Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Hvala oxi😁. Jaz sem se tut že naročila pri svoji G. Tako da vse teče po planu za enkrat. Za nuhalno pa še zvem, če se lahko že naročim al ne.
V glavnem kakšni zvoki prihajajo zadnje tri dni iz mojega trebuha. 😂
Lep dan želim vsem!!!!

Oxi41..ja zdej pa mormo nosečke ujettt..ker ,da ne bomo ostale same..:):)

Punce vse tiste,ki niste še karkoli pisale na forum..in nas samo berete vljudno vabljene ..da bo forum še obstal..saj kot vidite je leto 2019 PLODNO..in uspešno…pa tud dobra energija vpliva na uspešen postopek..,tako,da vas pričakujemo…

Bravo za tiste punce ki čakate na ul. Zvok in nuhalno
🐣🤰🌼🌼
Banana2, oxi41…. Bomo tudi mi ugledale pljuske seveda tudi še ostale ki nestrpno pricekujejo 🤞Samo zdej potrpljenja in čim več pozitivnosti.
😊💕💕💕

Bravo za tiste punce ki čakate na ul. Zvok in nuhalno
🐣🤰🌼🌼
Banana2, oxi41…. Bomo tudi mi ugledale pljuske seveda tudi še ostale ki nestrpno pricekujejo 🤞Samo zdej potrpljenja in čim več pozitivnosti.
😊💕💕💕

Evo mene spet v novih bojih. danes mela uz, ostanki cistic so še vidni zato je dr. rekla da pojem kt do konca in konc aprila štartamo nov postopek, naslednji teden mam že sprejem 😉

Vk17 super tok energije in poterplenja je v tebi si prava borka ta trud ti bo poplacan. Tok krat pkmisljm na te kr ti si odprla ta forum. Boki vsem nam more uspet in energija dobre volje nasmesek in poterpljenje jn vse bk ok. banana kako kaj 24 ase kaj javi?

boki..res je in to leto bo našee:)

Vk17..full sm vesela zate..in zdej nam bo vsem rataloo:)

0XI41..Ja pomoje je 24 zdej že 25 ,k se nič ne javi!ahahahh..Ne duha ne sluha od nje..:(

ura skor 2.00 zjutri jest ne moremmm spat.:(.googlam..vse sorte..

Pozdravljene,

Po nekaj casa se spet oglasam…tokrat z dobro novico. Danes sem imela potrditveni uz, ki je potrdil nosecnost, naslednji teden imam se enega, da vidimo srcka, saj je bilo za to prehitro…
mocna oblika pco, slabsa sperma…po 7 icsi postopkih in 3 postopkih s klomifenom in potem icsi smo koncno prisli do nosecnosti. Vse zasluge pa gredo dr. Resu, ki ni obupal in je nasel drugo pot…

Sedaj pa samo, da se tole zvozim do konca…

Vsem noseckam zelim mirno in lepo nosecnost do konca…ostalim, ki se cakata na postopke, pa da cim prej zagledate tezko pricakovani plus!

Mala čestitkeeeee😁😁😁👍👍👍. Čedalje več nas je. Juuuhuuhuu!!!!

Mala…čestitkeeeeee….vidim,da se trud in vztrajnost res obrestuje..Pa še pozitivne zgodbe in ,da na koncu bomo vse mamice:)Srečno in uživajjj..v vsakem dnevu..

Mala… čestitke eeeeee isplača se vztrajnost zdej pa dobro grej🤰🌼

POZDRAVLJENEE PUNCE MOJE……. ohh jaa zdej že vidim da boste mislile da je spomin na prvi april ko boste zagledale da je 24+ vstala od mrtvih hahaha…..:P

Evoo da boste mele kej za brat čakala sem priliko da se nabere dost zgodbic, da se lahko razpišem… 😛

