Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Lina2017…ooooo..super…sej si v lj.A ne?
Ja čakam,da jo dobim..zdele do 14,15 jo moram…sam neki me že..daje..
a ti veš,kdaj ,k na vikend nikoli nisem po zdravila hodila..kdaj je prevzem zdravil čez vikend?

Lina2017…evo sm vidla,da gor na listu piše ,da med vikendi in prazniki med 8:00-10:00 uro.
Če se mi danes ulije ..pol bom mogla jutri po zdravila..

evo danes sem dobila v varstvo dva upam da borca, zdaj pa čičat pa čakat.

prah – kako je šlo danes?

Vk17 drzim pesti mocno mocno za te🍀 lina 2017 banana se mal se mal pa bo pri nas dogajalo. Jutri imam scartching no mislim da sem prav napisala to besedo hrhe. Pol caksm M in po moji pingvincke grem.

Vk…lepo grej svoje pikice…

Bananca ne jaz sem v Mb. Joj super pol se bomo pa skoraj isto zacele pikat jaz imam dolgi protokol tako da bo moja punkcija tam nekje 10.6.-15.6. . Gdaj pa tvoja?

Oxi joj fajn jutr zrihtaj pa mi bos povedala ce te je kej bolelo 😨 jaz imam v sredo ufffff. No super bomo blizu…

Vk17 super!!! Ti kar pridno grej in čuvaj svoje pikice 🙂

Moja punkcija je bila odlična 😀 prvič pod splošno anestezijo in sem zelo hvaležna za to priložnost. Prejšnje punkcije so mi bile vedno grozljive, zdaj sem pa samo zaspala in ko sem se zbudila, je bilo že mimo 🙂 nobenih težav, kljub temu, da so dobili 20!!!!! jajčec! Komaj sem verjela zdravnici, do sedaj jih je bilo max 9 🙂 zdaj pa se upam, da so dobre kvalitete … Sem pa zdaj na bolniški zaradi nevarnosti hiperce in ždim doma 🙂

Luna, če ti kaj koristi moja izkušnja – mene je scratching malo zabolel, ampak ni bilo prehudo, pa res takoj je konec, ne vem če je vse skupaj trajalo 10 sekund 🙂 najprej je šla noter v maternico, kar je podobno kot pri brisu al pa transferju, pol je pa malo noter sarila, kar je bilo sicer neprijetno, ampak res nič hujšega. Pa sem načeloma precej zajec za take stvari 🙂 srečno!

Prah….hvala ti za info. Ker sem tudi jaz zajc. Prejsno histero in sraching sem mela pod narkozo. Zato me je skrbelo. Ok si me pomirila. Lepo pocivaj in kmalu bos grela pikico-e

Lina2017 tocno tko kot povedala prah sploh ni bau bau pa ful hiter konc . Mi kr v sobi zravn uz naredila( jaz Lj.) Zdej samo upam da mi bo pomagalo sj upam.

O super ….Oxy. hvala tudi tebi za pomiritev. Seveda ti bo pomagalo…meni je res takrat sem imela pol dvakrat plusek 😃

vk17..uuuuu..super..2.pikici…držimm pestii:):)

Evo punce jest danes dobila M in šla po zdravila jutri 2.dan začnem .Prvi UZ imam 19.5 v Nedeljo..juhuuuuu..sm spet v akciji:):)

Prah..uuuuu..to pa lepo število celic..:):)

Lina2017..jaz imam kratki protokol..:):)

Oxi41..lepooo,da se nam spet dogaja a?!No tokrat nam bo res uspelooooooo:):)

banana2 – hvala 🙂 tebi je pa tudi že začelo dogajat, 123 boš za mano 😉

oxi41 – hvala 🙂 tudi za vse ostalo. super da ni blo prehudo na schratcingu, jaz sem šla rajš preventivno pod narkozo, upajmo da bo nucalo 😉

prah – hvala bom se potrudla 😉 Zdaj pa držimo pesti za tvoje borce 😉 Glede hiperce se pa ne hecat dosti pit pa se pazit, če bo karkol narobe pa tako do dr 😉

Lina 2017 – hvala. Tudi tebi čimbolj uspešno špikanje.

Vidim da se je začelo kar dogajat tule 🙂

Punceee…evo banana dala si 1.špik…vesela fulll..malo sem bila prestrašena,,kot vedno,ampak sej bo..mi bomo..mi mamo..mi smoo tapravee borkeeee…:):)

vk17..kako se počutiš?

Lina2017…jutri je tvoj dan in razturej do konca…:):)

Prah…upam,da se dobro držiš in imaš čim manj bolečin.Kdaj maš prenos 3 al 5.dan?

oxi41..hello its Me..:):)hi..hi..hi..kako si moja oxi:):)

banana2 – polčutim se ok, razmišlam celo da grem jutri delat, glede na to da je moj zbolel, pa da se ne okužim in tako kot vsi moški misli da bom pa jaz zdaj njega pedenala 😀

Ah kaj boš prestrašena pa taka vlka punca 😛 ups banana 😀

Caoo punce evo mene danes sem mogla klicat v Lj. V ponedelek sem mela scretching in se kr krvavim i zdej nevem a je to M ali od screthinga cisto zmedena kr cikel mi skace od 26 dni vcasih 28 . Obilnih krvavitev nikoli nimam tko da res nevem kaj je to zdej za to sem klicala na odelek kr ful me strah da bom zamudila pol ovulacijo in mi sestra rekla da naj prijdem jutri na uz da vidijo kako pa kaj . Tko da zacelos z komplikazijami no boli me nic ne tko da jaz mislim da je to M prisla prej. Kido Lina 2017 kok dolgo se vama pacalo po scretchingu. Juhej Banana tooooo si zacela postopek spikajse z ljubeznjo😀 Vk 17 pazi na se in razvajajse . Vsem lep pozdrav.

No evoo tudi jaz bi morala zaceti s postopkom a se pocasi vse skupaj grdo zavlacuje… Vceraj bi jo mogla dobit pa nic od nic ne duha ne sluha o njej upam da jutri koncno pride da grem lahko po injekcije!!!!…… To bo moj 4. Postopek z novo terapijo in sicer bemfola 225 in orgalutran 0,25… A je katera ze imela to terapijo??? Kako ste se odzvale nanjo jajceca?? Kvaliteta??? Kolk casa ste se spikalee??? Ker najprej zacnem z bemfolo potem pa zacnem dodajati orgalutran…

24 superca se mal pa bo akcija . Neznam pa ti povedat za ta zdravila. Bananca danes pa špik špik ze 2 juhej naj lepo rastejo celice.

oooo..bejbe..hvala vam za vzpodbudooo:):)Zdej že 2.špik..in je full fajn k zvečer..pol pa sam pančkam..

Vk17..hmmm..kr v službo pejt..na svež zrak..hahah.No boljše ,da se res mau še zamotiš in ogneš bolezni…

oxi41…fajnnn jutri uštimej na UZ..in zih bo vse ok..bodo lepooo pogledali:)

Lina2017…kako je bilo danes??

24+..ooooooooooooo..,kako lepo,da si se nam pridružila..banana te je pogrešala!!!

New Report

Close