Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Vk17..še malo še malo…:):)
Prah..še malo še malo:):)
Držta se punceee..in močno držim pesti..

Lina2017..piki piki piki..fajn se špiki:):)
Oxi41…te imam v mislih…:):)

Banana2.. tako je najboljse da si sproščena bo dobar rezultat.,pusti se presenetiti😘 boš videla.
To je vse v glavi pametno bodi uzemi kot rezervo do krvnega in bos videla da se splača. Drzim pesti za jutri da vse bo tako kot mora bit❣️🐞🐞🍀🍀
Opravi dobro in sporoči kako je bilo
🌞🤞🤞

Zdravo punce,

Vas prebiram že dolgo vendar prvič pisem….

Sm se ena ki čaka po transferju (1.IVF). Imela sem transfer v torek 14.5 (3 DT). In itak sem tok smotana 🙁 da sm dans (me že 2 dni neki cudn obliva kot da bo menstruaija prišla in kljuva po jajcnikih ) zutri naredila Test in je bil itak negativen…ker vseen vem da kar zgodi….a je se vseeno kako upanje? 🙁

Pa se eno vprašanje…..sem pri Resu in imam se 3 zamrznjencke….ali jih grem lahko že iskat z naslednjo menstruacijo?

Držim pest za vse!!!in upam da VSE kmalu zagledamo željeni ll

Lp

Banana2… kako je bilo danes na ul. zvoku?

banana2 – kaj zdaj, kje so folikli, a jih je tolk, da še niso preštel 😛

Jaz še vedno čičam in čakam 😛 Sem pa šla pol v petek v službo, da razčistim kako pa kaj in še dobr da sem šla da zdaj vsaj vem kakšna je situacija, in s prvim me več ni tam, in upam da naprej samo pozitvno 😛 😛 😛

Lina 2017 – hvala, grejem grejem, bi pa lahko še sonček mal pogrel 😀

prah – ja super, tole bo pa za celo moštvo 😉

oxi41 – hvala hvala – ma sem šla da sem razčistila stvari, pa še mir sem mela, da sem lahk mal pospravla, zdaj pa še jutri da se vse dokončn zmenmo, pol pa samo še odštevam 😛

Ma nič ne bo prepozno boš pršla na uz, pa bojo rekl, to je pa lih prav 😉

Kiddo – hvala. Super za nuhalno, umam da kmalu pridem za tabo 😉

qwertzuiopšđ – definitvno prehiter test, zdaj se še zarodek komaj gnezdi , verjno lih to čutiš.

Bejbeeee…vrjele al ne sem pozabla na forum..napisat..ma sem vmes še en kup stvari počela..
Evo 13,14,16 veliki..
8mm debelina materične sluznice
Pravjo,da je vse super.
V sredo 22.5 UZ in upam,da pol STOPKA
Zdej pa še 3x špik PUREGON 200 in pa dal so mi Cetrotid (tko nekak se reče) vsak dan ..se pravi po 1x inekcija na dan do srede.Ne vem kao,da za jajčeca zorijo al kva ,da folikli ne popokajo.Nisem je dobro razumela..no ampak jo bom vseeno ubogala.haahahhah.
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii…vesela k RADIO….
Če zdele ne zanosim pol pa grem v INDIJOKOROMANDIJO(hahahahahah)
Hvala vam k skrbite zame…in mi dajete VZPODBUDOOOOOOO:::)

VK17….to si prav nardila..,da si šla in se zmenila do konca.Ker zdej ne boš imela se časa ukvarjat z nepomembnimi stvarmi in še drug šiht..bo vse drgač..Najbolj pomembno je,da si TI SUPER POČUTIŠ..fejst fejst fejst držim pestkeeeee…za EN VELIK PLU

vk17..EN VELIK PLUSSS:):)

gweruipqio…Welcome…:):)
Ma ne sekirraj se..je itak še prezgodi za pravilen rezultat..si pač poskusila.Res,da 5.dan po transferju je zeloo mala verjetnost,,da bi ti že pokazalo..tako,da malo kasneje…no par dni kasneje od danes..:):Držimmm pestiiii..zate:):)

Vk 17 vazno da si dober pocutis vse ostalo bo resilos mocno mocno drzim pesti za te od vsega serdca✊🍀 gvriupqio sigurno prehiter nic ne obupat. Banana bravo kr tko naprej lani isti cas smo cakali na pljuske zgleda letos tubi 😀 Lina 2017 spik spik naj ti hiter mine dolgi protokol . Kido cestitke kr tko naprej😚. Upanje2 kako si kaj? Vsem lep dan i naj ze koncno bo topel soncek.

Kido….ooooo cestitam juhuhu..

Bananca…pik pik ja fajn se spikam mam ze plav trebuh. Prvic sedaj v 6 ivf da sem taka ko da bi me gdo boxu v trebuh hihi.. ja sigurno bo stopka jeeejjj.

