Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Mala cestitke😀. 24 lepi da si se oglasila vidim da si se vedno pozetivna neglede na vse izkusni in se naprej v boju kr tko naprej😊 Simmy neznam ti povedat ampak mislim da ze vejo kako pa kaj zdravnikr ti kr sprostis i pozetivno naprej do pljuska. Meni se kr vlecejo dneve komaj cakam tecko da grem na poseg i pol se po pingvincke svojo .

Ja ti verjamem kaksen poseg imas?

Imam eno vprašanje za tiste, ki ste v MB, če bi mi znala katera pomagat 🙂 trenutno jemljem KT, to je moj 6. postopek, ampak prvič v MB, naslednji teden sem naročena na UZ. Ali mora biti partner pri tem pregledu zraven? Predvidevam, da me pregledajo in da dobim zdravila, torej verjetno lahko pridem sama?

Hvala in LP 🙂

Prah jaz sem tudi ravno pred 6. postopkom v MB (prej LJ) in me zanima kako poteka. Čez 1 mesec imam 2. posvet, čaka me tudi še histeroskopija. Ali dobiš že na 2. posvetu kontracepcijske tablete? Si imela tudi ti histeroskopijo?

Ja, sem jo imela ravno v sredo 🙂 Midva sva po 1. posvetu naredila preiskave – hormoni, spb, trombofilija, kariotip, jaz sem imela še UZ, mož pa spermiogram. Potem smo na drugem posvetu pogledali izvide in ker je bilo vse ok, sem dobila že tabletke in navodila. Ko sem dobila M, sem jim morala javit in potem sem dobila datum za histeroskopijo. Zdaj pa jemljem še en teden tabletke in pol akcija …

Histeroskopija me je pa najprej malo bolela, potem ful bolela, ampak je res hitro konec. Zdravnica mi je zraven naredila še poškodbo endometrija za boljšo vgnezditev 🙂 sem bila pa vesela, da je šel mož z mano, ker mi je bilo potem slabo (od bolečine), in je bilo fino, da se mi ni bilo treba sami peljat nazaj v LJ.

Ok, zdej mi je vsaj jasno kakšen je protokol :). Potem bom tudi jaz najprej počakala na 2. posvet in se šele potem naročila na histeroskopijo. Bolečino lahko tudi jaz pričakujem, saj je včasih že utrazvok neprijeten zaradi prisotne endometrioze. Mogoče pa prosim za kakšno delno analgezijo.

Revmatološke teste in genetiko sem imela pa že prej opravljeno, ker sem imela na žalost že nekaj zapletov.

Si mogoče že razmišljala kam naprej, če tudi tokrat ne bo uspešno? Meni je lažje, če imam še en plan, ker je sicer razočaranje preveliko.

Prah lahko gres sama na uz..jaz sem ze skoz v Mb in cakam sedaj konec aprila na m in 20 dan startam z enekcijami…je pa tudi moj 6 ivf..
Mora nam uspeti…

Lina hvala za odgovor 🙂

Koliko nas je že v šesto … Jaz sem prepričana, da grem v primeru neuspeha potem naprej samoplačniško, ne vem pa še, kam bi šla … Upam upam upam, da se mi s tem ne bo treba ukvarjat in da bodo prihranki porabljeni raje za otroško sobico in voziček in podobno 🙂 SeEna, o čem si ti razmišljala za naprej? Lina ti tudi?

komaj sem vas nasla, sem mislila da ste v forumu 2019..
nama je uspelo sedaj v 3. postopku z 🐧..
kako ste kaj, vse ze nosece?🤗

Lucky, super! Čeestiiitkee! 💙🤗💜 Želim ti lepo in mirno nosečnost! Kako daleč si že?😉

Da vam še jaz poročam. V torek sem imela prvi pregled pri svoji ginekologinji. Pingo je bil super. Velik točno toliko kot mora bit, danes sem prišla do 10. tedna, kar zame absoluten rekord. Upam, da bo tudi naprej vse okej! 🤞🤗🐧

Banana, Oxi, kako vama kaže? Kdaj pričakujeta menstruacijo?

Upanje, Lejla, kako sta?

kiddo 🥰, zdaj pa bo.. čestitke..
jaz sem 5. teden, nisem se dojela moram rect..
jaz sem hodla na vse UZ sama, zdaj v zadnje je celo tak naletelo, da sem po 🐧 sama sla na ET.
jaz sem imela histeroskopijo v mb, ampak sem zahtevala narkozo tako da bolelo me ni nic, ampak so bile komplikacije, tisto je ze druga zgodba..

Čestitke obema👍. Jaz tut že komaj čakam na 30.4 ko imam UZ. Upam da bo vse ok.

Kidoo….veselaaa zate fulll in to je to do konca in naprej:):)

Lucky555…kako lepo,da ti je uspelooo..in uživajjj:))

Jaz pa spet na čakanju..jo čakam,čakam..hmmm..no sej ponavad zmer pride:)hahaha

Lepe praznike in OGROMNO JAJČK:):)

Kiddo kakšne imaš kaj simptome? Jaz sem lani prišla do 9 tedna, tako da tut jaz upam da bo šlo tokrat do konca.

24+……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
———–
———-
—-Pozdravčki:)

Evo punce tudi midva štartava predvidoma 29.4 v OSMO tako da ja, punce niste same, ki še niste obupale.
Pač denar je še najmanj, je rekel moj bova pa kak m2 stanovanja manj kupila.

Punce, hvaalaa še enkrat! 🤗🐧🤗

Upanje, mene slabost daje že od 5. tedna. Bruham sicer ne, sem pa večkrat čist na robu in so trenutki, ko komaj živim, ampak to brez težav prenašam, da je le vse okej s pingotom🤞🐧💪.. Kako se pa ti počutiš?

Kiddo, občasne vrtoglavice imam. Slabost sem pa prvič občutila pred kratkim. Itak vse potrpimo, samo da bo z našimi pikicami vse uredu. 👍

je mogoče kera samoplačniško v mb tukaj? imam se skoraj 3 škatle crinone gela, ce kera rabi..

Jaz sem samoplačniško v lj, sam crinone še mam 😉 če ma pa kera kaj gonala al centrotida viška, npr iz samoplačniških postopkov ipd., seveda pravilno hranjenega naj se posim javi 😉

Sem pa končno dobla napotnico in tudi že termin za genetiko, da preverimo če slučajno še tam kaj ne štima.

New Report

Close