Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Juhey…Linika si je dala vceraj prvo pikico juhej…histero mi ni mogla naredit do konca ker imam vnetje in sem dobila Canasten. Zadnic je bilo mrzlo po tleh in me je ze zacelo mal pect…in evo ga. Ponovim histero v srebo 22.
Oxy jaz takrat sem imela izcedek roza tisti dan in mogoc se drugi dan malo to je to…
24 upam da kmalu zacnes…nisem se imela to…jaz imam Gonapeptyl in pol gonal…
Bananca sedaj smo v casu…ko bomo nadrle nekoga ki si ne zasluzi ko bomo jokale ko ne bo vzroka hihi…pijmo cimvec tekocine da ne boli glava so mi povedali hihi ze v 6 poszopek to je moj zadnji..

banana2 – ma nič ne bom šla v službo, ker mi je že danes težila kdaj pridem …., in pr nas to pomen da te pošila na teren okol, neglede na vreme in bom na konc tam zbolela, pa nič se ne zamotiš, samo še dodaten stres, pa še tak odnos, niti vprašala me ni če sem ok ipd…

Je vseeno treba mal na sebe pogledat, sem že dost prestala, da bom take prenašala, pa se pol še zaradi tega sekirala, hvlabogu menjujem službo, ampak valda mi bo še pr tem nagajala.

Lina 2017 hvala za odgovor no jaz imela rjav izcedek prvi dan i drugi treti dan rdec danes ze tok kok pri M . Bla sem v Lj. Mi rekla da to M kao sej sami nevejo na uz folikle so cisto drobne 24 .5. Pa morem it na vpis i danes me ni hotla vpisat tko da sploh nevem gdaj je bil prvi dan M. Mislim da vazno da ovuliram da dozori folikl . Lina bravo se je zacelo 😊

Lina2017…superr za špikec:)Ja res zdej bo čustven vrtiljak..men se rola..v glavi vrti se..se vrtenje nikol ne konča..hahahhah..

vk17..oh..pol pa sploh ne..fajnnn ,da menjaš službo,k to ,kar se zdaj dogaja res nam ne dene dobro..in itak moramo poskrbet zase in svoj mirr..Kdaj testkaš?

oxi41..bo bo…samo pozitivno..in držim pestke..zate in planeti se bodo poravnaliiii:):)

oxi41 – jaz se ne spomnim kako je bilo glede krvavitev oz izcedkov po scratchingu, po mojem ni blo dost, ampak me pa ni sekiralo ker sem isti dan začela s suprefactom.

Držimo pesti za 24.5, saj to je samo 1 teden pa boš že ti na vrsti 😉

banana2 – glede testov, bom vidla trenutno še nimam te potrebe, se pa zna zgodit, da me čez vikend kaj zamika, testi so doma, ampak zaenkrat nič ne dogaja, edin, mozoli so se nardil, kar ponavadi pr meni kaže na m, zaenkrat sem realist, bo pa kar bo.

Jaz bom pa že zrihtala tako da bo najbolj, predvsem za mene in moje pikce 😉

Pozdravljene…en lep vikend vam zelim..
Vk lepo grej pikice….
Banaca midve se pikajmo z ljubeznijo in custven vrtiljak naj se vrti pocasi in udobno hihi…
Oxy…kmalu bo juhuhu

Mislim da je to leto nase saj so ze nam predhodnice utrle pot z pluski…

Držite se punce in močno naprej ne obupajte. Jaz konačno danes grem na posvet da vidimo kaj pa kako bo!! Banana2 si že začela z poszopkom:-)

ooooo..bejbeee..lep vikend tudi vam:O)

Lina2017…ja res je ..sem kar pridna,nasmejana..no zaenkrat(hahahaahha)..wIIIII USPELOO NAM BO..

VK17..Ja itak..najbolj,da nardiš kar je najbolj za tvoje pikice…:):)

Boki…jaaa jest danes že 4.špik..v nedeljo prvi UZ..:)Ti pa tudi kmaluuu kajne??

oxi41…kako si??

Da se jaz javim dobre novice 🙂 danes sem imela transfer, od 20 celic me je danes pričakalo 14 zarodkov, od tega 10 lepih blastocist <3 tako da enega grejem, devet so jih dali zamrznit, za štiri pa še čakajo, kako bodo napredovali. Ful sem vesela 🙂 veliko sreče tudi ostalim!

Banana2 držim ti pesti, čestitkeeee za špikanje :-). Jaz grem z junijem v špikanje lohka bi načeloma konc maja sam moj mora še spermatogram odat in oba kri za sp. Prenosljive bolezni in nevem če bi mi to vse utegnilo. Tako da je malo za počakat!

Boki81..fulll hvala:)Uff..boš vidla tako hitro gre čas,da boš en dva tri na vrstiii:):)Zdej pa uživaj..

