Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Banana uredu sem. Tut jaz zmatrana. Okol 13 ure se mi začne spat. Ponoč tut spim ko top. Bolečine v prsih se stonjujejo. Pa občasne vrtoglavice me spremljajo. Ja jutri me čaka krvni test. Upam da bo ok. Potem bo pa spet čakanje na UZ.
Ti boš pa tut hmal začela a ne?

Upanje2…superrr,da si super…javi jutri betoo…in lahko noč..Hahahahh
Jaz čakam,čakam in čakam..:):)

Lejla, super, da je vse ok. Kolk si pa mela beto?

Upanje, jutri pa še ti! 😉🤞🐞

Banana, nestrpno čakamo s tabo! 😊🤪

Jaz pa razmišljam katere vitamine in minerale moram zdaj jemat. Magnezij 300 pijem že od prej, eno vrečkico na dan pa tifol jemlem. Moram še kaj, al je to uredu?

Upanje, po moje da je to kar jemlješ sedaj čisto vredu. Jaz drugače jemljem Jamieson Prenatal tiste ta žvečljive tablete, ker mi zaradi slabosti bolj pašejo, kot navadne.

Ok hvala kiddo. Ker res neki nočem pretiravat s temi dodatki.

Kidoo…hvalaaa..to mamo to punce:)Kako si ti ??pikica raste…,počutje..si že dojela?občutki?

Banana, že tri tedne me slabost daje, ampak jo z veseljem trpim, da bi le blo vse okej!🤞😉 Ja, upam, da ta pingo pridno raste, naslednji torek imam pregled pri svoji ginekologinji. Dojela sem že, sam se še vseeno kar ne upam preveč “navadit” na to dejstvo,.. Se bom verjetno lahko šele s časom malo sprostila in se zares predala nosečnosti. No vsaj upam! 😉

Kiddo jaz se bom tut tresla do nuhalne. Upam tut da bo zdej vse ok. In komaj čakam da začnem k svoji G hodit. Da bo konc teh voženj.

Moj beta je bil 1667, kaj to pomeni, ne vem točno, samo sestra je rekla da je to super rezultat. Jaz tudi ne zdržim dneva brez vmesnega spanca, okoli dveh me samo odreže. Sama sebi nisem podobna 🙂 slabosti na srečo (še) nimam, oz. sem jih mela samo ene tri dni vmes … sedaj je ok, le jem bolj pogosto hehe 🙂
Upanje, srečno na krvnem.

Itak Lejla, da je to super rezultat👍. Upam da bo tut pri meni uredu.

Upanje2…lEP USPEŠEN DAN danes na betiii…jupiii:):)

Upanje strecno danes😊 Lejla cestitke za beto veliko razvajanja😊. Vsem lep dan😀

Moj beta je tut super 1064,9 in lepo raste. Uz imam 30.4. Mau sem čudno pogledala, ker mi je uro napisala ob 8. Pa sem pol gruntala da je mogoče to zarad praznikov.

Upanje super! 🤗🤗🤗
Za ta uz pa zdaj zgleda vse naročajo ob 8ih, so tud mene, pa ni blo kakšnih praznikov.
A crinone si še dobila?

Ja sem dobila še eno škatlco, sem se tut kar začudla.
Aha pol je standard zdej ob 8.

Upanje2…tooooooooooooooooooooo..bravooo..čestitkeee:)

Punce..ja kva je zdej tooo..a bomo kr vse letos zanosile…ja topppp:):)

Je tako banana. Letos bodo same nosečke. Jst čakam še posebej nate in na oxi. 😁

Kako se že štejejo tedni? Od punkcije naprej?

Jupiii to Upanj betko kot kongetka bravo zdej pazi na se i se razvajajse. 😊 mislim da se racuna od zadnje menstruaciji sam glede na to da dolgi protokol vse zamakne pomoje dva tedna pred punkcijo i naprej se steje kr dva tedna cakas test pol dva tedna uzi a na prvem uz poznam punco ķo so nej rekli 6 tednov. Banana pa vsi ostali zdaj je res ze nas cas vsi nam bojo zbezali na forum nosecke hehe lep dan vsem in veliko sreci v bojih se mam se mal i mi bomo zagledali pljuske saj upanja nam noben nemore vzet😄

New Report

Close