Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Braaaavooo banana, le tako napreej!!!! 🤞🤞🤞🤞🤗🤗🤗

O banana superrrr…..juhuhu….to bo velik plusek..

Jaz prezivela danes histerodkopijo…petek prvi uz in se drugo rundo pikic dobim se gonal…

Banana2….Super rezultat….upam da se vse oplodijo in ratajo lepi zarodki. 🙂 pa super bo tranfer lih pred vikendom da boš lahko noge v luft dala za vikend in počivala….rabmo sam še sooonček za vikend pa bo 🙂

Jz 8 dan po ET še vedno čakam mojo ubogo menstruacijo….mam pa skoz feeling da bo vsako sekundo prišla in hodim na wc čekirat….jao kaj vse ne počnemo. 🙂 drgač pa nobenih znakov razn mal občutljivih prsi (mogoče se tut barva mal spremenila al se mi pa že meša – bolj drugo :/) in oblivanj…..:/

končno imamo vsaj malo sončka 🙂

Vk17….kako gre pri tebi? Vse ok? držim pestiiiiii zateeeeeee!!!!!!!

Banana2… to je zelo lepo bravo, kr na hitrico. Sam tako še naprej da bo vse tipi topi
🍀🤞 Punce ki cakate na pluske drzim pesti, tudi za tiste druge ko že čakate za špikanje in ko se že spikate samo močnonaprej
❣️🐞

Punce..hvala vammm:):O)

Lina2017.–oooo..pridna. in pogumna si…zdej bo pa nam uspelooo boš vidlaaa:):)

gmqhfklsl…8.dan ..še maloooo pa bo testekk..,kar pozitivne misliii:;)

Vk17..kako si ti??

banana2 – evo super, kmalu punkcija in transfer 😉 a boš mela sam lokalno al kaj več?

qwertzuiopšđ – po mojem je ti ne boš dočakala, ker glede na znake, pr teb kar kaže na +

Ah pr meni – čakam m., me že od včeraj mal matra, danes je začel crinone vn padat, tako da računam jutri po planu, da pride na obisk gospodična, ampak itak nisem kaj drugega prčakovala, ker so klical z genetike, in očitno opa, da po 8 postopkih ugotavljajo, da pa mogoče ni vse ok, tako da da me je že včeraj skor kap zadela, pol me je pa še zvil in začel matrat, in sem si misla, saj kaj drugega tako ne more bit.

Vk17..resssss močno držimmm pesti zate in vem,da si borka in nam vsem v vzgled in ponos..,,tako,da en velikkkkk objemmmmm…ti pošiljammmm…sem v mislih s tabooo:):)Ma res vem ta filing k postopek za postopek hrepenimo,se veselimo,čakamo..(k pomislem me kr stisne v prsih..!Zdele sem čisto na vrhuncu veselja(in na potiho se bojim neuspeha.)K res to boliiiii..k ni in ni..AMPAK BO NAM USPELOOOOOOOOOO:)
Sem vedno na živo imela punkcijo..,tako,da zdej tud..:(Predporodna bolečina..hahahahahhah:):)Se bom pol smejala..oz.jokala..hahahha

Bananca seveda nam bo ratalo…lansko leto priblizni tak cas nam ni to leto bo pa sigurno haz ze vidim pluske…

Vk…jaz in moj pa imava v ponedeljek genetiko…kolko casa si cakala na izvide…joj pri meni je isto ko enkrat crinone pada ven ze vem da to ni to joj kaj ze poznamo svoje telo…prvic in drugic v postopku je bilo najbolse k nismo vedele veliko…

Drzim pesti za vse da bo ok…

VK17….kot je že Banana2 napisala….ti si res borka…in jz vas iskreno punce res občudujem,ker ste kljub temu s….(sory izrazu) ostale pozitivne kukr se pač da…..ne more bit vsaka taka in to lahko prenesejo samo najmočnejše…..in jz verjamem da največjim borkam na koncu tudi uspe….tko al pa drgač,ker si to najbolj zaslužte!!!!!jz vseeno upam da še ni konec upanja tokrat in res držim pesti zate!!!!

kdaj te pa to potem dajo na pregled genetike? a morš met poseben ‘problem’ al število neuspešnih IVFov?

En lep dan vam žeim.

Banana2…si napisala, da si mela zdej najboljši rezultat…..a si kej nardila drugač al si dobila samo drugo hormonsko terapijo?

