Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

To punce danes ste polepsale dan.
Upanje, lejla čestitkeeeeeeee
💪🤸‍♀️🤰
Oxi zelo dobro da si zrihtala vse zdej samo se mal pocakat in to bo to.

Renko si še kaj na forumu?

Leila..Čestitkeee..juhuuuuu…dojenčki so tuuuu:):)Uživajjj

Lejla .. cestitke….juhu otvoritev ste naredile noseck…
Banana….Oxy….sedaj smo pa me pa vse ostale seveda tudi na vrsti…
Lucky kje si ti?

Lejla CESTITAN JUHUUUU SUPER NOVICKA KOK FAJN PREBRAT TKO LEPE STVARI…😊 JA Lina , Banana zdej se mi moremo v akcijo juhejj

Seveda tudi vse ostale😊

Zdravo… eno vprasanje… cez cca 1teden bom imela prenos zamrznjencka… jutri pa imam zobodravnika ker se mi je okrusil modrostni zob. Obstaja opcija da mi ga jutri tudi izpulijo. Sedaj se pa sprasujem.. glede nato da noseca se nisem, verjetno ne igra nobene vloge kajne? Ali raje prelozim?
Lepo vas pozdravljam ❤

Punce eno vprašanje imam. V torek imam krvnega in me zanima kdaj začnejo v sprejemni delat v Ljubljani.

Punce eno vprašanje imam. V torek imam krvnega in me zanima kdaj začnejo v sprejemni delat v Ljubljani.

Jaz mislim da ob sedmih, upam, da se bom jutri spomnila, pogledam/povprašam pa sporočim. Ali nimaš določene ure za krvnega?

Inja678..ti kar zrihtaj sedaj.pravjo da preden zanosimo si moramo zrihtat kar imamo.Komot puljenje preden ti vstavijo zamrznjencke☺😀srecnoo in porocaj..kako bo..

Krvni je itak ob 8. Ampak me znima kdaj začnejo u sprejemni delat. Pa še napotnce nimam, je očitno pri sestrah na oddelku ostala.
Lejla ti maš jutr krvnega?

Ja, bom povprašala kdaj začnejo 🙂

Lejla16…oooo..držim pesti za danes..sporoči novičkoo:):

Boki81 hvala ..gdaj ti zacnes z postopkom..

Lejla16…Heloooooo its Meee..:)kako si??

Oxi41… Sredi maja grem po napotnico, pol verjetno junija zacnem.
Je še kr za čakat….
😣. Nima vas punce niste aktivne
😉🌞❣️

Hei hei, se opravičujem, malo sem bila na off. Vse ok, beta hcg tako visok, da so morali dvakrat testirat al nekaj takega… Utrujena sem, vsako popoldne me samo zmanjka. Sprejemna začne ob sedmih. 🙂 Kako si ti Banana?

Sej se mi je zdelo. Ja kolk si ga pa mela?

leila16..ni panike…sam ,da si ok..in,da je beta super.Kar naspi se..,uživaj,pocrkljaj..,vse to si privošči in uživaj v trenutkih.Jaz sam še čakam ,da pljune(hahhahaha).

Upanje2..Noo jutri pa krvni:)Kako si drugačeee??

Kako kaj ostale punce??Bo še,katera v Aprilu z mano navijala:?

New Report

Close