Oxy seveda ti bo uspelo 24. Jaz takrat dobim drugo rundo pikic..

Vk….seveda grejes pridna soncek bo posijal ko vidis plusek…

Upanje…..?????

Qwertzuiopšđ….dobr nik name sem si ga mogla na list najprej napisat…hihi. Ja pika te od punkcije nic bat. Ja test si mal zgodnja. Tam 8 do 9 dan neni ponavadi pokaze…kar pozitivno in dobrodosla…

Pikajmo se z ljubeznijo in pijmo veliko vode.
Cakanje pluskoc naj bo pozitivno…
Grejte otrocicke nosecke moje…

En velik Linin objem posiljam vsem..🔝➕🐧🍼💓🐞😍🐝

Punce še vedno vas spremljam in držim pesti. Jaz sem uredu. Matra me slabost in zdaj še povišan sladkor. Tako da si ga moram vsak dan 4x merit. Nuhalno imam 31.5. Bolj se bližam datumu bolj sem živčna. Zaradi lanskega leta. Upam da bo tokrat vse ok.
Vglavnem za vse vas držim pesti in vem da vam bo vsem uspelo.

Upanje2…velikokrat pomislem nate in vse booooo okkk..nič skrbet😘😘hip hip hura za 31.5 …javiii nam..in pošiljam ti veliko Mavrico🌈😘

Lina2017. .boxu..?mene k da bi prebutu(😂😂😂😂)tud nikoli imela plavo..zdej pa..no sej smo Fajtarkee😘😘

VK17, banana2, Lina 2017…hvala za spodbudo,čeprou kr vem da se mi bo dans ulilo (al bo menstra al sm pa z eno nogo že v meni od oblivanja :)….pa še jz mam kr kratke cikle (na 25 dni).tko da to bo že jutri….:(

VK17…ti si pa mal pred mano,a ne?a si tudi pri Rešu?

vas pa reeeeeees vse občudujem k ste tok pozitivne,ker to je pa res težko prenašat vse skupi….mislm predvsem psihičen del….:( 🙁

Lina 2017….nik je bil v unem čustvenem navalu na hitro izmišljen….potem sm ga hotla spremenit pa ga itak ne znam….mislm da so mi teli hormoni še možganske celice napadl. :/ 🙂

Pozitivno še naprej! 🙂

qwertzuiopšđ – kak dan pred tabo ja, ne jaz sem na gk lj.

V postopku nima veze kakšne cikle imaš drugač, jaz imam tudi drugače na 24 dni, v postopku pride pa m. vedno 14 dni po punkciji, dan gor, dol, tako da zdaj je sigurno še prezgodaj, že zaradi tega ker imamo progesteronsko podporo. Jah glej, jaz sem že toliko dala skoz, da vem da itak ne morem vplivat in je kar je, probam živet normalno življenje.

banana2 – iz tvojih ust ….

Folikli rasejo, le tako naprej 😉 pol boš pa tudi ti čičala in čakala 😛

VK17…U tvojo..(hmm)hahahahhah:):)Mau se mormo hecat…

Lina2017…Jaz mislim,da je veselih uric konec:)(hahahahhah)SPREMINJAM SE V VOLKODLAKA…AAHAHHAHHAHAHA:)Pravim mojmu boljš,da si čisto TIH..,Ker ,če ne bom jest GLASNA(hahaaahhah)
Kako si ti??

Bananca…..hihihi a si ze volkodlak hahaha..jaz se imam vesele urice. Samo sedaj imam samo gonapeptyl v petek dobim se zraven gonal..in takrat mislim da bo tudi mojih veselih uric konec…kako je bilo na uz? Js imam jutri ponovno histero za scraching. V petek prvi uz med m in gonal..
A tk si mu rekla…sej si mu prav povedala hihi

Lina2017..hahahha..ja super,da si kull…važno,da se dogaja:):)Ja v nedeljo 19.5.sem imela 1.UZ..super.Dobila še poleg Puregona -Cetrotid po 1x na dan.In Jutri sreda 22.5 imam 2.UZ in komi čakam..upam,da bo pol stopka in ta teden punkcija..pomoje,da bo.Ker so bili 1. UZ veliki folikli 13,14,16 in pa 8mm debelina sluznice…,tko,da zdej so zih že zrasli v 3.dneh..

Punceee..2.UZ je za mano zelooo uspešen. .imam 5.vodilnih foliklov velikih in super sluznico..tako da Danes STOPKA pade zvečer in v petek Punkcijaaa..
Jojjj tolk dobr rezultat nisem še imelaaa..
PURegonnn je trenutno moj najboljši prijateljjj…
Jojjj..sm vesellaaa..naj nam vsemm uspeeeee…😌😘👶👪

Kako ste puncee??

New Report

Close