Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Vk17 jaz imam gonala v enem svincku 600 pa v drugem300skupaj 900enot skoz imam v hladilniku sam igle sem vse vrgla stran suprefakta imam flasko i pol. Kido super sem vesela za te upanje tudi za te drzitese nase nosecke. Banana kako kaj pri tebi ze kaj dogaja? No jaz 13.05 ob 10:00narocena na scratching zdej pa nevem ali lahko bom sama sla i vozila avto ali lahko popoldan grem delat ce kira ve kako to vse skup prosim da mi pove alu bols fraj vzet. Simmy kako kaj pri teb?

Oxi, scratching je kot običajni ginekološki pregled, med katerim še “popraskajo”maternično sluznico. To praskanje traja par sekund in samo takrat malo zaskeli. Po mojih izkušnjah lahko vse povsem normalno delaš tisti dan. Res gre za minimalni poseg.

Kido hvala😊 super pol bom kr sama sla pa popoldan na siht nebi rada dopusta koristila o bolniski niti pomislit nemorem hvala ti res.

oxi41 – o super, interesiral bi me gonal, igel mam jaz za celo morje.
edino zanima me še, kdaj sta bila svinčnika odprta.
suprefakta pa tokrat ne rabim.
Lahko mi pišeš tudi na mucika(afna)hotmail.com

Jaz sem imela sicer schratching v narkozi, in sem bila ene 3 dni na bolniški, nisem pa imela nobenih bolečin, je me pa moral prit moj iskat zaradi narkoze nisem smela vozit.

Gonal sem odprla v zadnjem postopku to neke sredina februarja pise gor da rok uporabe do 10. 2019 . na obeh jaz z veseljem ti ga dam ce rabis. skoz sem imela v hladilniku na na vratih sam pozanimajse kako pa kaj kr na sincniku pise drugac da od prve uporabe porabit v 28 dneh.zdej nevem kako to prasi kr pri zdravniku poojem bi znal povedat .

Oxi41..banano je opica pojedla:):)hahahahahh..ne sej ne..ma zdele z Majsko bom šla..je ena resna stvar prišla v Aprilu in sem rajši za 3.tedne prestavila..no sej bo hitro polovička maja tukaj.Ti pa super,da imaš že tako hitrooo scracing in držim pestke za naprej…::

oxi41 – Ja to sem tudi jaz videla da piše 28 dni, saj zato sem vprašala, saj si nebi si rada očitala, da sem kaj narobe nardila.
Ampak če ti samo gužvo dela, pa si mi ga pripravljena odstopiti, ga veseljem vzamem 😉

Juhu punce… evo moje krvna slika preizkave trombocitov je ok..

Bananca po tem bova spet skupaj haz zacnem 15.5. z enekcijami.
Oxy in 15.5. imam scraching ze drugic prejsnic sem imela pod narkozo ko sem imela histero in so mi bzeli tkivo.

Juhu punce… evo moje krvna slika preizkave trombocitov je ok..

Bananca po tem bova spet skupaj haz zacnem 15.5. z enekcijami.
Oxy in 15.5. imam scraching ze drugic prejsnic sem imela pod narkozo ko sem imela histero in so mi bzeli tkivo.

Lina2017…wiiiii..super,da imaš rezultate vredu.jaaa jest jo takrat enkrat pričakuje M..tam 14,15
norooo a ?! res super……komaj čakam…:):)hmmm..pol bova imele datum poroda v mesecu Februarja 2020..!
Kakšen protokol imaš?Jaz imam kratek..PUREGON 200 enot(No sej to sm itak že imela samo manjšo dozo na začetku 100)Pa Gonal in Menopur tud sm že imea.Tko,da upam,da večja doza več celic.hmm..več otrok..hahaha!Joj kva bi imela dvojčka

O Bananca…ja super si nama ze zracunala datum poroda hihi ti si res faca. Pozitivno. Jaz imam dolgi protokol. 15.5. zacnem pikanje. Juhuhu in skupaj bova cakali na velik plusek…

Lina 2017 super pol bomo nekaj tam ena za drugo cakale na pljuske jaz priblizno tam nekaj zacetek ijunija bi mogla imet et pingvinckov. Vk17 seveda ti dam gonal. Jaz z dolenske kako bi ti ih dala

Oxy….super. Skupaj bomo docakale dojencke… sedaj ti bo uspelo bos videla taradi tega scrachinga…meni je takrat takoj. Zato srm sedaj ponovno zaprosila zan. A ti si imela brez narkoze a te je bolelo? Jaz sem prejsnic imela v narkozi ko sem imela celo histetoskopijo in biopsijo dedaj pa ne….sedaj imam samo scraching.

Hejla punce, evo, se malo javim. Potrditveni UZ brez posebnosti, tako hitro je šlo da sploh nisem razumela kaj vse je povedal 🙂 sem pa slikico dobila in komaj zadržala jok. Eno vprašanje, niso mi nič za crinone gel povedali, a to jemljem kar naprej, dokler ga ne porabim?
vidim da boste v maju kar aktivne, držim pesti za veeeliko pluskov.

oxi41 – jah pošiljat po pošti to ne bo šlo, mogoče če mi pišeš na mail, ki sem ga napisala zgoraj pa se lažje zmenve. 😉

Vk17 noce se mi poslat na ta mail [email protected] . Ali narobe mail ali neka crka drugac npise tko mi skoz javi da ni mozno najti ta mail

Lina2017 nevem kako pa kaj za ta poseg ga imam 13.5. Kido pravi da sploh ni bolec malenkost pa ze bom potrpela. Lejla cestitke vazno da vse vredo😊

Vk17 uspelo mi je joj jaz pa eposta hahaha.sori ko te morim

oxi41 – Nič ne moriš, ravno nasprotno. Sem dobila mail, si piševe tam naprej 😉

Da vam se jaz sporocim. Danes sem imela UZ in je vse ok. Srček je, 12mm ima moj fižolček. 😁

New Report

Close