In sicer se točno ne spomnem kjee semm nazadnje končala svoj post vem samo da sem po neuspešnem drugem postopku si vzela malo časa zasee in se umaknila od foruma in vseh stvari… nekako sem morala vse skupaj odmisliti in iti z novimi upanji v 3 boj… in sicer bila sem v 3. ivf postopku v januarju… Z homeopatom delava na mojih celicah in mi je svetoval da prestavim ivf na marec ker bo zagotovo uspelo… jaz ga sicer nisem poslušala ane…in sem šla brez razmišljanja valda po 3 mesecih v nov boj januarja…. in ja dr. Reš mi je dal isto terapijo kot v prvem postopku ker drugi postopek je bil dolgi protokol in porazen rezultat…. od 15 celic se jih je 9 oplodilo od tega sta na 5. dan ostala samo 2 zarodka in sicer zelo slabi moruli…. vsi ostali zarodki so zaostali v razvoju zal!…. vglavnem vstavila sem takrat dva in rezultat kot vedno negativen!…

v tretjem postopku sem pridelala 7 celic od tega sem na 3. dan imela 3 lepe morule dve sem vstavila eno pustila za zamrznitev, če bo le ta dobra…. noo in sledil je rezltat debeli – !!!!! spet nič (simptomi in izcedek identični kot v prvem postopku)…. a dobila pošto da imam enega zamrznjenčka…. 🙂 super fino fajn… kličeem Reša… ki mi pravi najboljš kar takoj da pridem po Estrofem in greva takoj v boj z zamrznjenčkom…. to je bilo nekje sredina februarja…. no malo sem razmišljala takrat da zamenjam center ampak sem hotela z zamrznjenčkom še malo počakati… ko sem prespala sem si rekla kur*c ga gleda grem po zamrznjenčka pa kar bo bo….. vglavnem dobila prvič estrofem+estimo kombinacijo stimuliran postopek za zamrznjenčka…. (toliko da povem…po eskimčka sem šla brez kakršnih koli pričakovanj…čisto tako da ga ponucam in da se lahko naročim v Maribor za novi postopek…) predno sem šla na transfer sem bila na akupunkturi češ da mi naredi vsaj eno terapijo…..in prišel je čas čakanja na test….. v tem času sem dobila novo službo…vse moje misli so bile usmerjene v novo zaposlitev dejansko sem odmislila da sem sploh šla po zamrznjenčka… prišel je dan ko moram narediti test….

Simptomi: dva dni pred testom sem mislila da mi bodo ponoči joškee razneslo… dva dni sem imela močne krče zelo kot pred menstruacijo…in mi moj reče zdej pa že nared test……. pridem iz službe naredim pozno popoldan test in glej ga zlomka PUNCEE PRVIČ V ŽIVLJENJUU SEM ZAGLEDA PLUSS NE BOSTE VERJELE OD SREČE SEM TOK JOKALA DA SEM SAMA V SEBI POMISLILA DA SANJAM…. VGLAVNEM NAREDILA SEM ŠE clearblue test, ki je pokazal debl + naslednje jutro še digitalnega…ker se nisem enostavno mogla nagledati plusov….vglavnem vse ok…. vesela ni da ni…nakar ponoči dobim rjav izcedek….in možgani valdaa preklopli na najslabše kaj češ slabšega… menstra bo sem se zamislila…. 🙁 vglavnem naslednje jutro sem imela rjavo roza izcedek, ki je popoldan izginil in se ni pojavil naslednje tri dni…. šla sem preventivno do svoje gin. da me je pregledala je takrat rekla da ne moremo še nič videti ampak da zgleda zaenkrat še vse ok… na žalost da skrajšam zgodbico šla sem na krvnega 2x in videla da beta niti prvič ni bila visoka kaj šele drugič padla čist! vglavnem prenehala s tabletami dobila menstro…in moja gin. mi reče da sumi na pregrado od samega začetka in da bi bilo smiselno iti na histeroskopijo…

SEVEDA SEM ZAGRABILA PRILOŽNOST valda!!! preden grem v naslednji ivf grem na histeroskopijo, ki jo imam že ta mesec… pridno jemljem stediril-m kontracepcijske, da boodo lažje poškiljili v mojo tamalo… 😉 vglavnem puncee odločla sem se da grem še enkrat v dravljee ker je mojmu Rešku uspeloo pričarati plus 😉 strinjal se je da naj naredim še to preiskavo, da bo ena kljukica več na mojem seznamu ampak jaz vem da bom veliko bolj pomirjena šla v nov postopek…. bila sem žalostna, ko sem vedela da je konec veselja ampak me ni toliko potrlo ker sem EN KORAK BLIŽJE CILJU!!!! Kaj je botrovalo mojemu pozitivnemu rezultatu se še danes sprašujem….Je mogoče pomagala akupunktura? je moj homeopat imel res prav da bo marca uspelo?? kar dejansko je… ampak žal z slabim koncem… Ali je pomagala terapija estrofem+estima…?? bog ga vedi lahko je vse lahko je nič vglavnem škoda razmišljat in si glavo belit s temi stvarmi ratalo je to je važno!!!! in jaa letss gooo gremo naprej v nov boj! 🙂