Še kmalu pa bo uspešen petek ;))))

Qwertzuiopsđ….pri meni je prislo do genetskih testov tako…..imela sem ze vec spontanih splavov. Ker imava neopredeljeno neplodnost po vseh raziskavah ki sva jih pred 1 ivf naredila ni bilo vzroka… in po tem ko sem imela nekaj splavov sem sla ponovno na hsg in histeroskopijo kjer so mi vzeli tudi tkivo…vse je blo ok. Po tem sem imela se celotno krvno sliko trombofilije in avtoimunih bolezni vse je blo ok.. sedaj pa so mi dali se genetiko ker ne odkrijejo razloga za ss. Tako da pri meni so sedaj splavi razlog…za sekiranje plusek sem ze velikokrat vidla…

gwerzutdy…vedno sem imela dozo tam 100 enot..in druga zdravila..vodilni folikli tam po 2 do 3.in vedno po 2.celici ..1.se je vedno oplodila in so vstavili odličen zarodek ,tako so rekli.
Sedaj imam 200 enot dozo(to je 1x več in pa ne kadim več približno 2.5 leta..mogoče tudi zaradi kajenja.pa službo. Full stresno in okolje.to sem vse spremenila(verjetno deluje)
..sm skoz hotla nehat kadit..in mogoče je to pripomoglo..no uspeloo mi je..res da sem pridobila kg..ampak se nikoli nisem bila tolk ponosna nase..in vse za mojega dojencka..za njegovo zdravje..
Sedaj nisem nič naredila posebnega..nobenih dodatkov itd..
Edino dodatek je nasmeh na moje ustnice😂😂😂..go white the flowe..pa seveda podpora v skupini,kjer se počutim slišano,podpora iz vaše strani ,znanje in motivacija res meni pomaga.
Pa sej veš vsak let smo starejše.(37)sm .ampak vidim..da je še boljše. .😌

Koliko let punce pa štejeta? ?

Super, da si si tkole spremenila življenje in da se bolje počutiš…pomoje že to izboljša rezultate, psihično….kukr če nisi zadovoljen s sabo,itd. in zdrava prehrena dodatki in vse to zihr pomaga. 🙂 in pozitiva seveda 🙂

kaj pa maš ti za en ‘problem’?

Tut jz nisem več med mlajšimi (reš mi rekel da sm že stara…tko da…no comment 🙂 )….jih imam 34….še letos tudi 35 :/ tko da skoz poslušam da gre potem sam še navzdol zato me mal stiska. :/
mava pa medva nepojasnjeno neplodnost….v začetku leta sm mela kar dost povišan prolaktin in so mi dal Bromergan (al neki tazga) in blo kul potem….tko da zdej načeloma sva ok..
sm šla pa sama mal raziskovat in vem da moj FSH = 11 ni najboljši (tut AMH je samo 1.7).sam pri nas k je meja 12 je kao OK….sam kaže na slabšo kvaliteto. :/
sm mela pa zdej 1. IVF v Dravljah….6 celic – 6 oplojenih – 2 vstavil (ker sm kao stara) pa 3 zamrznjenčke….bomo vidl kako se bo izšlo.

Lina 2017…..hvala za info. Se pravi, če maš več splavov te potem dajo naprej na pregled?kaj pa če se sploh ne vgnezdi?

gqutezwl…oooo..superr..da delata na dodatnih raziskavah ..ma 6.celic je super..
Te hormone pa tud boš v red spravla.
Ja midva imava Nepojasneno neplodnost.(imam redne menstre,ovulacije,prehodnost jajcevodov,sperma ok,hormoni ..ni da ni vse pregledala.(.vsi izvidi so super.tko da edino vgnezdit se noče. Menstra pride točna k ura in to je to.nikoli nisem bila noseča in nikoli plusek..tko da gremooo do koncaaaaaaa…
Že 7.let delava na bejbiju..3 .leta od 7.let hodiva v postopke..ta je 5 .postopek
Pravijo :ČE imaš Ljubezen imaš VSE..a lahko še malega BEBJBEKA😂😂😂

ufff,si dobra….men je res to neverjetno,ker naj bi bilo vse dobr pa kr ne rata….jz tega sploh ne štekam….verjetno tut nikol ne bom…..sej tut to zdej mal raziskujem glede vgnezdenja sam mislm da tuki še niso nč kej pogruntal….a ti kej veš?

No,Reš itak pravi, da on sam mal pomaga….da je pa nosečnost odvisna od čudeža…tko da ja…čakamo vse na ta čudež in upam, da se vsem nam zgodi. 🙂

mah, tedva hormona gresta z leti sam še na slabše….sej zato me skrbi. :/

hahah se pa strinjam s tvojim zadnjim stavkom…..sicer moj skoz prav, da važn da sva medva srečna…sam jz vedno dodam jaaaa sam rabva še enga bejbija zraven 🙂 🙂 🙂

jaz se po dolgem casu javljam.. sedaj v zadnjem postopku, ki je bil uspešen z pingotom je sledil SS v šestem tednu.. no vsaj plus sem ugledala.. naslednjic pa bo sem si rekla.. moramo bit vztrajne..
vsem bo uspelo.. septembra greva v nove boje..
Imam pa skoz okoli 10 celic samo oplodi se jih manj, zdaj ko je moj jedel dodatke je bil rezultat ok in sva celo prisla do pingota..

Lucky555..heloo..res te nekaj časa ni biloo..in smo te pogrešalee..:)Res mi je žal,da se ti je tako izteklo…in saj veš..smo fajtarke in ta jesen bo tvoja..tvoja…:):)Ene lepe pozdravčke in mavrico ti pošiljam…:);)

lucky555…..žal mi je kar se ti zgodilo in super, da si vztrajna, gledaš naprej in samo pozitivno. 🙂

New Report

Close