaj ne glede na leta!
Veliko sreče za vse punce
🤞🍀

Bibika18, to da prenosi zamrznjenčkov, ki so bili “pridelani” v enem postopku spadajo v ta isti postopek, je določeno v 37. členu Pravil obveznega zdravstvenega zavarovanja (link: http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=PRAV3562). Upam, da je to tisto, kar si iskala. 😉

Tvoj prenos zamrznjenčka, ki je bil zamrznjen v 5. postopku, bo torej še vedno “spadal” v 5. postopek.😉

Dobro jutrooo:):)
Hvala za vzpodbudoo..:):)

OXI41..Hmmm..,če si bla z partnerjem pol se te mogoče spomnem..ampak šele ,takrat k sm bla že konec..sta en par zunaj sedela..no mogoče pa sva si zrle v oči:)hahhaahah..

VK17…Kako siii ??

Bananca tooo….joj lepa stevilka to ti je frizurca na skina pomagala…
Bibika postopek se steje ko je punkcija.
Lucky..Mlakarjevo mam..super je. Drugace so pa menu v Mb res vsi top. Ti se kar na posvetu zmeni so mi pa rekli da je to fajn nrdit eno m pred punkcijo.. jaz sem imela drugic scraching in prvic se mi zdi da je pomagu..drzi nekje 4 mesce

oo jaz imam tudi mlakarjevo.. je zelo vredu.. najbolj prijazna pa mi je Testenova.. mogoče mi bo sama rekla glede na to, da bo sedaj 4. postopek..

New Report

Close