Prah…kvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???OOOOOO..ne morem verjet ,kakšno številooo..zarodkov.!!Res držim pestiii zate in EN VELIK PLUSEK.:):)

Prah pa to jee odlicen izkupiceeeek… Cestitkee verjamem da ti bo sedaj uspeloo!!!!! Kje si pa bila prej na kateri kliniki??? Koliko si prej celic pridelala??? Kaksna zdravila si imela sedaj?? Puncee spikajtee see z ljubeznijooo jaz grem pa jutriii po svojeee spike hihihohohi

Jaz sem tud tebe pogresala banana hahaha

🤣🤣🤣🤱🤱🤱🤱🤱🤱

24+…toooooo..bejbaaa..zdej pa akcijaaaa..babyyy boom..boom..

Prah cestitke bravo. Vk17 drzise uzivi in razvajajse nic nemisli na sluzbo vem kako je sicer jaz rajs grem delat kr doma me ubila cakanje pol sem zivcna v sluzbi sem pozabim na vse delam kuhni i ko sem popoldan sem sama nobeden mi zivckov ne pije hehe razen bom mogla ful pazit da nebi dvigovala tezkega. Banana pri meni ze konc krvavitve sploh nevem kaj to bilo mislim da ze vtorek zacelas M pol 24 v petek ko bom sla na vpis in dat kri bo ze 12 dan upam da nebo prepozno . Vsem Vam zelim lep vikend veliko dobre volje veliko smeha😂😀😁

Bananca…js sm tut okey nasmejana se.. ja uspelo nam bo jeee..
24….jes super skupaj se bomo pikale lepo se pikni danes..
Pikajmo se z ljubeznijo

Heej punce! 🤗 Vidim, da ste vse že kar v akciji! Super! 🤗
Vk17, navijam za tvoja dva borca, da se fino vgnezdita! 😉🤞🐞
Banana, Lina in 24+, pridno se pikajte! Z veliikoo ljubezni! Držim pesti za vaše folikle! 🤞😉
Oxi, jaz po scratchingu nisem čisto nič krvavela oz. tud izcedka nisem mela nič. Upam, da boš lahko čim prej začela s postopkom! 😉
Prah, vauuu.. to pa je lep pridelek! Bravo! 🤗 Lepo grej svojo pikico! Naj se pridno vgnezdi! 🤞🐞
Boki, lepo se zmeni na posvetu. Držim pesti, da boš tud ti lahko čim prej začela s postopkom.😉

Da za konec poročam še z moje strani.😊 Pred dobrim tednom sem imela nuhalno, kjer je blo vse tako kot mora bit. In jaz sem seveda suuupeer vesela.😊 Danes je že polnih 14 tednov, tako da je ta pingo kot kaže res pravi borec. Upam, da bo tudi vnaprej vse okej.🤗

Skratka, na polno držim pesti za vse vas! Naj bo veliko plusov! Da bo 2019 končno naše leto! 🐞🤞🤗

Kiddo hvala :-)) hvalaaaa
Zelo lepo da je vse kako mora bit in seveda tako mora do konca! Čas zelo hitro gre… Lepo grej pingota 😘💕
Banana2 kaksen opčutek imaš na špikanje, prenašaš vse lepo 😉
Drugač držim pesti 🤞🤞🤞 za vse punce da bojo zagledale svoje pluske

Kiddo hvala :-)) hvalaaaa
Zelo lepo da je vse kako mora bit in seveda tako mora do konca! Čas zelo hitro gre… Lepo grej pingota 😘💕
Banana2 kaksen opčutek imaš na špikanje, prenašaš vse lepo 😉
Drugač držim pesti 🤞🤞🤞 za vse punce da bojo zagledale svoje pluske

Kidoo…toooooooooooooooooooooo borka našaaaaa …juhejjj za nuhalno in 14.tednov ..lepa ŠTEVILKA IN VSE BO OK…Ti in tvoj pingec bosta skupaj borbala do koncaaa..in stisnila ga boš v naročje zeloo kmaluu:):)Pošiljam ti en velik objemmmčekk..:):)

Boki81..ma sem že stara borka..navajena vsega špikanja..,tko,da ti povem,da sm zdele še najbolj sproščena,nasmejana ..sicer sem kar hitro utrujena. in pa mi ,kar vibrira tam po jajčnikih ..čutim ,da deluje.ampak tečna pa nič..hmmm..upam,da me ne raznese..hahahhhha.Ja res sm zdele fulll tko si ga na izi vzela oz.z rezervo..se je že pri čakanju na M takoj poznalo.Ponavadi mi je vedno pred postopkom zamujala..sedaj pa celo 2.dni prej prišla.Res nimam nekih pričakovanj..,kot,da grem prvič(k nisem nič vedela):)Jutri zjutraj imam UZ in komi čakam..jupiii..

New Report

Close