Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Upanje 2 super 🙂 tudi jaz sem imela prejsnji teden pri svoji gin pregled… in je zaenkrat tako kot mora biti :)… je pa kr prisoten strah…. kaj pa pri tebi? Kako se drugace pocutis? Mene je danes kar nekaj casa spikalo v spodnjem delu trebuha, takoda grem danes po magnezijeve tablete.
V katerem tednu si in kdaj imas rok?

Lp

Upanje2…wiiiiiiiii..jupii čestitke .:):).si bila v lj danes kje??Sva se srečali mogoče?
Jaz letala po transfuzijski ,IVF stavbi,leonišču med 7.30 in do 9.20

Jaz redno pijem magnezij300. Počutim se uredu. V katerem tednu sem oz tocno kdaj imam rok, zvem 10.5. Takrat imam svojo G. Bo pa enkrat decembra.

Ja banana u LJ sem bila od 7.15 pa do 8. Mogoče sva se kje srečali…

Upanje, suupeer, da je vse ok! 🤗🤗 Držim pesti za naprej! Naj pridno raste! 😉🤗

Hvala punce. Itak da bo vse ok. 🤞🤞🤞😁

Punce…

Ne čakaj pomladi ne čakaj na Maj
družimo se naprej še kar
čutim ,da od sedaj naprej bo vse OK
močno držim pesti,da vse zanosimo 1,2,3

Lep dan vam želim…:)

Evo punce mene s prvega uz, folikli so, sicer ne najbolj števični ampak sem vesela, da se korak po koraku bližam, do upam, da do srečnega cilja.

Se še kaj javim, ampak upam da boste razumele, če bom slučajno slabe vole, da najprej pri sebi predelam, pa šele potem sporočim vam.

Sem bila pa danes presenečene, da je blo bolj malo punc na uz, očitno so še na dopustih 😀

Kvaliteta je pomembnejša od kvantitete 🙂 si teh nekaj foliklov izdelala iz taboljs materialov 🙂

Jaz imam pa jutri prvi UZ, pa sem bolna in vrocinasta :/ res mi gre vse narobe … Pa še cetrotid mi je grozen! Glede na to, da sem že v 6. postopku, sem si mislila, da sem vsega hudega vajena, pa sem včeraj skoraj skupaj padla, ko sem si dajala cetrotid :/ verjetno tudi zaradi vročine in vsega, res mi je za crknit. Ampak če bo jutri dober rezultat na UZ, bo vredno 🙂

prah – tako je, treba je pozitivno it v postopek 🙂

Aja da ti je grozen, jaz sem pa danes prosla, ča lahko dobim orgalutran namesto cetrotida, da mi ne bo treba še to mešat, pa me je sestra prepričevala, da je cetrotide boljš, da orgalutran ful boli, zdaj pa vprašanje kaj je res.

Če ti pade imunost je baje boljš, zaradi vgnezditve zarodka, ni pa fajn da maš vročino, tako da nujno zbijat.

Ah jaz sem misla tudi da sem že vsega vajena, pa se mi še kar dogaja.

Držimo pesti za uz jutri 😉

prah – kako je blo na UZ?

Pri meni bolj tako tako, 2 folikla sta kar zginila, v četrtek predvidoma punkcija upam da bo vsaj kakšna ok celica.

Vk17 seveda bo mores veret i pozetivno it naprej vse bo ok. Upanje Kido nase nosecke kr tko lepo naprej. Evo Banana se mal pa mi zacnemo z caanjem na teste😆.lep soncen dan vasem zelim

Vk17.. in Prah..močno držim pesti in navijam za vajin plusekkk:):)

Oxi41..jaaaaaaaaa..še malo..jupiiiii.

Ooo hvala banana 🙂 Ti še nisi začela s postopkom?

Jaz sem imela danes 2. UZ, pa so folikli še kar majhni, tako da grem v četrtek spet na UZ. Jih je pa precej podobno velikih, tako da menda ne kaže slabo 🙂 Zdaj samo še upam, da je notri dejansko tudi kakšna v redu celica.

Vk17, srečno na punkciji! Boš imela narkozo?

prah – no držimo pesti za v četrtek na UZ. Če jih je precej podobno velikih je to super,

samo pr meni je na prvem uz tudi še zgledalo obetavno, pol so pa eni kar zginli, ni mi nič jasno, upajmo da bojo našli vsaj ok celico. Saj zato sem pa prosla če mi še za en dan podaljšajo ker drgače je bil samo 1 velik pa ostali manjšji, sem rekla da morda še vsaj kak mal zrase.

Najprej sem rekla za analgezijo, ampak zdaj ko sem vidla kako je s folikli smo z dr rekle da samo lokalna.

oxi41 – jaz vedno verjamem, zato pa še vztrajam 😉

banana2 – hvala za lepe želje pa tudi ostalim.

Sva pa danes mela še genetiko, da še to vidiva pri čem sva.

Vk17…srečno danes na punkciji:):)Sporoči ,kako je bilo:)

Prah..Ne. čakam M,glih kar bo prišla..no še malo:)Tudi tebi srečno danes na UZ..

banana2 – hvala 😉 evo s punkcije, so najdl 5 celic nevem kje so se skrivale.

Je pa dr. rekla da mam neko čudno sluznico, in da bi mogoče rajš zamrznil zarodke, če in odvisno koliko jih bo, in jih dali not ko bo lepša sluzica, no bomo vidli kako se bo razvijali.

prah – kako kaj stanje pri tebi 🙂

vk17…nooooo a si vidlaaa…?? 5.celicc pa superr..odlično:):)Ma bodo že zrihtal,da bo super..pa tudi ,če malo kasneje jih vstavijo…važno,da so celice..in,da res lepo skrbijo zate in ornk gledajo kaj počnejo in kdaj morajo vstaviti..:))

vk17 super!!!!! Zdej pa navijamo , da bo pet lepih blastocist ane 🙂

Jaz sem imela danes spet UZ in je celega čuda enih foliklov. Tudi jajčnike že ful čutim, kar poskakujejo v meni, ko se premikam, haha 😀 Jutri imam stopko, v nedeljo punkcijo. Things be happening 🙂

Zivijo…..
Upanje…..Kido…..nosecke juhuhu…
Oxy …Babana gdaj zacbete s pikanjam? Jaz v sredo 15.5. prva pikica dolgi protokol isti dan pa mi bodo se naredili histeroskopijo za scraching.
Prah…Vk…drzim pesti za pluske kmalu bodo..😃😃➕➕➕➕➕➕👌🐧💓💓💓🍼🍼🍼🍼🍼🐞🐞🐞🔝

New Report

Close