TKO DA BABNICE MOJEE NE OBBUPAT VSE BOMO LETOS SREČKE NOSEČKEEE!!!! 😉
vem da ste me pogrešale jaz sem vas spremljala skoz ampak niti časa nisem imela da bi se vam javila niti volje.. vsega je bilo preveč na kupu… ampak nisem še pobegnila.. 😉

VSEM MAMICAM ČESTITKE ZELIM SI in OSTALIM…. VSEM SREČKAM, KI SO RAVNOKAR ZAGLEDALE PLUS IN ČAKAJO NA RAZNE UZ ČESTITAM IN DRŽIM PESTI DA BODO NOVICE ČIM LEPŠE…..IN VSEM OSTALEM MOJEM SOTRPINKAM ŽELIM, DA BI ČIMPREJ ZAGLEDALE PLUS IN DA BOMO SKUPAJ LAHKO ČAKALE NA NAŠE MALE ČUDEŽE :***

MA VAS RADA VAŠA 24+ *******

uff sem se razpisala lohk bi knjigo napisala 😛 no vsaj dolgčas vam ne bo ob branju mojega romana.. 🙂

BANANA – tebe je pa tud uzela magla vmes….tko da nisi se me še rešla hahahaha še sem tu pa kmalu bom 26+ haha 😛

Zdravo dekleta…
Imam eno vprasanje😊.. v tem tednu imam prvic prenos zamrznjencka.. sedaj sem pa v dilemi, ker se ne spomnim glede crinone gela.. ali ga moram uporabljati ze sedaj pred prenosom ali sele potem po prenosu? Ne spominjam se, da bi mi sestra kaj omenila… 🤔
24+ in ostala dekleta – srecno in pozitivno se naprej! 🍀🤞❤🥰

Inja678… Crinone gel uporabljaš ga od takrat ko bo prenos nič prej. Bojo ti sestre omenile na prenosu…

Inja678, meni so dali na gin. klin. v Ljubljani crinone za pred prenosom – 3 dni. Potem na dan prenosa zjutraj ne vzameš, ampak šele popoldne… In nato do krvnega…Sem pa imela pripravo s femaro, kar je podobno kot spontani postopek… Upam, da sem ti pomagala…

Inja678, če pa imaš slučajno prenos zamrznjenčka s pripravo sluznice z estrofemom (da torej estrofem jemlješ že od prvega dne ciklusa), potem pa s progesteronom začneš običajno 5 dni pred prenosom.

24+, joooj smo vesele, da si nazaj! 🤗😁🤗 Res se ti je dogajalo v vmesnem času! Držim pesti, da bo naslednjič končno ratalo!🤞🐞😉

Hvala vsem za odgovore… imam spontan ciklus.. vse bolj razmisljam da bi kar na oddelek poklicala? 🍀
Ko berem navodila, pise da se uporablja prvi dan po prenosu. Ampak ko sem imela punkcijo, sem zacela uporabljat crinone takoj, potem pa zaradi hiperstimulacije prenehala…

Inja678.. Najboljše pokliči na odelek in se posvetuj, ker vsaka ima najbrž različno. Jaz sem imrla prenos zamrznjenčka v spontanem ciklusu in tisti dan ko sem imela prenos sestra mi rekla da nekje cca ob 12ure dam tisti crinone gel, naslednje dneve pa zjutraj dajem…

Hej punce vceraj sem imela etz in grejem 2 pikici, sem pa imela 2 dni prej krce in malo rjavo in roza,imela sem pozno ovulacijo 17 dan cikluse imam pa od 23 so 28 dni, amapk sem vseeno sla na et, mene zanima ali ti ginekologinka vidi ce je blizu menstruacija? Jaz bi jo mogla dobit 15.4

New Report

Close